Nagynyomású tisztító használt eladó (57)
Eredmények rendezése
- Legalacsonyabb ár Legmagasabb ár
- Legutóbbi hirdetések Legrégebbi hirdetések
- Legrövidebb távolság Legnagyobb távolság
- Az építés utolsó éve Legrégebbi építési év
- Legutóbbi frissítés Legrégebbi frissítés
- Gyártó A-tól Z-ig Gyártó Z-től A-ig
- Találati pontosság
- Legalacsonyabb ár
- Ár
- Legmagasabb ár
- Ár
- Legutóbbi hirdetések
- Közzététel időpontja
- Legrégebbi hirdetések
- Közzététel időpontja
- Legrövidebb távolság
- Távolság
- Legnagyobb távolság
- Távolság
- Az építés utolsó éve
- Gyártás éve
- Legrégebbi építési év
- Gyártás éve
- Legutóbbi frissítés
- Utoljára frissítve
- Legrégebbi frissítés
- Utoljára frissítve
- Gyártó A-tól Z-ig
- Gyártó
- Gyártó Z-től A-ig
- Gyártó
- jelölés A-tól Z-ig
- Megnevezés
- jelölés Z-től A-ig
- Megnevezés
- Modell A-tól Z-ig
- Modell
- Z-től A-ig terjedő modell
- Modell
- A legalacsonyabb referencia
- Hivatkozás
- A legmagasabb referencia
- Hivatkozás
- Legrövidebb üzemidő
- Időtartam
- Leghosszabb működési idő
- Időtartam
- Találati pontosság
- Találati pontosság
Tisztítási technológia Nagynyomású tisztító
Apróhirdetés

323 km
Kärcher HDS 2000 SUPER nagynyomású tisztító
KärcherHDS 2000 Super - 1850l/h - 180bar
Hívja a címet.
Kondíció: általában felújított (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, üzemi nyomás: 180 készpénz, nagynyomású tömlő hossza: 10 000 mm, a bemeneti áram típusa: háromfázisú, bemeneti feszültség: 400 V, össztömeg: 304 kg, jótállás időtartama: 6 Hónapok, hőmérséklet: 90 °C, A Kärcher HDS 2000 SUPER nagynyomású tisztító egy rendkívül hatékony eszköz, amely a nagyméretű rendszerek legnehezebb munkáira is alkalmas. Az átfogó ellenőrzés és felújítás során szervizcsapatunk minden funkcióját alaposan átvizsgálta a gépen. Minden kopott mechanikus alkatrészt újakra cseréltek, beleértve a kerámia dugattyúkat, tömítéseket, csapágyakat és az összes O-gyűrűt. Ez biztosítja a hosszú és problémamentes működést anélkül, hogy a jövőben további beruházásokra lenne szükség a gépbe.
A termék előnyei és jellemzői:
- A látott fényképeken pontosan a kínált gép látható.
- A robusztus, strapabíró sárgaréz fej biztosítja a problémamentes működést hosszú és megerőltető használat során is.
- Az erős és hatékony 3 fázisú motor magas üzemi paramétereket és nagyon jó teljesítményt biztosít.
- Az olyan üzemi paramétereknek köszönhetően, mint a 180 bar nyomás és 1850 l/h vízhozam, a készülék sikeresen alkalmazható az iparban, az építőiparban, a szállításban és a logisztikában.
- A nagy teljesítménynek köszönhetően rövidebb idő alatt végezheti el ugyanazt a munkát.
A felújítás után alaposan átvizsgálták a gépet, hogy minden rendben legyen. A vizsgálati eljárás biztosítja számunkra, hogy a készülék a katalógus adatai szerint minden üzemi paramétert visszanyert, beleértve az üzemi nyomást és a vízáramlást is.
Műszaki adatok:
Feszültség (Ph/V/Hz) 3/400/50
Szivattyúteljesítmény (l/h) 800 - 1850
Üzemi nyomás (bar) 30-180
Vízhőmérséklet (°C) 80-98
Üzemanyag-fogyasztás (kg/h) 12.3
Csatlakoztatott terhelés (kW) 2 x 6,7
Tápkábel (m) 5
Üzemanyagtartály (l) 25
Súly tartozékokkal (kg) 304,7
Méretek (hossz x szélesség x ma) (mm) 1500 x 834 x 1015
A géppel együtt teljesen új felszerelést kap:
B8Psfgiksg
- Új erősítő fúvóka
- Új megerősített nagynyomású tömlő 15m
- Új nyomólándzsa rozsdamentes acélból
- Új német nyomópisztoly, amelyet az R+M gyárt
A vízszűrőt és a GEKA csatlakozást a készlet ingyen tartalmazza.
Apróhirdetés

265 km
Nagynyomású tisztító
Kärcherhds 695mx
Hívja a címet.
Kondíció: jó (használt), Gyártás éve: 2008, Funkcionalitás: teljesen működőképes, üzemi nyomás: 170 készpénz, nagynyomású tömlő hossza: 10 000 mm, nyomás: 170 készpénz, a bemeneti áram típusa: háromfázisú, bemeneti feszültség: 400 V, üzemanyag: dízel, motor típusa: háromfázisú motor, hatalom: 5,8 kW (7,89 PS), 170 bar melegvizes nagynyomású mosó.
Bqtr38Xzsw
Apróhirdetés

521 km
Karcher HDS 895 M Eco mosó
KärcherHDS 895 M Eco
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2006, Kondíció: általában felújított (használt), Használt Karcher HDS 895 M Eco magasnyomású mosó
LEGNAGYOBB VÁLASZTÉK LENGYELORSZÁGBAN !
Műszaki adatok:
- tápfeszültség 400V
- üzemi nyomás 30 - 180 bar
- szállítási kapacitás: 470 - 1000 l/h
- csatlakozási teljesítmény: 6,8 kW
- max. hőmérséklet 140 °C
- mosószertartály: 20l
- üzemanyagtartály: 25 l
Bhaiqnlidr
- alaptartozék (10 m nyomótömlő, pisztoly, POWER,
anya)
- súly 133 kg
- méretek (H x SZ x K) mm: 1285 x 690 x 835
LEGNAGYOBB VÁLASZTÉK LENGYELORSZÁGBAN !!!
GARANCIÁT VÁLLALUNK!
KISZÁLLÍTÁS 100 KM-EN BELÜL INGYENESEN !
Kínálunk:
- a mosógépek nagy választéka a modell, a műszaki, valamint a
nagyon jó vizuális állapotban
- garanciát vállalunk a megvásárolt berendezésekre
- garanciális és garanciát követő szervizzel rendelkezünk
- szállítási lehetőség
- a mosógép futárral történő szállításának lehetősége
Miért érdemes a készüléket a BUBU-KAR-ban vásárolni?
Ha nálunk vásárol gépeket, biztos lehet benne, hogy a berendezés működőképes, mert minden gépet szakosodott műszaki részlegünk szervizel. Nem kell aggódnia a pótalkatrészek miatt, mert széleskörű, több mint 4 ezer darabos pótalkatrész-kínálatunk van.
Erősségeink:
- nagy választék
- szakmaiság
- rugalmasság
- tudás és tapasztalat

