Rogi WFM1500A
Állapot
Új
Helyszín
Mierlo Hollandia
Forgó hajlító gép Rogi WFM1500A
more Images
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Forgó hajlító gép
Gyártó:
Rogi
Modell:
WFM1500A
Állapot:
új
Ár és helyszín
Helyszín:
Mierlo Hollandia
Leírás
Felső és alsó lapát szegmensekben eltávolítható
Gjdpfx Alsga T A Senjbl
PNEUMATIKUS HENGER!
Maximális hajlítási kapacitás a teljes munkahosszon ----- 1,5 mm
Maximális munkahossz ----- 1500 mm
Max. nyitási szélesség ----- 43 mm
Ujjak szélessége ----- 25 | 30 | 35 | 40 | 45 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 2x 250 | 275 mm
Maximális állásszög ----- 0 - 135
Súly ----- 450 KG
Szélesség ----- 1820 mm
Mélység ----- 850 mm
Magasság ----- 1175 mm