WINTER FS315-3200 DELUXE
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2025
Állapot
Új
Helyszín
Leipzig Németország
Csúszó asztali fűrész WINTER FS315-3200 DELUXE
more Images
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
WINTER FS315-3200 DELUXE
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Csúszó asztali fűrész
Gyártó:
WINTER
Modell:
FS315-3200 DELUXE
Gyártási év:
2025
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Leipzig Németország
Leírás
Méretek (hossz/szélesség/magasság): 6800x3350x1500 mm
Súly: 700 kg
Teljes teljesítményigény: 5 kW
Formátum körfűrész FS315-3200 DELUXE
Gedpfevz E Hgox Alnobl
- Vágáshossz: 3200 mm
- Vágásszélesség: 1250 mm
- Vágásmagasság 90°-nál: 102 mm
- Vágásmagasság 45°-nál: 72 mm
- Fűrészlap 45°-ig dönthető
- Max. fűrészlap átmérője: 315 mm
- Elővágó fűrészlap átmérője: 120 x 20 mm
- Főfűrészlap fordulatszám: 4000 ford./perc
- Elővágó fűrészlap fordulatszám: 8000 ford./perc
- Motor: 4,0 kW / 400 V
- Elővágó motor: 0,55 LE
- Tolóasztal profil szélesség: 380 mm
- Helyigény: H=6800, Sz=3350, M=1500 mm
- Szállítási méretek: H=2300, Sz=1080, M=1150 mm, H=3350, Sz=470, M=270 mm