Tájékoztasson most
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Hirdessen most
*hirdetésenként/hónap
Apróhirdetés

711 km
Nagynyomású tisztító
KärcherHD 9/20-4 M
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2018, Funkcionalitás: teljesen működőképes, gép/jármű száma: 013501, teljes hossz: 554 mm, teljes magasság: 1 000 mm, teljes szélesség: 425 mm, nyomás: 220 készpénz, üres rakomány súlya: 54 kg, bemeneti feszültség: 400 V, össztömeg: 54 kg, A Kärcher HD 9/20-4M egy új nagynyomású tisztító a kiállításunkról. A gépet csak kiállítási célra használták, még nem helyezték üzembe. Próbafutások és bemutatók azonban továbbra is bármikor lehetségesek (kérjük, hogy előzetesen egyeztessen velünk). Minden tartozékot, valamint pót- és kopóalkatrészt is tudunk szállítani.
A HD 9/20-4M egy mobil, fűtetlen nagynyomású tisztító 4 pólusú, lassan futó háromfázisú motorral. A motor kiváló teljesítményével és tartósságával rendelkezik. A készülék 3 dugattyús szivattyúval rendelkezik, kerámia dugattyúkkal.
A HD 9/20-4M SwitchChem-mel van felszerelve, így a tisztítószer pontosan adagolható. Ez lehetővé teszi a folyamatos adagolást. Ezenkívül a SwitchChem 2-nek köszönhetően különböző tisztítószerek is alkalmazhatók. Könnyű váltani a tisztítószerek között.
Dre7Mb
Az EASY!Force nagynyomású pisztolynak köszönhetően a munkavégzés még egyszerűbb és végül fáradtságmentes. Az EASY!Lock gyorskioldó rögzítők rendkívül tartósak és robusztusak. Ezeknek a csatlakozásoknak köszönhetően akár 5-ször gyorsabban dolgozhat, mint a csavaros csatlakozásokkal.
Mint már említettük, a gép áttekinthető és kipróbálható. Ha az átvétel nem lehetséges, a szállítást megszervezzük. A szállítási költségekhez csak a szállítási címre van szükségünk.
Műszaki adatok:
Áramtípus: 3 Ph // 400 V // 50 Hz
Átfolyási sebesség: 460 - 900 l/h
Bemeneti hőmérséklet: 60°C
Üzemi nyomás: 40 - 200 bar // 4 - 20 MPa
Max. nyomás: 220 bar // 22 MPa
Csatlakoztatott terhelés: 7 kW
Súly: kb 54 kg
Felszerelés:
Kézi szórópisztoly: EASY!Force
HD tömlő: 10 m
sugárcső: 1050 mm
Háromszoros fúvóka: kézi (0° // 25° // 40°)
ANTI!Twist: igen
Tisztítószer funkció: igen // SwitchChem // 2 x 2,5 l
Nyomászár: igen
Szervovezérlés: igen
Apróhirdetés

1 089 km
Nagynyomású tisztító
IPC Dibo KarcherPW-C21 170/9
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2024, Funkcionalitás: teljesen működőképes, üzemi nyomás: 170 készpénz, nagynyomású tömlő hossza: 1 500 mm, nyomás: 170 készpénz, üres rakomány súlya: 19 kg, bemeneti feszültség: 230 V, motor típusa: villanymotor, fordulatszám (max.): 2 800 Fordulatszám percenként, nyomás (max.): 170 készpénz, víznyomás: 170 készpénz, A kínálatban egy új (kiállítási modell, soha nem használt) kompakt IPC / Dibo hideg vizes magasnyomású tisztító PW-C21 170/9 modell, a teljes tartozékokkal a falra szereléshez, tömlődob, kocsi tömlődob, Vario lándzsa és szennyeződésvágó.
Bár a PW-C21 170/9 a gyártó kínálatának legkisebb magasnyomású tisztítója, ez egy olyan készülék, amely professzionális használatra is bevált. A gyártó által kínált 3 változat közül is ez a modell a legerősebb.
A PW-C21 170/9 teljesítménye 170 bar, 9 liter víz/perc, 540 L/óra, 2,9 KW villanymotor (230 V), kábel hossza 5 m, 2800 fordulat/perc, 20-as fúvóka, méretei mm-ben 430 x 280 x 260, súlya 18,4 kg, és legfeljebb 60 °C-os meleg vízzel üzemeltethető.
A magasnyomású tisztító nemcsak kompakt méretekkel rendelkezik, hanem a kínált tartozékoknak köszönhetően kézreálló, mobil és rendkívül sokoldalúan használható.
Bl0Jcjy8Im8
Mi a bemutatóteremben a fali konzolt a 15 m-es magasnyomású tömlővel ellátott, opcionális tömlődobhoz vásároltuk meg, mivel a magasnyomású tisztító egyszerűen ráhelyezhető, majd biztonságosan rögzül a konzolba.
Csatlakoztassa a víztömlőt, és a magasnyomású tisztító azonnal bekapcsolható. Például autótisztításhoz, készüléktisztításhoz, ingatlantisztításhoz, futárok tisztításához stb. Ezután egyszerűen tekerje fel a tömlőt, akassza fel a hosszú tömlőt a tartóra, és kész.
A kocsit az eredeti tömlőorsóval szereltük össze a gyors cseréhez a mobil használathoz. A nagynyomású tisztítót egyszerűen a kocsira helyezi, és máris használható menet közben. Használható teraszok, kerti bútorok, felhajtók, járdák rendszeres tisztítására, ingatlanok tisztítására, illetve iparosok számára építkezéseken és egyéb helyszíneken.
A Vario lándzsa mellett a hozzá tartozó piszokvágó is a szállítási terjedelem részét képezi.
Az egész készülék új és használatlan (de a kiszállítás előtt tesztüzemben vízzel teszteljük). Az eladás mindenféle garancia nélkül történik, mivel üzletágunkat teljesen kibővítettük a fenntarthatóság és a személyre szabott magasnyomású tisztítóberendezésekkel. Nem akarjuk tovább felvenni a harcot a barkácsáruházakkal és az alacsony minőségű, olcsó háztartási és kerti készülékekkel.
Az IPC évtizedek óta globális szereplő, a professzionális gépek Olaszországban készülnek, a megfelelő alkatrészellátás garantált.
A teljes csomag új ára jelenleg több mint 1850 euró + áfa a kereskedőnél.
A mi árunk egy fix NETTÓ exportár ex raktár B-3640 Ophoven (Belgium) közvetlenül a D-NL-B határháromszögben.
Fizetés előre banki átutalással vagy készpénzben átvételkor.
További információ kérésre e-mailben
Fedezzen fel több használt gépet
Apróhirdetés

