Netstal S-1500-460 (2003)
Netstal S-1500-460
Gyártási év
2003
Állapot
Használt
Helyszín
Trenčianske Stankovce Szlovákia
Netstal S-1500-460 (2003) Netstal S-1500-460
more Images
Netstal S-1500-460
Netstal S-1500-460
Netstal S-1500-460
Netstal S-1500-460
Netstal S-1500-460
Netstal S-1500-460
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Netstal S-1500-460 (2003)
Gyártó:
Netstal
Modell:
S-1500-460
Gyártási év:
2003
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Eladó helye:
3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Szlovákia Szlovákia
Leírás
Netstal S-1500-460 (2003)
Záróerő – 150 t
Csigaátmérő – 45 mm
Üzemóra – 79 000
Oszlopok közötti távolság: 460 × 460 mm
Szerszámtartó lemezek mérete (fix/mobil): 757 × 757 mm
Nyitólöket (szerszámnyitás): 450 mm
Min. szerszámmagasság: 250 mm
Max. szerszámmagasság: ≈ 550 mm
Max. beépítési magasság (max. szorítólemezek távolsága): részben magas (konfigurációtól függően)
Fröccsegység/plasztifikáló egység:
Csigaátmérő (henger esetén): 40 mm standard kivitelben.
Fröccs térfogat (max): ≈ 201 cm³
Fröccstömeg (PS) – általában kb. ~193 g (anyagfüggő)
Gijdpfx Aewkg Txslnst
Fröccsnyomás: konfigurációtól függően változó (egyes források szerint kb. 1750 bar vagy több)