WFM1020A
Forgó hajlító gép
Rogi
WFM1020A
Gyártási év
2026
Állapot
Új
(teljesen működőképes)
Helyszín
Mierlo
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Forgó hajlító gép
- Gyártó:
- Rogi
- Modell:
- WFM1020A
- Gyártási év:
- 2026
- Állapot:
- új
- Működőképesség:
- teljesen működőképes
Ár és helyszín
- Helyszín:
- Mierlo
Hívás
Műszaki adatok
- Vezérlés típusa:
- kézi
- Munkaszélesség:
- 1 020 mm
- Hajlítógerenda beállítása:
- 46 mm
- Hajlítási szög (max.):
- 135 °
- Össztömeg:
- 340 kg
- Teljes hossz:
- 1 350 mm
- Teljes szélesség:
- 850 mm
- Teljes magasság:
- 1 175 mm
- Felszereltség:
- dokumentáció / kézikönyv
Ajánlat részletei
- Hirdetés azonosító:
- A5274327
- Referencia szám:
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 09.01.2026
Leírás
Felső és alsó lapát szegmensekben eltávolítható
Beleértve a kézi hátsó mérőműszert
PNEUMATIKUS HENGER!
Max. hajlítási kapacitás a teljes munkahosszon ----- 2,5 mm
Maximális munkahossz ----- 1020 mm
Maximális nyitási szélesség ----- 46 mm
Ujjak szélessége ----- 25 | 30 | 35 | 40 | 45 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 275 mm
Maximális állásszög ----- 0 - 135
Súly ----- 340 KG
Szélesség ----- 1350 mm
Mélység ----- 850 mm
Gisdpega T A Dsfx Ac Tot
Magasság ----- 1175 mm
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
PNEUMATIKUS HENGER!
Súly ----- 340 KG
Szélesség ----- 1350 mm
Mélység ----- 850 mm
Gisdpega T A Dsfx Ac Tot
Magasság ----- 1175 mm
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2020
98 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+31 492 2... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Öhringen
781 km
BIEGEMASTERXBEND 6.1,25 Doppelbieger up-and-down
Apróhirdetés
Nürnberg
673 km
PROD-MASZ Abkantbank BiegemaschineProfi Abkantbank RED-2m/0.8 +Aussparung
Németország
795 km
Hidraulikus guillotine olló
Prod-Masz Tafelschere Guillotinehydraulische Schlagschere 3020/1.25
Fevziçakmak
1 479 km
Fémlemez géptisztító gép
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Rödermark
845 km
Hidr. lyukasztó
INDUMASCHHP 500-30
INDUMASCHHP 500-30
Wiesbaden
892 km
Mobil egykori
ECKOLDMZ 10
ECKOLDMZ 10
Heilbronn
798 km
NYOMD A FÉKET
MegobalPB 20.35
MegobalPB 20.35
Velen
1 047 km
HBM1020 x 2,5
HBM1020 x 2,5
Rödermark
845 km
Hidr. guillotine olló
FASTI509-30/4
FASTI509-30/4
Siedlce
591 km
Hajlítógép
CORMAKPBB1270x2,0 mm
CORMAKPBB1270x2,0 mm