WINTER HP-300PBX
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2025
Állapot
Új
Helyszín
Leipzig Németország
Szalagfűrész WINTER HP-300PBX
Szalagfűrész WINTER HP-300PBX
more Images
WINTER HP-300PBX
WINTER HP-300PBX
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Szalagfűrész
Gyártó:
WINTER
Modell:
HP-300PBX
Gyártási év:
2025
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Leipzig Németország
Leírás
Méretek (hossz/szélesség/magasság): 2850x2270x2160 mm
Tömeg: 1800 kg
Teljes teljesítményigény: 25,2 kW
Ékgerendás szalagfűrész HP-300PBX
- Digitális méretkijelzővel
- Maximális munkadarabméret: 300 mm (szélesség) x 300 mm (magasság)
- A szalag és az adagolóasztal közötti távolság: 4-250 mm
- Szállítószalag mérete: 285 mm (szélesség) x 5470 mm (hossz)
- Fűrészkerék mérete: Ø 711 mm x 50,8 mm
- Maximális előtolási sebesség: 45 m/perc
- Fűrészkerék motor: 22,0 kW
- Hidraulikus nyomás: 40 kg/cm²
- Elszívó csonk átmérő: 2 x 100 mm
- Fűrészlap mérete: 4572 mm x 50,8 mm
- Előtoló rendszer: 2,2 kW motor 15:1 áttétellel és frekvenciaváltó
- Magasságállítási motor: 1,0 kW
Csomagolási méretek raklappal: 2850 x 2270 x 2160 mm / 2000 kg
- Gép súlya: 1800 kg
- A szalag kerék nyomkövetése lineáris vezetősínnel
- Magasságállítás golyósorsós megoldással
- Nehéz kivitelű szorítógörgős rendszer
- Leszorítógörgő pneumatikus hengerrel
- Oldalsó adagolótámasz
Gisdpfxsvz E Sve Ac Tjt
- Tartozék: ködkenő rendszer és fűrészlap tisztítórendszer
- Lapfeszítés villanymotoros / hidraulikus feszesség-szabályozással
- 22,0 kW frekvenciaváltó
- Kis súrlódású szalagvezető rendszerek
- Kézi 45°-os szállítószalag billentés
- Visszaadó görgő (kézi)
- Szállítószalag dőlésszögének szögskálája
- Feszültség: 400 V, 50 Hz
150 mm szélességnél a vágási sebesség 25-30 m/perc. Vágásméretek fenyőnél:
2 x 203 mm: min. 32 / max. 49 m/perc
2 x 254 mm: min. 26 / max. 32 m/perc
2 x 304 mm: min. 16 / max. 26 m/perc