DAEWOO DAFL 50 A
Állapot
Új
Helyszín
Velen Németország
Tisztítórendszerek DAEWOO DAFL 50 A
more Images
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
DAEWOO DAFL 50 A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Tisztítórendszerek
Gyártó:
DAEWOO
Modell:
DAFL 50 A
Állapot:
új
Ár és helyszín
Helyszín:
46342 Velen Németország
Leírás
Csatlakozási feszültség 230 V
Akkumulátor 24V / 100Ah
Kefed átmérője 510 mm
Fordulatszám 175 ford/perc
Légelszívó teljesítmény 24 L/s
Tartálytérfogat 50 / 50 liter
Súly 160 kg
Giedpfoidabksx Ac Tet
Méretek H-Sz-M 1,1 x 0,52 x 1,0 m
Daewoo padlótisztító gép:
Akkumulátorral és töltővel szállítva
Elméleti tisztítási terület:
Teljesítmény: 2000 m²/h
Szívószélesség: 850 mm
Tisztítási szélesség: 510 mm
Max. munkafelületi lejtés: 2 %