591 km
Magasnyomású tisztító
CORMAKMP140
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2025, Funkcionalitás: teljesen működőképes, A műhelymosó egy univerzális eszköz, amely minden szervizben, garázsban vagy műhelyben megtalálható. A szennyeződések gyors és olcsó eltávolításához nélkülözhetetlen eszköz. Nagy előnye, hogy a mosógépet zárt helyiségben is lehet használni.
Az alkatrészmosó garantálja az összes szennyeződés hatékony eltávolítását, az olajoktól a nehezen hozzáférhető lerakódásokig, miközben biztosítja az alkatrészek biztonságát és hosszú távú teljesítményét. Az alkalmazott technológia nemcsak a tisztaságot, hanem a korrózió elleni védelmet is garantálja. Ne feledje, hogy a tisztítási eredmények a használt tisztítószerektől függnek.
Az alkatrészmosó úgy készült, hogy akár 90 liter tisztítószert is felhasználjon , a maximális tartály kapacitása 140 liter. A maximális kapacitás eléréséhez a szivattyú bemeneti nyílását le kell fedni. A szivattyú percenként 2,7 és 3,6 liter közötti áramlási sebességgel működik, így a felületeket, még a kis repedésekkel is, erőteljes sugárral lehet alaposan megtisztítani. A folyadékot a szivattyú alulról, zárt körben szívja fel, és nyomás alatt egy rugalmas tömlőn keresztül továbbítja.
A műhelymosó 4 lábbal rendelkezik, így stabil működést és optimalizált munkamagasságot kapunk. A fedél kinyitáskor automatikusan záródik. A készülék a kád szintje alatt egy munkafelülettel is fel van szerelve, amely a tisztító tartozékok vagy a mosott alkatrészek elhelyezésére használható, hogy ott maradjanak száradni.
Csa7Psv9U3
A készülék önszerelést igényel.
Műszaki adatok:
A tartály kapacitása 140 l
Maximális mosófolyadék térfogat 90L
A szivattyú maximális teljesítménye 2,7-3,6 l/perc
Tápellátás 230V
Méretek 1130x540x885 mm
Tálca méretei 800x500 mm
Tömeg 43 kg
Tápegység 230V
A gépet önszereléssel kell összeszerelni
Az ár nettó. Az ár nem tartalmazza a szállítási költségeket.
További információért kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon vagy e-mailben. Kérjük, tekintse meg ajánlatunkat honlapunkon.
Apróhirdetés

409 km
Tartálymosó fej Tartálytisztító fej
HammelmannTRG S Tankwaschkop
Hívja a címet.
Kondíció: új, Hammelmann TRG S Új, 600bar
Ba37Bboxnq
Apróhirdetés

265 km
Porszívó kárpittisztításhoz
Karcher Puzzi 30/4
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2024, Funkcionalitás: teljesen működőképes, 12 hónap garanciát vállalunk.
A 66 dB(A) zajszinttel a Puzzi 30/4 porlasztásos porszívó a leghalkabb nedves porszívó kategóriájában, és ideális a csendes tisztításhoz. 30 literes édesvíztartállyal és 350 mm-es padlófúvókával ez az innovatív permet-elszívású tisztítószer különösen alkalmas nagy szőnyegek tisztítására. A gép kialakítása az ergonomikus, stresszmentes és időtakarékos funkciókra összpontosít. Az EASY Operation koncepció és az ergonomikus függőleges helyzet rendkívül könnyen kezelhetővé teszi a készüléket. A tanulási folyamat az érthető piktogramoknak köszönhetően rövid. A piszkos víztartály kivehető, a tartály fogantyúja és formája ergonomikus. A tartály könnyen tisztítható, így könnyen feltölthető friss vízzel. A rövid beállítási idő időt és pénzt takarít meg. A száradási idő ezzel a géppel akár 30%-kal rövidebb, mint a konkurens termékeké. Ez részben a rugalmas szívóajaknak köszönhető, amely mindig optimális szívószöget biztosít. A Puzzi 30/4 könnyen szállítható, még akkor is, ha vízszintes helyzetben van, tele frissvíztartállyal, nagy kerekei pedig megkönnyítik a lépcsőn való felvitelét.
Műszaki adatok
Bntqrjo9Lo
Maximális felületi kapacitás (m²/h) 60-75
Légáramlás (l/s) 74
Vákuum (mbar/kPa) 254 / 25,4
Permetezési mennyiség (l/perc) 3
Permetezési nyomás (bar) 4
Tiszta/újrahasznosított víztartály (l) 30-15
A turbina teljesítménye (W) 1200
Szivattyú teljesítmény (W) 70
Feszültség (V) 220-240
Frekvencia (Hz) 50-60
Súly tartozékok nélkül (kg) 26
Méretek (H x Sz x Ma) (mm) 580 x 460 x 930
Felszerelés
Permetezőtömlő integrált vízellátással, 4 m
Elektromos mosófej csatlakozóaljzat, PW 30
Permetező- és szívótömlő (m), 4 m
Kiegészítő fogantyú
Széles padlófúvóka rugalmas szívólappal
Kézi szerszám
Apróhirdetés

