Hanwha Stl 38 Hy3 használt eladó (3 175)
Immendingen Automata eszterga
HANWHASTL 38 HY3
Hessen Automatikus eszterga
HANWHASTL38H
Németország CNC eszterga
HANWHASTL38H
Bovenden Alacsony rakfelületű félpótkocsi
ES-GE2 STL-38-1N-R, hydr. Rampen, Verbr. auf 3m,
Berlingo Automata utánmegmunkáló eszterga
HANWHAXD-38H
Hessen Automatikus eszterga
HANWHASTL32H
Brieselang Rácsos rostélyok | Préselt rostélyok
Gitterroste 600 x 1.700 x 38 mm- Maschung 45/20 - 120 Stück vorhanden
Ravne na Koroškem Automata rúd eszterga
HANWHAXD20II-V
Furtwangen im Schwarzwald Automatikus bárgép
HANWHAXD07
HANWHAXD07
Immendingen Automata eszterga
HANWHAXE26 H Fanuc
Immendingen Automatikus eszterga
HanwhaXD20II-M Fanuc FMB 2-20 turbo
Nordhorn Rácsos rostélyok | Préselt rostélyok
Gitterroste 1.250 x 615 x 38 mm- Maschung 35/35 - 68 Stück vorhanden
Gitterroste 600 x 1.790 x 38 mmMaschung 45/25 - 117 Stück vorhanden
Gitterroste 600 x 800 x 38 - VE 10 StückMaschung 40/20 - 306 Stück vorhanden
Niefern-Öschelbronn Automata eszterga
HANWHAXD26II H
Caivano Standard traktor
Man TGX 18.580 D 38 Full-Air
Neukamperfehn Konzol Agraffe szögletes raklapos állvány
Bito PL 38/ sendzimir verzinkt/Öffnungsmaß: 47x51 mm
Neukamperfehn Raklap állvány truss Trusses polcok polc
Bito PL 38/ 3.600 mm /K: 127 x 50 mm / Fachlast: 2.400 Kg
Neukamperfehn Raklapállvány állvány Keretprofil állvány
Bito PL 38 / P 20 /Rahmenhöhe: 2.470 mm
Neukamperfehn Raklap állványok polc polc
Bito PL 38/ 4.800 x 900 mm/Profil: 90 x 65 x 2,00 mm
Neukamperfehn Magas polcos raktár Raklapos állványrendszerek átjárása
Bito PL 38 / K: 127 x 50 mmlichte Weite: 3.600 mm
Bito PL 38 / K: 110 x 50 mmlichte Weite: 3.600 mm
Tönisvorst Fej
38 mmLaenge 650 mm