PVI-2000-OUTD-DE
Inverter
Aurora
PVI-2000-OUTD-DE
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede
Adatok a gépről
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
- Helyszín:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A4312497
- Referencia szám:
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 12.06.2024
Leírás
Gsdofdxqvjpfx Alnjbl
-Gyártó: Aurora, PV inverter nem használt raktárfelszámolásból Ovp
-Típus: PVI-2000-OUTD-DE
-Max. Folyamatos kimenő teljesítmény: 2000 W
-Ár: darabonként
-Szám: 26 db
-Méretek: 420 x 310 x 144 mm
-Súly: 12 kg/db.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Gsdofdxqvjpfx Alnjbl
-Típus: PVI-2000-OUTD-DE
-Ár: darabonként
-Szám: 26 db
-Méretek: 420 x 310 x 144 mm
-Súly: 12 kg/db.
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+49 4402 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Volkach
746 km
Horizon BQ-470 PUR | 2009 | 920 000
HorizonBQ-470
HorizonBQ-470
Apróhirdetés
Bad Hönningen
966 km
Élő konténer
Cafe Container / Bürocontainer/ Baucontainer Modell IMBISS
Walkeringham
1 598 km
Félautomata töltőgép
12fillVMP
12fillVMP
Emskirchen
702 km
Ráncológép - kézi
Emil KahleN80
Emil KahleN80
Bochum
1 005 km
Ragasztókötőgép
HorizonBQ-270
HorizonBQ-270
Öpfingen
736 km
Összecsukható gép
StahlTD 78/4-4-4-RD-T
StahlTD 78/4-4-4-RD-T
Németország
795 km
Különböző
HohnerFavorit
HohnerFavorit
Nereto
659 km
5 kW 420W fotovoltaikus panelek