Schmid Energy Solutions UTSL-150T
VB plusz ÁFA-val
Gyártási év
2016
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Hochfelden Svájc
Fűtési rendszer Schmid Energy Solutions UTSL-150T
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Fűtési rendszer
Gyártó:
Schmid Energy Solutions
Modell:
UTSL-150T
Gyártási év:
2016
Állapot:
használt
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
VB plusz ÁFA-val
Helyszín:
Steigstrasse 1, 8182 Hochfelden, Schweiz Svájc
Leírás
Kazán eladó. Átvehető 2026. februártól.
Gbedpfxox At Nbs Alnol
Névleges hőteljesítmény: 150 kW
Tüzelő hőteljesítmény: 45–150 kW
Kazánvíz-tartalom: 370 liter
Kazánosztály: 3
Max. üzemi túlnyomás: 3,0 bar
Max. üzemi hőmérséklet: 90°C
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Szállító
Regisztrált ekkor: 2025
5 Hirdetések online
Hívás
Ajánlatkérés elküldése
Földus
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.
Telefon & Fax
+41 44 86... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Fűtési rendszer Ewi-Therm Optimal-E 6, 170kW
more images
Németország Winnweiler
901 km
Fűtési rendszer
Ewi-ThermOptimal-E 6, 170kW
Ellenőrzött kereskedő
Apróhirdetés
Fűtési rendszer Ewi-Therm Optimal-E 4, 116kW
Németország Winnweiler
901 km
Ewi-ThermOptimal-E 4, 116kW