796 km
Nagynyomású tisztító
KärcherHD 9/100 Skid Advanced
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2023, üzemi nyomás: 1 000 készpénz, üzemanyag: dízel, Kärcher HD 9/100 De Skid Advanced
Magasnyomású tisztítók 1000 bar-ig
Ez egy használaton kívüli kiállítási eszköz!
Jelenlegi gyártó RRP 80.000,-€!
Az eladás használt gépként történik, visszaküldés, garancia és garancia nélkül.
Bq0Rnqst7W
Nettó ár 24.900,-€ // Bruttó ár 29.631,-€
- Megtekintés lehetséges!
- Szállítás országosan megoldható, a költségek 300,-€
- Örülnénk, ha lízingpartnerünk vonzó lízing/finanszírozási ajánlatot készítene Önnek!
Apróhirdetés

711 km
Nagynyomású tisztító belsőégésű motorral
KärcherHD 7/15 G
Hívja a címet.
Kondíció: jó (használt), Gyártás éve: 2017, Benzinmotoros nagynyomású tisztító csővázban. Rendkívül robusztus. Ideális olyan építkezéseken, ahol nincs áram.
100%-ban használatra kész. Kiváló minőségű Honda motor. Nagynyomású tömlő és fúvóegység kiváló állapotban.
Németországon belüli szállítás lehetséges. Szállítási költség kb. 110.-€ plusz ÁFA. A készülék a helyszínen bármikor megtekinthető és kipróbálható.
20Be8
Műszaki adatok:
Nyomás: 150bar
Szállítási teljesítmény: 650 liter/óra
súly: 39,5 kg
további információk a mellékelt adatlapon
Apróhirdetés

1 071 km
Magasnyomású tisztító
VibemoVIHT 40021
Hívja a címet.
Kondíció: újszerű (kiállítási gép), Gyártás éve: 2023, Funkcionalitás: teljesen működőképes, üzemi nyomás: 400 készpénz, Új nagynyomású egység 400 bar 21 lpm melegvíz tulajdonosa Vibemo építési év 2022 pótkocsiban / pótkocsiban.
Az árért mások kínálnak egy használtat.
Info erről a 400/21 VIHT
Motor típusa Lombardini LDW 1404 3000 rpm dízel.
Skit 55 literes dízel tartály a kályhához.
Skit 60 literes dízeltartállyal a motorhoz.
Szivattyú 500/21 (max. 400 barra állítva)
Hajtógyűrűs sebességváltó
30 literes spirál 12 voltos DC (50 amp) fűtés
Olgfkoqlnn
100 fokos hőmérséklet a fúvókánál
kérésre Vibemo Topsteam 150 fokos gőzzel is.
Nyomásszabályozó nulladik típusú VB60/400
nyomás szabályozható tárcsás sebességgel
hőmérsékletszabályozás állítható termosztáttal
saját vezérlőrendszer a hőmérséklet és az olaj ellenőrzésével.
A fordulatszám, az üzemóra és az akkumulátor feszültsége a gomb megnyomásával megtekinthető.
Tankszintmérő, tankolás a pótkocsin belül.
Belső világítás a motor és a vezérlőteremben.
Víztartály 400 literes készlet, előszűrővel és úszóval együtt.
2 x rozsdamentes acél orsó
1x töltőtömlő a víztartályhoz 50 mtr.
1x nagynyomású tömlő 150 fok 600 bar 50 mtr
1x fogantyú (500 bar)
1x lándzsa lapos fúvókával rövid
1x lándzsa lapos fúvókával hosszú
1x lándzsa forgó fejjel
2 hátsó ajtóval és 1 oldalsó ajtóval ellátott pótkocsi
Ez raktáron van, így azonnal bevethető.
Raktáron vannak használt magasnyomású mosóink is.
Tipp: attól vegye meg, aki meg is tudja javítani!!!
Vibemo Solutions,
Az Ön partnere a magasnyomású technológiához, eladjuk, megvásároljuk, javítjuk, karbantartást végzünk és pótalkatrészeket értékesítünk az Ön magasnyomású készülékéhez Ezt Hollandiában/Németországban/Belgiumban és Lengyelországban végezzük.
Még ha kérdései vannak, vagy szeretne egy készüléket építtetni az Ön igényei szerint, szívesen segítünk Önnek az úton
Lízing is lehetséges.
Karbantartásra van szüksége? Olyan márkák karbantartását is vállaljuk, mint a Falch, Waterkracht, Oertzen, Dynajet, Meclean, Denjet, Dibo, Woma stb.
Miért a Vibemo Solutions.
Tisztességes árak!
Szolgáltatás, amely túlmutat az eladáson!
24 órás szerviz a hét 6 napján a javításokhoz
Szinte minden márka ismerete
Gyors szállítás és általában raktárról, így nincs hosszú várakozás.
Apróhirdetés

591 km
Műhelyalkatrész mosó
CORMAKMP50
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2025, Funkcionalitás: teljesen működőképes, KIS FALAMOSÓ 14L MP50 A MŰHELYBE
Jellemzők:
A 14 literes műhelymosó egy megbízható eszköz, amely ideális kis mechanikai alkatrészek, például motor- és egyéb alkatrészek gyors és hatékony tisztítására.
KÖRÜLBELÜL
A kompakt méret ideálissá teszi szűk helyű műhelyek számára.
A kabin alapkivitelben a munkaterület világításával van felszerelve.
Ezenkívül a mosógép világítással rendelkezik, amely biztosítja a munkaterület jó megvilágítását. Ez megkönnyíti az apró részletek azonosítását és a nehezen elérhető helyek alapos tisztítását. A világítás akkor is hasznos, ha gyenge fényviszonyok mellett dolgozik a műhelyben.
14 literes űrtartalmú műhelymosó kis mechanikai alkatrészek, motoralkatrészek, stb. gyors mosására.
Könnyen használható a falra akasztó rendszernek köszönhetően.
Ennek a műhelymosónak a fő előnye a könnyű használhatóság. A falra akasztó rendszernek köszönhetően könnyen felszerelhető egy kényelmes helyre, így könnyű hozzáférést és maximális helykihasználást tesz lehetővé a műhelyben. A felfüggesztés stabilitást és biztonságot is garantál a használat során.
Műszaki adatok
Űrtartalom: 14L
Balrbb3Nc8
Szivattyúteljesítmény: 1,9 l/perc
Tápfeszültség: 230V
Nettó tömeg: 25 kg
Méretek: 560 x 545 x 630 mm
Apróhirdetés

