REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Állapot
Használt (ellenőrizetlen)
Helyszín
Achern Németország
Széles gyalu REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Széles gyalu
Gyártó:
REX Pinneberg
Modell:
HOMS-310-K (A+D)
Állapot:
használt
Működőképesség:
ellenőrizetlen
Ár és helyszín
Helyszín:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Németország
Leírás
Kétoldalas lamellás gyalu
Előtolás: 80 m/perc
Max. gyalulási szélesség: 310 mm
alsó tengely: 22 kW
Gbedpfxoy Ryx Uo Alnel
felső tengely: 30 kW
előtoló motor: 7,5 kW