Sandingmaster SCSB2-1100
Állapot
Használt
Helyszín
Németország Németország
Széles szalagos csiszológép Sandingmaster SCSB2-1100
more Images
Sandingmaster SCSB2-1100
Sandingmaster SCSB2-1100
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Széles szalagos csiszológép
Gyártó:
Sandingmaster
Modell:
SCSB2-1100
Állapot:
üzemkész (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Deutschland Németország
Referencia szám:
INNO30946
Frissítés:
utoljára ekkor: 04.03.2026
Leírás
Elérhető egy kétaggregátos csiszológép, márka: Sandingmaster. Munkaszélesség: 1100 mm, max. munkadarab szélesség: 1000 mm, max. munkadarab magasság: 150 mm, csiszolószalag méretei (X/Y): 1130 mm/1900 mm, előtolás: 14 m/perc. A gép méretei (X/Y/Z): kb. 3150 mm/1500 mm/1900 mm, súly: kb. 2500 kg. Tartozék: körülbelül 50 különféle koronázású csiszolószalag. Dokumentáció rendelkezésre áll. Helyszíni megtekintés lehetséges.
Gsdoyq R Hhspfx Alnobl
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Szállító
Utoljára online: múlt héten
Regisztrált ekkor: 2017
2 000 Hirdetések online
Hívás
Ajánlatkérés elküldése
Földus
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.
Telefon & Fax
+49 30 58... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Függőleges CNC fúrógép WEEKE BHX 055
more images
Franciaország Franciaország
1 321 km
Függőleges CNC fúrógép
WEEKEBHX 055
Ellenőrzött kereskedő
Apróhirdetés
Csúszó asztali fűrész SCM SI3800
Németország Egenhofen
637 km
Csúszó asztali fűrész
SCMSI3800
Ellenőrzött kereskedő
Hidraulikus folyadékkal működő membránprés ITALPRESSE FORMATIC 20.9
Olaszország Cantù
810 km
Hidraulikus folyadékkal működő membránprés
ITALPRESSEFORMATIC 20.9
Ablakkészlet marófej 110mm LEUT WoodAlu 110
Szlovákia Kežmarok
230 km
Ablakkészlet marófej 110mm