892 km
Nagynyomású tisztító
KING-CRAFT
Hívja a címet.
Gyártás éve: 1997, Kondíció: használatra kész (használt), gép/jármű száma: 41110, Névleges nyomás: 110 bar a meglévő szállítási mennyiségnél: 6 l / perc Maximális bemeneti nyomás: 12 bar Elektr. Csatlakozás: 230 V, 1,5
Tzdzlo3
Apróhirdetés

957 km
Elektromos 300-700bar 15-30l / perc.
PTCEasypower E
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2020, üzemidő: 0 h, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), Nagynyomású tisztító PTC Easypower E hasonló, de nincs Dynajet, Oertzen, Falch, Woma, Kamat, Denjet, Kärcher, Dibo, ... - Üzemi nyomás: 300-700 bar - Áramlási sebesség: 15-30 l / perc. - Motor: elektromos 32A / 63A, 3Ph-400V-50Hz 20-30HP / 15-22,5kW, 1450 1 perc / 1750 1 perc - méretek: 1.000 x 750 x 850 mm - Üres súly: kb. 180/210 kg - Nagynyomású szivattyú: Comet három dugattyús szivattyú kerámia dugattyúval - Kiváló minőségű festett acél váz korrózióvédelemmel - Rozsdamentes acél burkolatok - Támogatás lándzsával ellátott pisztolyhoz - Trolly ipari rugókkal - Ergonomikus fogantyúk a könnyebb manőverezhetőség érdekében - Ipari alacsony feszültség tápegység (24V) és vezérlőegység csillag-delta indítóval - Biztonsági kapcsoló termomágneses relével a motorvédelemhez - Óraszámláló - 4 ipari kerék 320 mm - Közvetlen vízszívás önszívó szivattyúval - Rozsdamentes acél nyomáscsökkentő rendszer EASY START rendszer - 100 hálós vízszűrő könnyen cserélhető patronnal - beleértve 20 m magas nyomású tömlő rozsdamentes acél gyorscsatlakozókkal, szórópisztollyal, 1200 mm-es rozsdamentes acél lándzsával és 15 ° -os lapos szórófejjel A következő modellek állnak rendelkezésre: Easy Power E 30/300 | 30l / perc. 300bar | 18,5kW Easy Power E 15/500 | 15l / perc. 500bar | 15kW Easy Power E 21/500 | 21l / perc. 500bar | 22kW Easy Power E 15/700 | 15l / perc. 700bar | 22kW
Ek0Fiwmz
Apróhirdetés

1 071 km
Magasnyomású tisztító
VibemoVIHT350/212
Hívja a címet.
Kondíció: újszerű (kiállítási gép), Gyártás éve: 2023, üzemidő: 125 h, Funkcionalitás: teljesen működőképes, üzemi nyomás: 350 készpénz, nyomás: 350 készpénz, üzemanyag: dízel, hatalom: 3 kW (4,08 PS), Új nagynyomású egység
Szintén Új HD egységet keres, mi személyre szabottan készítünk Önnek, itt bemutatjuk legújabb HD egységünket, ez egyedülálló és egy igazi mindenes, amit még senki sem kínált ilyen módon!!!!.
VIHT2350/20/40/100 adatok (demo)
Motor 30 kw 1500 rpm/ 36 kw 1750 rpm fordulatszámon
2 x mazzoni szivattyú 21 liter per perc per szivattyú!!! 1450 rpm-nél 350 bar-ra állítva. Az alacsony fordulatszám miatt ez a motor szép és csendes.
Nyomásszabályozás a fordulatszám és a kézi beállítás segítségével 2x nulla 350 szelepek, tömlők gyakorlatilag nyomásmentes (10 bar), ha a fogantyú zárva van.
Ez lehetővé teszi a biztonságos munkavégzést, mivel a tömlők és a szivattyúk gyakorlatilag nyomásmentesek, és a fogantyú kinyitásakor nyomást építenek fel.
2 x égő a forró víz készítéséhez 120 fokig, kérésre V+ gőzt is tudunk kínálni, ahol 140 fok van a fúvókánál.
Ez a gép lehetővé teszi, hogy 2 dolgozó egyszerre, egymástól függetlenül, azaz különböző hőmérsékleten és nyomáson dolgozzon.
A meghajtás speciálisan kifejlesztett, hosszú élettartamot és könnyű karbantartást biztosít.
A fedélzeten 2 dízel tartály van, 1x90 liter a motorhoz és 1x90 liter az égőkhöz.
A gépet napi 24 órás üzemre tervezték.
Fel van szerelve 2 db, egyenként 325 literes víztartállyal is, így 650 liter víz áll rendelkezésére.
Dnxanh
A Vibemo easy start panel védelmet nyújt a túlmelegedés és az alacsony olajszint ellen (a motor leáll), és egy jelzéssel jelzi, hogy mi a baj. Ellenőrizheti az üzemórákat, a motor fordulatszámát és a generátor töltőáramát is.
A hőmérséklet-szabályozás egyszerű, és mutatja a beállított és az aktuális hőmérsékletet.
Extraként alapfelszereltségként háromutas szelepet szereltünk fel, amely lehetővé teszi a 350 bar és 40 liter per perc permetezést (max. 100 fokos meleg vízzel is).
Fel van szerelve továbbá vészleállítóval, belső világítással a motortérben és az orsótérben.
Az orsók, akárcsak az égők, kiváló minőségű rozsdamentes acélból készülnek. A tömlők mindegyike szabványos 50 méter hosszú.
Előszűrő vízzel is fel van szerelve, szivattyúnként egy-egy köztes szűrővel.
2 x fogantyú, 2 x lándzsa lapos sugárral 25 fokos 20 liter, 2 x lándzsa szennyeződésfélővel 20 liter, 1 x lándzsa lapos sugárral 25 fokos 40 liter, 1 x lándzsa szennyeződésfélővel 40 liter. 2 x nyomásmérő a beállított nyomás leolvasásához.
3 x szintmérő a dízel tartályokhoz és a víztartályhoz, hogy minden rendben és tisztán legyen.
Mindent beépített tandem tengelyes pótkocsi 2500kg lxbxh 300x150x150
1 év garanciát és teljes körű szervizcsomagot biztosítunk.
Apróhirdetés

