Mercedes-Benz O-series | Passengerbus | 49 Seats | Luxurious | EURO-3 |Mercedes-Benz
O-series | Passengerbus | 49 Seats | Luxurious ...
Mercedes-Benz O-series | Passengerbus | 49 Seats | Luxurious | EURO-3 |
Mercedes-Benz
O-series | Passengerbus | 49 Seats | Luxurious ...
Állapot
Új
Helyszín
Schiedam 

Alapadatok
- Gyártó:
- Mercedes-Benz
- Állapot:
- új
Ár és helyszín
- Helyszín:
- Schiedam, Hollandia

Hívás
Műszaki adatok
Motor és sebességváltó
Üzemanyagtípus:
dízel
Hajtástípus:
automata
Tengelyek és kerekek
Tengelyelrendezés:
4x2
Felszerelés
Légkondicionálás
Tempomat
Szervokormány
Biztonsági funkciók
ABS
Elektronikus stabilitásprogram (ESP)
Kipörgésgátló
Dokumentáció és tanúsítvány
Kibocsátási osztály:
Euro 3
További részletek
Teljesítmény:
265 kW (360,30 LE)
Ülések száma:
49
Ajánlat részletei
- Hirdetés azonosító:
- A21912018
- Referencia szám:
- O500_Viaggio_1050_Bus_1
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 19.10.2026
Leírás
= További opciók és tartozékok =
Itedpfxoy R Arwo Ah Ten
- Adaptív automatikus sebességtartás
- CD-rádió
- EBS
- Elektromos vezérlésű ablakok
= Részletek =
Mercedes-Benz O500-RS 1936 4x2 Marcopolo Viaggio 1050 G8 Autóbusz | 49 ülés | Euro 3
A Mercedes-Benz O500-RS 1936 4x2 Marcopolo Viaggio 1050 G8 felépítménnyel intercity, regionális, turisztikai, személyzeti és távolsági személyszállításra készült. Az OM460LA motor, a ZF TraXon váltó és a 49 üléses kialakítás megbízható teljesítményt és utaskényelmet kínál.
Főbb jellemzők
- Mercedes-Benz O500-RS 1936/30 4x2
- Marcopolo Viaggio 1050 G8 autóbusz-felépítmény
- Mercedes-Benz OM460LA Euro 3 motor
- 360 LE (265 kW)
- ZF TraXon AMT12 automatizált váltó
- ZF Retarder / Intarder
- 4x2 hátsó motoros kialakítás
- 49 Marcopolo G8 Executive ülés
- Valeo CC356W 40 kW légkondicionáló
- 8 m³ csomagtér
- Önszintező légrugózás kneeling funkcióval
- EBS, ESP és ASR
- 500 literes üzemanyagtartály
- Tolatókamera műszerfali monitorral
Személyszállításra Tervezve
Az O500-RS a 360 LE-s OM460LA motort a ZF TraXon váltóval és ZF Retarder / Intarder rendszerrel kombinálja. Az önszintező légrugózás, tárcsafékek, EBS, ESP és ASR támogatják a kényelmet és járműkontrollt.
A Marcopolo Viaggio 1050 G8 49 Executive ülést, szellőzőnyílásokat, olvasólámpákat, hő- és hangszigetelést, valamint 8 m³ csomagteret biztosít. A 40 kW-os Valeo légkondicionáló meleg éghajlaton és hosszabb útvonalakon is támogatja az üzemeltetést.
Felhasználás
- Intercity és regionális személyszállítás
- Turizmus és autóbuszos szolgáltatások
- Személyzet- és munkásszállítás
- Hotel-, resort- és reptéri transzferek
- Shuttle szolgáltatások
- Távolsági személyszállítás
Műszaki adatok
Jármű: Mercedes-Benz O500-RS 1936/30
Felépítmény: Marcopolo Viaggio 1050 G8
Hajtás: 4x2, hátsó motor
Motor: Mercedes-Benz OM460LA Euro 3
Teljesítmény: 360 LE / 265 kW
Váltó: ZF TraXon AMT12 automatizált
Retarder: ZF Retarder / Intarder
Felfüggesztés: Önszintező légrugózás
Kapacitás: 49 + vezető és kísérő
Légkondicionáló: Valeo CC356W, 40 kW
Csomagtér: 8 m³
Üzemanyagtartály: 500 liter
Méretek: 12.500 x 2.600 x 3.700 mm
Tengelytáv: 3.000 mm
Miért Schaften Automotive?
A Schaften Automotive gyári új Mercedes-Benz, MAN, IVECO és Scania haszongépjárművek nemzetközi piacokra történő szállítására szakosodott. Ügyfeleinket járműbeszerzéssel, exportdokumentációval, egyedi felépítményekkel, nemzetközi szállítással és világméretű kézbesítéssel támogatjuk.
Teherautókban, buszokban és haszongépjárművekben szerzett tapasztalatunkkal komplett szállítási megoldásokat kínálunk Afrikában, a Közel-Keleten és exportpiacokon.
Lépjen kapcsolatba velünk elérhetőségért, exportért és világméretű szállításért.
= További információk =
Sebességváltó: 12 fogaskerekek, Automatikus
A gyártás éve: 2026
A gyártás éve: 2026
Hengerek száma: 6
Motorteljesítmény: 12.800 cc
TELJES ÖSSZTÖMEG: 19.000 kg
Méretek (LxSxH): 1250 x 260 x 370 cm
Itedpfxoy R Arwo Ah Ten
- Adaptív automatikus sebességtartás
- CD-rádió
- EBS
- Elektromos vezérlésű ablakok
= Részletek =
Mercedes-Benz O500-RS 1936 4x2 Marcopolo Viaggio 1050 G8 Autóbusz | 49 ülés | Euro 3
A Mercedes-Benz O500-RS 1936 4x2 Marcopolo Viaggio 1050 G8 felépítménnyel intercity, regionális, turisztikai, személyzeti és távolsági személyszállításra készült. Az OM460LA motor, a ZF TraXon váltó és a 49 üléses kialakítás megbízható teljesítményt és utaskényelmet kínál.
