Avestin EmulsiFlex-C5 homogenizátorhoz, lezárt szerszámokkal és pótalkatrészekkel
Avestin EmulsiFlex-C5

Kondíció
Használt
Helyszín
Duxford Egyesült Királyság
Avestin EmulsiFlex-C5 homogenizátorhoz, lezárt szerszámokkal és pótalkatrészekkel Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5 homogenizátorhoz, lezárt szerszámokkal és pótalkatrészekkel Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5 homogenizátorhoz, lezárt szerszámokkal és pótalkatrészekkel Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5 homogenizátorhoz, lezárt szerszámokkal és pótalkatrészekkel Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5 homogenizátorhoz, lezárt szerszámokkal és pótalkatrészekkel Avestin EmulsiFlex-C5
more Images
Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5
Avestin EmulsiFlex-C5
Fényképek megjelenítése
Térkép megjelenítése

Ár és helyszín

Helyszín:
Duxford, UK Egyesült Királyság
Hívás

Ajánlat részletei

Jegyzékazonosító:
A20124690
Referenciaszám:
ANT.AV.SR9B
Utoljára frissítve:
ekkor: 02.10.2025

Leírás

Ez az ajánlat az Avestin EmulsiFlex-C5 homogenizátorhoz, zárt szerszámokkal és tartalék alkatrészekkel szól.

A berendezés teljesen működőképes állapotban van, azonnal üzembe helyezhető.

EmulsiFlex-C5 Nagynyomású Homogenizátor

Az Avestin EmulsiFlex-C5 egy nagynyomású, pneumatikus működtetésű homogenizátor, kifejezetten laboratóriumi méretű alkalmazásokhoz tervezve. Ideális kis- és közepes mennyiségű minták feldolgozásához, 7 ml-től egészen 5 l/óra kapacitásig, a beállított nyomástól függően.
Iedpjxhgawsfx Af Ejbd

Működési elv: Nagynyomású homogenizáció

A nagynyomású homogenizáció egy hatékony és egyszerű technológia sejtmembránok feltörésére, valamint liposzómák és emulziók előállítására.

A lényege, hogy a mintát egy kis átmérőjű szelepen keresztül, nagy nyomáson (akár 30 000 psi) pumpálja át a berendezés, majd az anyag a kiömlő oldalon hirtelen atmoszférikus nyomásra kerül. Ez a nyomásesés intenzív nyíróerőket idéz elő, amelyek szétszakítják a sejthártyákat vagy jelentősen csökkentik a liposzómák/emulziók részecskeméretét.

Sejtek esetében a nyomás okozta nyíróerő felhasítja a membránokat, így hatékony sejtfeltörést érhetünk el.

Liposzómák és emulziók esetén a folyamat a részecskeméretet mikronról nanométeres tartományra csökkenti, melynek eredménye egységes, szűk eloszlású részecskékből álló termék.

Az EmulsiFlex-C5 egyedi tulajdonságai

Dinamikus homogenizáló szelep

A C5 modell dinamikus homogenizáló szelepet alkalmaz, amely folyamatosan tartja a beállított nyomást a minta feldolgozása során. Ez biztosítja a különösen egységes liposzómák és mikroemulziók képződését, szűk szemcsemérettel.

Hatékony sejtfeltörés

A legtöbb sejt, beleértve az E. coli baktériumokat is, már egyetlen áthaladással lízelhető, így minimalizálható a túlzott feldolgozás és csökkenthető a fehérjék denaturációjának vagy lebomlásának kockázata.

Nyomástartomány: 500 – 30 000 psi-ig állítható

Térfogatáram: 1–5 l/óra (nyomástól függően)

Minimális mintamennyiség: 7 ml

Visszamaradó térfogat: kevesebb mint 1 ml

Hőmérséklet-szabályozás: használható jégfürdővel, külső hűtővel vagy hűtött laborhelyiségekben

Sterilizálható: egyszerűen tisztítható és sterilizálható (SIP-kompatibilis)

Kompakt méret: 430 × 160 × 320 mm, 25 kg

Energiaforrás: Sűrített vagy palackozott levegőt igényel. A legtöbb alkalmazáshoz (pl. E. coli sejtbontás vagy liposzóma-előállítás) elegendő a 100 psi nyomású levegő.

Alkalmazási területek

Bakteriális, élesztő, algás, rovar vagy emlős sejtek lízise

Nano-méretű liposzómák és emulziók készítése

Részecskeméret-csökkentés a gyógyszeriparban, kozmetikában és élelmiszeriparban

Liposzómás gyógyszerhatóanyag-hordozók előállítása

Hatékony homogenizáció biokémiai és biofizikai kutatási célokra

A hirdetés automatikusan került lefordításra, éppen ezért fordítási hibák előfordulhatnak.

Szállító

Regisztrált ekkor: 2019

638 Hirdetések online

Hívás

Kérelem küldése

Országus 
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
China
Tajvan
Irán
Banglades
Megjegyzés: Az Ön érdeklődését továbbítjuk a gépkategóriába tartozó összes eladónak. Ennek köszönhetően nagyon sok ajánlatot kaphat.
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.

Telefon & Fax

+44 20 38... hirdetések