591 km
Magasnyomású tisztító
CORMAKMP150
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2025, Funkcionalitás: teljesen működőképes, MŰHELY NYOMÁSÚ MOSÓ MP150
Jellemzők:
A mosás zárt körben, mosófolyadék felhasználásával történik. A készítmény a pisztoly fúvókájából akár 8 Bar nyomás alatt jön ki, ennek köszönhetően alaposan megtisztítja a nehezen hozzáférhető helyeket és az erősen szennyezett, szénlerakódásokkal, zsírral vagy olajjal szennyezett részeket.
Az alátét tökéletes turbófeltöltők regenerálására, valamint erősen szennyezett acél, öntöttvas, alumínium és egyéb ötvözetekből készült alkatrészek tisztítására.
Az alátét burkolata pneumatikus működtetőkkel van felszerelve, amelyek növelik az alátéttel végzett munka biztonságát és minőségét.
A kabin alapkivitelben a munkaterület világításával van felszerelve.
A mosógép kétfunkciós pisztollyal rendelkezik, amelyből csak levegő vagy tisztítószeres levegő jöhet ki. A kimosott ruha sűrített levegővel szárítható.
* Tájékoztatjuk, hogy a mosógép önszerelést igényel.
Műszaki adatok
Űrtartalom: 160L
Folyadéktartály űrtartalma: 8-14 L
Üzemi nyomás: 5-8bar
Balpforick
Súly: 29 kg
Levegőszabályozás
Légfegyver
Megvilágított kabin
Működő szellőzés
Méretek: 770x610x700mm
Apróhirdetés

957 km
Forró víz + nagynyomású gőz 150 ° C + 200 bar
PTCTORPEDO MINI-E
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2020, üzemidő: 1 h, Kondíció: új, - PTC TORPEDO MINI-E 3,8 M 230/50 Powersteam és TORPEDO MINI-E 5.8 T 400/50 Powersteam hasonló, de nincs Dynajet, Oertzen, Falch, ... - hideg víz / forró víz / gőz 32 bar-ig 140-ig ° C / magas nyomású gőz 150 vagy 200 bar és 150 ° C között tisztításhoz és fertőtlenítéshez A következő modellek kaphatók: - TORPEDO MINI-E 3,8 M 230 V / 50Hz Powersteam 8 l / perc. 150 bar-on - TORPEDO MINI-E 5.8 T 400 Volt / 50Hz Powersteam 8 l / perc. 200 bar-on - méretek és üres súly: 110x64x98cm, kb. 150kg - beleértve 10 m magasnyomású tömlő, szórópisztoly, lándzs és 25 ° -os lapos fúvóka.
Ibt8Zia
Apróhirdetés

591 km
Műhely alkatrészmosó
CORMAKMP80
Hívja a címet.
Kondíció: új, Gyártás éve: 2025, Funkcionalitás: teljesen működőképes, A műhelymosó egy univerzális eszköz, amely minden szervizben, garázsban vagy műhelyben megtalálható. Ez az nélkülözhetetlen eszköz lehetővé teszi a szennyeződés gyors és olcsó eltávolítását. Nagyon nagy előnye, hogy a mosógépet zárt helyiségben is lehet használni.
A kabinalkatrész-mosó garantálja az összes szennyeződés hatékony eltávolítását, az olajoktól a nehezen elérhető lerakódásokig, miközben biztosítja az alkatrészek biztonságát és hosszú távú teljesítményét. Az alkalmazott technológia nemcsak a tisztaságot, hanem a korrózió elleni védelmet is garantálja. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a tisztítás eredménye a használt tisztítószerektől függ.
Dq27Zr
Az alkatrészmosót 60 liter tisztítószer használatára tervezték, a tartály maximális kapacitása 80 liter. A maximális hatásfok elérése érdekében a szivattyú bemenetét le kell fedni. A szivattyú 10-12 liter/perc áramlási sebességgel működik, ami lehetővé teszi a felületek alapos tisztítását, még a kisebb repedéseket is, erős sugárral. A folyadékot a szivattyú alulról gyűjti össze egy zárt körben, és nyomás alatt továbbítja egy rugalmas tömlőn keresztül.
A műhelymosó 4 lábú, aminek köszönhetően stabil működést és optimalizált munkamagasságot biztosítunk. A fedél kinyitásakor automatikusan reteszelődik. A készülék a fürdőkád szintje alatt egy munkalappal is fel van szerelve, amelyen elhelyezhető mosótartozékok vagy mosott alkatrészek, hogy ott maradjanak száradni.
A készülék önszerelést igényel.
Műszaki adatok:
A kád űrtartalma 80L
Maximális szivattyúteljesítmény 10-12 l/perc
230V-os tápegység
Méretek 775x540x915 mm
Teljes belső méret 710 x 480 x 260 mm
Polc a kád alatt 700x420 mm
Tápellátás 230V
Súlya 23 kg
Apróhirdetés

961 km
Elektromos 230V 110bar 12l / perc.
PTCCJ-1E
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2020, üzemidő: 1 h, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), PTC CJ-1E nagynyomású tisztító hasonló, de nincs Annovi Reverberi, Comet, Dibo, Ehrle, Frank, Kärcher, Kränzle, Nilfisk, Oertzen, Walter, Weidner ... - Üzemi nyomás: 110 bar - Áramlási sebesség: 12 l / perc. - motor: elektromos 4 pólusú 230V 2,2kW, 1400 1 perc - méretek: 540 x 440 x 680 mm - üres súly: kb. 40 kg - Nagynyomású szivattyú: Comet három dugattyús szivattyú kerámia dugattyúkkal - Stabil műanyag ház fröccsöntésből - Praktikus tartószerkezet lándzsával ellátott pisztolyhoz - Önfelszívó szivattyúk EASY-START eszközzel - Fogantyúval ellátott hálózati fogantyúval tömlő - Könnyű karbantartás az előlap egyszerű eltávolításával - Nagyméretű kerekek (220 mm Ø) az egyszerű mozgáshoz a lépcsőn és egyenetlen terepen - Nyomásmérő - Beépített professzionális védőszelep - Késleltetett TotalStopp - Pulzáló rendszer - Forgókapcsoló - Termikus motorvédelem - Rozsdamentes acél kézi tömlőtekercs 30 m 1/4 "HD tömlővel - 2 darab 1/4" F csőtisztító fúvókák eltömődő csövek 30–120 mm. 2,2 kW és 230 V villanymotorral felszerelve lakásokban, házakban vagy mosdók és WC-k kereskedelmi terében, valamint kert- és általános takarításban is használható. Az Easy-Start és a pulzálás funkcióval rendelkező Comet LW-K szivattyú rendkívüli megbízhatóságot és nagy tisztítási teljesítményt garantál.
Bceic7C
Apróhirdetés