Főbb jellemzők
- Mercedes-Benz O500-RS 1936/30 4x2
- Marcopolo Viaggio 1050 G8 autóbusz-felépítmény
- Mercedes-Benz OM460LA Euro 3 motor
- 360 LE (265 kW)
- ZF TraXon AMT12 automatizált váltó
- ZF Retarder / Intarder
- 4x2 hátsó motoros kialakítás
- 49 Marcopolo G8 Executive ülés
- Valeo CC356W 40 kW légkondicionáló
- 8 m³ csomagtér
- Önszintező légrugózás kneeling funkcióval
- EBS, ESP és ASR
- 500 literes üzemanyagtartály
- Tolatókamera műszerfali monitorral
Személyszállításra Tervezve
Az O500-RS a 360 LE-s OM460LA motort a ZF TraXon váltóval és ZF Retarder / Intarder rendszerrel kombinálja. Az önszintező légrugózás, tárcsafékek, EBS, ESP és ASR támogatják a kényelmet és járműkontrollt.
A Marcopolo Viaggio 1050 G8 49 Executive ülést, szellőzőnyílásokat, olvasólámpákat, hő- és hangszigetelést, valamint 8 m³ csomagteret biztosít. A 40 kW-os Valeo légkondicionáló meleg éghajlaton és hosszabb útvonalakon is támogatja az üzemeltetést.
Felhasználás
- Intercity és regionális személyszállítás
- Turizmus és autóbuszos szolgáltatások
- Személyzet- és munkásszállítás
- Hotel-, resort- és reptéri transzferek
- Shuttle szolgáltatások
- Távolsági személyszállítás
Műszaki adatok
Jármű: Mercedes-Benz O500-RS 1936/30
Felépítmény: Marcopolo Viaggio 1050 G8
Hajtás: 4x2, hátsó motor
Motor: Mercedes-Benz OM460LA Euro 3
Teljesítmény: 360 LE / 265 kW
Váltó: ZF TraXon AMT12 automatizált
Retarder: ZF Retarder / Intarder
Felfüggesztés: Önszintező légrugózás
Kapacitás: 49 + vezető és kísérő
Légkondicionáló: Valeo CC356W, 40 kW
Csomagtér: 8 m³
Üzemanyagtartály: 500 liter
Méretek: 12.500 x 2.600 x 3.700 mm
Tengelytáv: 3.000 mm
Miért Schaften Automotive?
A Schaften Automotive gyári új Mercedes-Benz, MAN, IVECO és Scania haszongépjárművek nemzetközi piacokra történő szállítására szakosodott. Ügyfeleinket járműbeszerzéssel, exportdokumentációval, egyedi felépítményekkel, nemzetközi szállítással és világméretű kézbesítéssel támogatjuk.
Teherautókban, buszokban és haszongépjárművekben szerzett tapasztalatunkkal komplett szállítási megoldásokat kínálunk Afrikában, a Közel-Keleten és exportpiacokon.
Lépjen kapcsolatba velünk elérhetőségért, exportért és világméretű szállításért.
= További információk =
Sebességváltó: 12 fogaskerekek, Automatikus
A gyártás éve: 2026
A gyártás éve: 2026
Hengerek száma: 6
Motorteljesítmény: 12.800 cc
TELJES ÖSSZTÖMEG: 19.000 kg
Méretek (LxSxH): 1250 x 260 x 370 cm
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2005
40 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+31 10 25... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Chmielów
405 km
STOW raktári állvány keret - használt.
STOWPNFB15
STOWPNFB15
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Németország
795 km
Komissiózó targoncá
LindeK
LindeK
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Püttlingen
964 km
Távolsági autóbusz
MERCEDES-BENZTourismo RHD 15
MERCEDES-BENZTourismo RHD 15
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Iffezheim
864 km
Városi autóbusz
MAN4x Lion's City 12C KLIMAANLAGE LAWO
MAN4x Lion's City 12C KLIMAANLAGE LAWO
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Burgoberbach
700 km
Keskenyfolyosós targoncás anyagmozgató jármű
ToyotaVCE 150 A
ToyotaVCE 150 A
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Echichens
991 km
áramfejlesztő
GEOCEANDVS 250
GEOCEANDVS 250
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Bremen
1 000 km
Távolsági autóbusz
ScaniaIrizar i8 HDH 14m
ScaniaIrizar i8 HDH 14m
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Tildonk
1 161 km
Mercedes Sprinter Mixed 519 / Automata váltó / Retarder / 3 pontos biztonsági övek / Klíma
Mercedes-BenzSprinter Mixed 519 / Automatic gearbox / Retard...
Mercedes-BenzSprinter Mixed 519 / Automatic gearbox / Retard...
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Bautzen
579 km
Tárolósiló 80/60
KurzSilo 80/60
KurzSilo 80/60
Sikeres
Üzenetét elküldtük.
Apróhirdetés
Wiesbaden
892 km
TIG hegesztés rendszer
COMMERCYMAC 5
COMMERCYMAC 5
A hirdetése sikeresen törölve lett
Hiba történt




































































































































































