SL2500BM
CNC eszterga
SMEC
SL2500BM
Gyártási év
2016
Állapot
Használt
(teljesen működőképes)
Helyszín
Kobarid
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- CNC eszterga
- Gyártó:
- SMEC
- Modell:
- SL2500BM
- Gépszám:
- 16K016032
- Gyártási év:
- 2016
- Állapot:
- nagyon jó (használt)
- Működőképesség:
- teljesen működőképes
Ár és helyszín
- Helyszín:
- Industrijska cesta 6, 5222 Kobarid, Slovenia
Hívás
Műszaki adatok
- Esztergálási átmérő a keresztcsúszka felett:
- 380 mm
- Esztergálási hossz:
- 500 mm
- Esztergálási átmérő:
- 380 mm
- Orsófurat:
- 65 mm
- Orsófordulatszám (max.):
- 3 500 ford/min
- Orsó motor teljesítmény:
- 18 500 W
- Fordulatszám (max.):
- 5 000 ford/min
- Esztergálási átmérő a kocsi ágyánál:
- 380 mm
- Össztömeg:
- 5 200 kg
- Rúdátvezetés:
- 65 mm
- Tokmány külső átmérője:
- 305 mm
- Rúd átmérő (max.):
- 65 mm
- Felszereltség:
- dokumentáció / kézikönyv
Leírás
Főbb műszaki adatok:
Max. esztergálási átmérő: kb. 380 mm
Max. esztergálási hossz: kb. 500 mm
Orsó furat: 65 mm
Gedjyxccfopfx Ac Toit
Revolverfej: 12 állású
Élő szerszámok (BMT65) – összetett megmunkálásokhoz alkalmas
CNC vezérlés: FANUC 0iT
Merev és stabil szerkezet
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Főbb műszaki adatok:
Orsó furat: 65 mm
Gedjyxccfopfx Ac Toit
Revolverfej: 12 állású
CNC vezérlés: FANUC 0iT
Merev és stabil szerkezet
Dokumentumok
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2018
3 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+386 51 6... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Németország
623 km
Maka T 2000 marógép
MakaT 2000
MakaT 2000
Apróhirdetés
Jasło
323 km
Doosan DN SolutionsPUMA 5100LMB new!!!
Denkendorf
630 km
Koordináta mérőgép
ZeissAccura
ZeissAccura
Brügg
925 km
2 db 5-tengelyes megmunkálóközpont rakodó robottal
HERMLEC 42 U
HERMLEC 42 U
Wolkersdorf im Weinviertel
262 km
Tesa (Brown&Sharpe) XCEL
Brown&Sharpe (Hexagon)XCEL 9129
Sonnenbühl
786 km
Univerzális megmunkálóközpont
DMG MORICMX 50
DMG MORICMX 50
Németország
905 km
HERMLE C40U Dynamic
HERMLEC40U Dynamic
Contamine-sur-Arve
1 011 km
CNC svájci típusú eszterga
STARSR20 RIII
STARSR20 RIII
Ellwangen (Jagst)
721 km
Mozgó állványos marógép X = 4 000 mm