Weima WLK 800 30 kWweima
WLK 800
Weima WLK 800 30 kW
weima
WLK 800
Gyártási év
2014
Állapot
Használt
Helyszín
Częstochowa 

Adatok a gépről
Ár és helyszín
- Helyszín:
- Bugajska 37, 42-208 Częstochowa, Polen

Hívás
Ajánlat részletei
- Hirdetés azonosító:
- A22608312
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 24.08.2026
Leírás
WEIMA WLK 800 – 30 kW – Egytengelyes aprító – 2014
Eladó: professzionális WEIMA WLK 800 egytengelyes aprító, melyet a neves német WEIMA Maschinenbau GmbH gyártott.
A gép különféle típusú anyagok és ipari hulladék aprítására lett tervezve. A WLK sorozat robusztus, nagy teherbírású konstrukcióval rendelkezik, melyet folyamatos működésre terveztek újrahasznosító és gyártóüzemekben.
Műszaki adatok:
• Gyártó: WEIMA Maschinenbau GmbH, Németország
• Modell: WLK 800
• Gyártási év: 2014/09
• Sorozatszám: 510-1282
• Forgótest szélessége: 800 mm
• Motor teljesítménye: 30 kW
• Feszültség: 400 V
• Frekvencia: 50 Hz
• Névleges áram: 70 A
• Forgótest fordulatszáma: 90 ford./perc
• Gép súlya: kb. 2,8 t
• CE jelöléssel ellátva
Alkalmazási területek
A WEIMA WLK 800 az alábbiak között használható aprításra:
• műanyagok,
• PE, PP, HDPE és LDPE anyagok,
• műanyag csövek és profilok,
• gyártási hulladék,
• fa és fanyersanyagok,
Ndodpfszv Tq Esx Ai Tja
• csomagolások,
• konténerek és ládák,
• egyéb ipari hulladék, mely alkalmas egytengelyes aprításra.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Eladó: professzionális WEIMA WLK 800 egytengelyes aprító, melyet a neves német WEIMA Maschinenbau GmbH gyártott.
A gép különféle típusú anyagok és ipari hulladék aprítására lett tervezve. A WLK sorozat robusztus, nagy teherbírású konstrukcióval rendelkezik, melyet folyamatos működésre terveztek újrahasznosító és gyártóüzemekben.
Műszaki adatok:
• Gyártó: WEIMA Maschinenbau GmbH, Németország
• Modell: WLK 800
• Gyártási év: 2014/09
• Sorozatszám: 510-1282
• Forgótest szélessége: 800 mm
• Motor teljesítménye: 30 kW
• Feszültség: 400 V
• Frekvencia: 50 Hz
• Névleges áram: 70 A
• Forgótest fordulatszáma: 90 ford./perc
• Gép súlya: kb. 2,8 t
• CE jelöléssel ellátva
Alkalmazási területek
A WEIMA WLK 800 az alábbiak között használható aprításra:
• műanyagok,
• PE, PP, HDPE és LDPE anyagok,
• műanyag csövek és profilok,
• gyártási hulladék,
• fa és fanyersanyagok,
Ndodpfszv Tq Esx Ai Tja
• csomagolások,
• konténerek és ládák,
• egyéb ipari hulladék, mely alkalmas egytengelyes aprításra.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Częstochowa
402 km
Weima WLK 800 30 kW
WEIMAWLK 800
WEIMAWLK 800
Apróhirdetés
Motta di Livenza
550 km
VITAP átmenő furatfúrógép
VitapSigma 2
VitapSigma 2
Apróhirdetés
Częstochowa
402 km
Weima WLK800 30 kW
WEIMAWLK 800
WEIMAWLK 800
Apróhirdetés
Więcbork
703 km
Gyalulósor
System TM WeinigBison / Angus Hydromat
System TM WeinigBison / Angus Hydromat
Apróhirdetés
Roreto
945 km
FOLYAMATOS FÚRÓGÉP
BIESSETechno FDT
BIESSETechno FDT
Apróhirdetés
Częstochowa
402 km
EGYTENGELYES APRÍTÓ TOLÓSZERKEZETTEL, 45 KW
3E-GrabTradeWT40100 45KW
3E-GrabTradeWT40100 45KW
A hirdetése sikeresen törölve lett
Hiba történt


















































































































