3300 literes rozsdamentes acéltartály
Inox Behälter GmbH

VB plusz ÁFA-val
2 590 EUR
Állapot
Használt
Helyszín
Delmenhorst Németország
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
3300 literes rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH
more Images
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH
Inox Behälter GmbH

Adatok a gépről

Gépmegnevezés:
3300 literes rozsdamentes acéltartály
Gyártó:
Inox Behälter GmbH
Állapot:
nagyon jó (használt)

Ár és helyszín

VB plusz ÁFA-val
2 590 EUR
Helyszín:
Steller Straße 65, 27755 Delmenhorst, Deutschland Németország
Hívás

Ajánlat részletei

Hirdetés azonosító:
A21590393
Referencia szám:
10896
Frissítés:
utoljára ekkor: 25.03.2026

Leírás

Használt rozsdamentes acéltartály

Hedpfx Ajyw Rn Hjm Ter
Cikkszám: 10896

Utolsó felhasználási cél: CIP

Térfogat: 3300 l
Típus: három lábon álló
Közeggel érintkező anyag: rozsdamentes acél V2A / AISI 304
Fenék: Klöpperfenék
Max. üzemi nyomás: atmoszférikus

Tartály méretek:
Belső átmérő: 1190 mm
Külső átmérő: 1200 mm
Teljes magasság: 3450 mm
Hengeres magasság: 3000 mm
Teljes szélesség: 1250 mm

Anyagok:
Belső: 14301 / AISI 304
Külső részek: 14301 / AISI 304

Felszereltség:
Típusnévtábla: nincs
Lábak magassága: 420 mm
Kifolyó átmérő: 37 mm / 37 mm
Leeresztés és padló közötti távolság: 160 mm / 500 mm

A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.

Szállító

Regisztrált ekkor: 2016

199 Hirdetések online

Hívás

Ajánlatkérés elküldése

Földus 
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
Megjegyzés: Az Ön érdeklődését továbbítjuk a gépkategóriába tartozó összes eladónak. Ennek köszönhetően nagyon sok ajánlatot kaphat.
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.

Telefon & Fax

+49 4221 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
Keverőtartály rudas keverőtartállyal Inox Behälter GmbH CILC2000RWS
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Keverőtartály rudas keverőtartállyal
Inox Behälter GmbHCILC2000RWS
Hívás
Apróhirdetés
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
2014 Ulma Taurus 300 Ulma Taurus 300
more images
Hollandia Emmeloord
1 160 km
2014 Ulma Taurus 300
UlmaTaurus 300
Hívás
Apróhirdetés
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel Inox Behälter GmbH
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Rozsdamentes acél konténer/tartály dupla köpennyel
Inox Behälter GmbH
Hívás
Apróhirdetés
Rozsdamentes acél tartály / tartály Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél tartály / tartály Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél tartály / tartály Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél tartály / tartály Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél tartály / tartály Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél tartály / tartály Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél tartály / tartály Inox Behälter GmbH
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Rozsdamentes acél tartály / tartály
Inox Behälter GmbH
Hívás
Apróhirdetés
Kockajátékos Ruhle Dicer SR2 with Elevator
more images
Szerbia Mala Vranjska
275 km
Kockajátékos
RuhleDicer SR2 with Elevator
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB250RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB250RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB250RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB250RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB250RWP
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály
Inox Behälter GmbHEBB250RWP
Hívás
Apróhirdetés
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer Inox Behälter GmbH
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Rozsdamentes acél folyamat gördülő konténer
Inox Behälter GmbH
Hívás
Apróhirdetés
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L Alfa Laval
more images
Dánia Thisted
1 314 km
ALFALAVAL-TEBEL SAJTOSHORDÓ 10.000L
Alfa Laval
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
Rozsdamentes acél szállítótartály Inox Behälter GmbH SBPA150
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Rozsdamentes acél szállítótartály
Inox Behälter GmbHSBPA150
Hívás
Apróhirdetés
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel Inox Behälter GmbH CILC100BRWP
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Rozsdamentes acéltartály propelleres keverővel
Inox Behälter GmbHCILC100BRWP
Hívás
Apróhirdetés
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
Cup csiszológép Lapidello VAM300
more images
Németország Németország
699 km
Cup csiszológép
LapidelloVAM300
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB150RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB150RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB150RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB150RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB150RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB150RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB150RWP
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály
Inox Behälter GmbHEBB150RWP
Hívás
Apróhirdetés
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály Inox Behälter GmbH SPBA1000RWP
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Rozsdamentes acél keverőtartály tartály
Inox Behälter GmbHSPBA1000RWP
Hívás
Apróhirdetés
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
Húsfeldolgozó gép VEMAG HP 10 C
more images
Bulgária Велико Търново
660 km
Húsfeldolgozó gép
VEMAGHP 10 C
Hívás
Apróhirdetés
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály Inox Behälter GmbH EBB500RWP
more images
Németország Delmenhorst
1 010 km
Elektromosan fűtött rozsdamentes acéltartály
Inox Behälter GmbHEBB500RWP
Hívás