MONFORTS KNC 5 1500
Gyártási év
2000
Állapot
Használt
Helyszín
Bühl Németország
Esztergapad - ciklusvezérlésű MONFORTS KNC 5 1500
more Images
YouTube video
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Esztergapad - ciklusvezérlésű
Gyártó:
MONFORTS
Modell:
KNC 5 1500
Gyártási év:
2000
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Helyszín:
D - 77815 Bühl Németország
Leírás
Esztergálási átmérő: 500 mm
Esztergálási hossz: 1500 mm
Vezérlés: MONFORTS CONTROL
Rendszer: MTC-K
Esztergálási átmérő a szán felett: 290 mm
Tokmányfurat: 70 mm
Főorsó fordulatszám: 3–2800 ford./perc
Főorsó teljesítmény: 15 kW
Orsónyomaték: 1530 Nm
Főorsófej: DIN 55027 Gr. 8
Előtolóerő X/Z tengelyen: 11300 N
Gyorsmenet - hossz/kereszt: 10 / 5 m/perc
Ágy szélessége: 360 mm
Síkvezetékút: 265 mm
Felső szán útja: 140 mm
Esztergakés szár keresztmetszet: 32 x 25 mm
Szegnyereg-tüskedobb átmérő: 80 mm
Godpfx Aljvh Ncrjnsbl
Szegnyereg-tüskedobb lökete: 160 mm
Szegnyereg befoglalás: MK 5
Gép súlya kb.: 3,3 t
Gép méretei (H x Sz x M): 3,45 x 1,65 x 1,93 m
Tartozékok: 3-pofás tokmány ROTA-S plus 250 mm átmérő, 4 helyes PARAT szerszámtartó fej, hűtőfolyadék-berendezés