961 km
Forró víz / HD-gőz / gyom 250-500bar
PTCTorpedo Compact
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2020, üzemidő: 1 h, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), - Nagynyomású tisztító PTC Torpedo Compact 21/250, 21/350 és 15/500 hasonló, de nincs Dynajet, Oertzen, Falch, .... - Hideg víz / meleg víz kb. 95 ° C és gőz 32 bar 140 ° C-ig + nagynyomású gőz 150 ° C-ig 200 bar-nál (csak 250 és 350 bar-os változatoknál) és vegyszermentes gyomirtási funkció kb. 99 ° C A következő modellek állnak rendelkezésre: - Torpedo Compact 23/250 | 23l / perc. 250 bar nyomáson Dízelmotor: Kohler KDW1003 18,9 kW elektromos indítóval - Torpedo Compact 23/350 | 23l / perc. 350 bar-nál | Dízelmotor: Kohler KDW1003 18,9 kW elektromos indítóval - Torpedo Compact 16/500 | 16l / perc. 500 bar-nál | Dízelmotor: Kohler KDW1003 18,9 kW elektromos indítóval - Torpedo Compact 16/250 LE (nagynyomású gőz) | 16l / perc. 250 bar nyomáson Dízelmotor: Kohler KDW1003 18,9 kW elektromos indítóval - Torpedo Compact 16/350 LE (nagynyomású gőz) | 16l / perc. 350 bar-nál | Dízelmotor: Kohler KDW1003 18,9 kW elektromos indítóval - Méretek és üres tömeg víztartály nélkül: 1205x1250x1330mm, kb. 280kg - Méretek és üres súly 300 l-es víztartállyal: 1250x1900x1330mm, kb. 350kg - Méretek és üres súly 500 l-es víztartállyal: 1250x1900x1330mm, kb. 350kg - 80/100 kW dízelégő elektronikus hőmérséklet-szabályozással - Nagynyomású szivattyú: Comet RW / TW háromdugattyús szivattyú kerámia dugattyúval - Üzemóra ellennyomásmérő - nyomásszabályozó - biztonsági szelep - Kiváló minőségű festett acél váz targonca fülekkel - Rozsdamentes acél burkolatok - Mag
Basazqrfws
[...]
Apróhirdetés

961 km
Dízel 400-1500bar 13-47l / perc
PTCEasypower XL D
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2022, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), PTC Easypower XL D mosógép hasonló, de nincs Dynajet, Oertzen, Falch, Hammelmann, Woma, Uraca, Kamat, Denjet - Üzemi nyomás: 400-1500 bar - Előtolás: 13-47 l / perc. - Motor: Yanmar Stage V 4-hengeres 4TNV88 dízel 53PS / 39,5kW, 2800 1 perc - Méretek: 1.600 x 1.320 x 1.200 - Saját tömeg: kb. 740/760 kg - Nagynyomású szivattyú: HPP háromdugattyús szivattyú kerámia dugattyúkkal - Kiváló minőségű festett acél váz korrózióvédelemmel - Rozsdamentes acél burkolatok - Tartószerkezet lándzsával ellátott pisztolyhoz - Csúszóként kapható rázkódásgátlóval vagy trolival ipari kerekek - beleértve 20 m magas nyomású tömlő rozsdamentes acél gyorscsatlakozókkal, szórópisztollyal, lándzsával és lapos fúvókával A következő modellek állnak rendelkezésre: Easy Power XL D 47/400 | 47 l / perc 400 bar Easy Power XL D 38/500 | 38 l / perc 500 bar Easy Power XL D 30/600 | 30 l / perc 600 bar Easy Power XL D 19/1000 | 19 l / perc 1000 bar Easy Power XL D 17/1100 | 17 l / perc 1100 bar Easy Power XL D 15/1250 | 15 l / perc 1250 bar Easy Power XL D 13/1500 | 13 l / perc 1500 bar
8Ldkkd02P
Bizalom pecsét
A Machineseeker által tanúsított kereskedők

Apróhirdetés

961 km
Elektromos 400-1500bar 13-38l / perc
PTCEasypower XL + XXL E
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2022, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), PTC Easypower XL E mosógép hasonló, de nem Dynajet, Oertzen, Falch, Hammelmann, Woma, Uraca, Kamat, Denjet - Üzemi nyomás: 400-1500 bar - Előtolás: 13-38 l / perc. - Motor: IE3 elektromos 63A, 3Ph-400V-50Hz 50PS / 37kW, 1450 1 perc vagy IE3 elektromos 63A, 3Ph-440V-60Hz 50PS / 37kW, 1750 1-perc - Méretek: 1450 x 900 x 1050 mm - Saját tömeg : kb. 450 és 550 kg - Nagynyomású szivattyú: HPP háromdugattyús szivattyú kerámia dugattyúkkal - Kiváló minőségű festett acél váz korrózióvédelemmel - Rozsdamentes acél burkolatok - Tartószerkezet lándzsával ellátott pisztolyhoz - Trolly ipari kerekekkel - Ergonomikus fogantyúk az egyszerű manőverezhetőség érdekében - Ipari kisfeszültségű táp (24V) és vezérlőegység csillag-delta indítóval és 10 m. Tápkábel - Biztonsági kapcsoló termomágneses relével a motorvédelemhez - Főkapcsoló, indító / leállító gombok, vészleállítás - Üzemóra számláló - beleértve. 20 m magas nyomású tömlő rozsdamentes acél gyorscsatlakozókkal, szórópisztollyal, lándzsával és lapos fúvókával 15 A következő modellek állnak rendelkezésre: Easy Power XL E 38/400 | 38l / perc 400bar | 30kW | 560kg Easy Power XL E 30/500 | 30l / perc 500 bar | 30kW | 560kg Easy Power XL E 20/800 | 20l / perc. 800bar | 30kW | 580kg Easy Power XL E 15/1000 | 15l / perc 1000bar | 30kW | 580kg Easy Power XXL E 19/1000 | 19l / perc 1000bar | 37kW | 580kg Easy Power XXL E 15/1250 | 15l / perc 1250bar | 37kW | 580kg Easy Power XXL E 13/1500 | 13l / perc 1500bar | 37kW | 580kg
[...]
Bhhya9Ky9H
Apróhirdetés

