RNA Rhein-Nadel Automation SRC-B200-2L
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Hessisch Lichtenau Németország
more Images
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
37235 Hessisch Lichtenau Németország
Leírás
Vibrációs spiráladagoló / rendezőgép / spiráladagoló / vibrációs adagoló RNA
Rázótál, rendezőgép / csavaradagolás vibrációs adagolóval csavartechnikához
Adagolórendszer, adagolóberendezés
Gyártó: RNA Rhein-Nadel Automation GmbH
Típus: SRC-B200-2L
Gyártási év: kb. 2000
Tál felső átmérője: 200 mm
Tál alsó átmérője: 130 mm
Tál belső magassága: kb. 25 mm
Rendezősáv szélessége: kb. 3 mm
Teljes magasság (meghajtás + tál rendezősávval): 225 mm
Vezérlőfeszültség: 24 V DC (külső tápegység szükséges)
Hálózati csatlakozás: 230 V, 50 Hz.
- Az indító/stop jelekhez külső 24 V DC tápellátás szükséges (a szabályzó nem tartalmaz belső 24 VDC tápegységet).
- REO Reovib R6 / 439 típusú szabályzó állítható vibrációs sebességgel
- Az adagolót gépjármű olvadóbiztosítékok adagolására használták
- Alumínium rendszerprofilból készült állványra szerelve
Helyigény Ø x H: 240 x 250 mm