LWH-3000-N RayTools
Kézi lézerhegesztőgép 3000W
Otinus
LWH-3000-N RayTools
Gyártási év
2024
Állapot
Új
Helyszín
Bydgoszcz
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Kézi lézerhegesztőgép 3000W
- Gyártó:
- Otinus
- Modell:
- LWH-3000-N RayTools
- Gyártási év:
- 2024
- Állapot:
- új
Ár és helyszín
- Helyszín:
- Karola Szajnochy 14b, 85-738 Bydgoszcz, Polska
Leírás
Sok gépünk raktárról elérhető. Hívjon minket és tudjon meg többet!
kézi lézerhegesztőgép LWH-3000-N RayTools
A szállítás tartalmazza:
- Lézeres hegesztőgép hűtőrendszerrel
- Hegesztőpisztoly állítható gyújtótávolsággal és tartozékkészlettel
- A MAX Photonics vagy a Raycus szálas lézerforrása
- Automatikus huzalelőtolás
- Tömlő- és kábelkészlet
- Kezdőcsomag fúvókákkal és védőszemüveggel
Műszaki paraméterek
- Lézer teljesítmény 3000 W
- Lézer hullámhossza 1064 nm
- Hegesztési sebesség akár 120 mm/s
- Tápellátás 3x400 Hz
- Méretek (hegesztőfej tartóval) 630x1300x1500mm
Az ár tartalmazza
egynapos kezelői oktatás és a gép üzembe helyezése
- 1. nap (max. 8 óra) – üzembe helyezés és betanítás
szolgáltatás
A felhasználás célja
A lézerforrás specifikációi:
1000 W
- Szénacél: 3 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 3 mm-ig
- Alumínium: 2 mm
- Sárgaréz: 0,8 – 1 mm
1500 W
- Szénacél: 4 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 4 mm-ig
- Alumínium: 3 mm
- Sárgaréz: 1 mm
2000 W
- Szénacél: 5 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 5 mm-ig
- Alumínium: 4 mm
- Sárgaréz: 2 mm
3000 W
- Szénacél: 8 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 8 mm-ig
- Alumínium: 7 mm
Gedpfx Acorumymj Toit
Építés
működési elv
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
A szállítás tartalmazza:
- Automatikus huzalelőtolás
- Tömlő- és kábelkészlet
Műszaki paraméterek
- Lézer teljesítmény 3000 W
- Lézer hullámhossza 1064 nm
- Tápellátás 3x400 Hz
Az ár tartalmazza
szolgáltatás
A felhasználás célja
A lézerforrás specifikációi:
1000 W
- Szénacél: 3 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 3 mm-ig
- Alumínium: 2 mm
- Sárgaréz: 0,8 – 1 mm
1500 W
- Szénacél: 4 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 4 mm-ig
- Alumínium: 3 mm
- Sárgaréz: 1 mm
2000 W
- Szénacél: 5 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 5 mm-ig
- Alumínium: 4 mm
- Sárgaréz: 2 mm
3000 W
- Szénacél: 8 mm-ig
- Rozsdamentes acél: 8 mm-ig
- Alumínium: 7 mm
Gedpfx Acorumymj Toit
Építés
működési elv
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2021
87 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+48 52 30... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Işıktepe OSB
1 082 km
Nyomjuk meg a fék
BaykalBAYKAL CNC APHS HYBRID PRESS BRAKE
Apróhirdetés
Németország
981 km
Kefés csiszológép Fladder Gyro 300 VAC M
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.
Cisnădie
392 km
Salvagnini L3-30 | ~550 óra | 6000w
SalvagniniL3-30
SalvagniniL3-30
Großrudestedt
752 km
NYOMD A FÉKET
YAWEIPBH220/4100-7C
YAWEIPBH220/4100-7C
Rödermark
845 km
Függőleges szalagfűrészgép
MÖSSNER-REKORDSSF 520
MÖSSNER-REKORDSSF 520
Wiefelstede
1 055 km
Hidraulikus hengerlöket 495 mm
Lingk & SturzebecherLS-DZ-DD-220/125-496-250-1"-GAB/GAS
Ringaudai
911 km
Lézerhegesztő robotrendszer
YASKAWA/ MOTOMAN HP20D/ LASERLINE LDM 12LASER WELDING
Németország
795 km
Teljes védett lézervágó gép
BodorP Series 22KW
BodorP Series 22KW
Cerna
228 km
Vízsugaras vágógép
INTERMACPrimus 322
INTERMACPrimus 322
Coevorden
Lézervágó gép
AorePG6020 12 Kw ( one the way 40 mm )