961 km
Elektromos 400-500bar 30-38l / perc.
PTCEasypower L E
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2022, üzemidő: 1 h, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), PTC Easypower LE nyomásmosó hasonló, de nincs Dynajet, Oertzen, Falch, Woma, Kamat, Denjet - Üzemi nyomás: 400 vagy 500 bar - Előtolás: 38 vagy 30 l / perc. - Motor: elektromos 63A, 3Ph-400V-50Hz 40PS / 30kW, 1450 1 perc vagy elektromos 63A, 3Ph-440V-60Hz 40PS / 30kW, 1750 1-perc - Méretek: 1370 x 850 x 1030 mm - Üres súly: kb. . 280 kg - Nagynyomású szivattyú: HPP háromdugattyús szivattyú kerámia dugattyúval - Kiváló minőségű festett acél váz korrózióvédelemmel - Rozsdamentes acél burkolatok - Tartókészülék lándzsával ellátott pisztolyhoz - Trolly ipari kerekekkel - Ergonomikus fogantyúk az egyszerű manőverezhetőség érdekében - Ipari alacsony feszültség tápegység (24V) és vezérlőegység csillag-delta indítóval és 10 m. Tápkábel - Biztonsági kapcsoló termomágneses relével a motorvédelemhez - 4 darab ipari kerekek - Közvetlen vízbeszívás az önfelszívó szivattyún keresztül - Rozsdamentes acél nyomáscsökkentő és EASY START rendszerű biztonsági szelep - 100 hálós vízszűrő könnyen cserélhető patronnal - beleértve. 20 m magas nyomású tömlő rozsdamentes acél gyorscsatlakozókkal, szórópisztollyal, lándzsával és lapos fúvókával 15 A következő modellek állnak rendelkezésre: Easy Power LE 38/500 | 38l / perc. 400bar Easy Power LE 30/500 | 30l / perc 500bar
Ej9K83B9
Apróhirdetés

961 km
Elektromos 150-300bar 18-40l/min.
DEN-JETCE15
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2022, üzemidő: 1 h, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), A CE15 sorozat egy elektromos meghajtású nagynyomású tisztító.
Otsok8E7
Ez a modell ideális eszköz általános takarítási munkákhoz. A rozsdamentes acélvázba épített, robusztus magasnyomású mosó könnyen mozgatható, és különféle tartozékokkal, például rotoros fúvókákkal, vegyszerinjektorokkal és homokfúvó készlettel szerelhető fel. Hasonló, de nem Dynajet, Falch, Kärcher, Oertzen stb.
Kapható modellek:
-----
CE15-sorozat L/min
CE15-150 bar 40 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz
CE15-150 bar 40 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz-es indító/leállító egységgel
CE15-170 bar 35 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz
CE15-170 bar 42 15 lóerős vízfúvó egység 60Hz
CE15-170 bar 35 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz-es indító/leállító egységgel
CE15-170 bar 42 15 lóerős vízfúvó egység 60Hz-es indítással/leállítással
CE15-200 bar 30 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz
CE15-200 bar 36 15 lóerős vízfúvó egység 60Hz
CE15-200 bar 30 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz-es indító/leállító egységgel
CE15-200 bar 36 15 lóerős vízfúvó egység 60Hz indítással/leállítással
CE15-300 bar 18 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz
CE15-300 bar 22 15 lóerős vízfúvó egység 60Hz
CE15-300 bar 18 15 lóerős vízfúvó egység 50Hz indítással/leállítással
CE15-300 bar 22 15 lóerős vízfúvó egység 60Hz-es indítással/leállítással
Általános specifikációk:
-----
Hajtómotor teljesítménye: 11,2 kW (50Hz) / 13 kW (60Hz)
Volt: 400V (50Hz) - 440V (60Hz)
Amper: 22,8A (50Hz) - 23,8A (60Hz)
Méretek: 690 mm x 600 mm x 900 mm
Súly: 85 kg
Tartalmazza a standard tartozékokat.
[...]
Apróhirdetés

961 km
Elektromos 200-250bar 15-25l/min.
DEN-JETCE10
Hívja a címet.
Gyártás éve: 2022, üzemidő: 1 h, Kondíció: újszerű (kiállítási gép), A CE10 sorozat egy elektromos meghajtású nagynyomású tisztító.
Ez a modell ideális eszköz általános takarítási munkákhoz. A rozsdamentes acélvázba épített, robusztus magasnyomású mosó könnyen mozgatható, és különböző tartozékokkal, például rotoros fúvókákkal, vegyszerinjektorokkal és homokfúvó készlettel szerelhető fel. Hasonló, de nem Dynajet, Falch, Kärcher, Oertzen stb.
Kapható modellek:
-----
CE10-sorozat L/min
CE10-200 bar 21 10 LE vízfúvó egység 50Hz
CE10-200 bar 25 10 lóerős vízfúvó egység 60Hz
CE10-200 bar 21 10 LE vízfúvó egység 50Hz-es indító/leállító egységgel
CE10-200 bar 25 10 lóerős vízfúvó egység 60Hz-es indító/leállító egységgel
CE10-250 bar 15 10 lóerős vízfúvó egység 50Hz
CE10-250 bar 18 10 lóerős vízfúvó egység 60Hz
CE10-250 bar 15 10 lóerős vízfúvó egység 50Hz-es indító/leállító egységgel
CE10-250 bar 18 10 lóerős vízfúvó egység 60Hz indítással/leállítással
Általános specifikációk:
-----
Hajtómotor teljesítménye: 7,5 kW (50Hz) / 9 kW (60Hz)
Volt: 400V (50Hz) - 440V (60Hz)
Amper: 15,1A (50Hz) - 15,6A (60Hz)
Méretek: 690 mm x 560 mm x 900 mm
Zhgi0
Súly: 70 kg
Tartalmazza a standard tartozékokat.
Megkönnyítjük a keresést az Ön számára
Az új ajánlatokat azonnal és ingyenesen megkapja e-mailben.
A keresési kérelmet bármikor egyszerűen befejezheti.
Használt Nagynyomású tisztító (57)
Most Machineseeker keresés teljesen több mint 200 000 használt géppel.
Tájékoztasson most
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Hirdessen most
*hirdetésenként/hónap