RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
Gyártási év
1988
Állapot
Használt
Helyszín
Ada Szerbia
CNC eszterga RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
more Images
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
RAVENSBURG KL-2500-6000 CNC
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
CNC eszterga
Gyártó:
RAVENSBURG
Modell:
KL-2500-6000 CNC
Gyártási év:
1988
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
29. novembra 51, Ada 24430, Srbija Szerbia
Leírás
Leírás: Nagy teherbírású, nagy pontosságú vízszintes esztergapad hidraulikus tokmányszorító rendszerrel (Rohm), két munkapozíciós szánnal, Sauter négyszög szerszámtartóval, körkörös esztergáló egységgel, 6 tengelyes CNC vezérléssel, szegnyerget, forgácsszállítóval. Alkalmas nagy mennyiségű anyagleválasztásra és nagy pontosságú esztergálásra egyaránt. A gépet 2000 mm-es homlokfogas tárcsával szerelték fel és megnövelték a méretét.
Gyártási év: 1988
Gyártási hely: Németország
Max. esztergálási átmérő ágy felett: 2500 mm
Max. esztergálási átmérő teleszkópos burkolatok felett: 2200 mm
Esztergálási átmérő szán felett: 1400 mm
Max. esztergálási hossz: 6000 mm
Tokmány: 3 pofás, 2000 mm-es asztal
Főorsó furat: 200 mm
Körkörös esztergáláshoz szerelék
Munkadarab tömege: 4.500–40.000 kg
Gijdpfx Acoxmb Ads Tst
Revolverfej: 4 db
Főorsó fordulatszám-tartomány: 4–400 ford/perc
Főmotor: Siemens 95,5 kW
Max. nyomaték: 40.000 Nm
Teljesítményigény: 125 kW
Vezérlés: CNC SIEMENS 8T, 6 vezérelt tengely
Gép tömege: 43.000 kg
Szükséges helyigény: 13.000x4.000 mm