Jagenberg Tökéletes Kötőanyag használt eladó (2 320)
Eredmények rendezése
- Legalacsonyabb ár Legmagasabb ár
- Legújabb hirdetések Legrégebbi hirdetések
- Legrövidebb távolság Legnagyobb távolság
- Legújabb gyártási év Legrégebbi gyártási év
- Legfrissebb frissítés Legrégebbi frissítés
- Gyártók A-tól Z-ig Gyártó Z-től A-ig
- Relevancia
- Legalacsonyabb ár
- Ár
- Legmagasabb ár
- Ár
- Legújabb hirdetések
- Feltöltés dátuma
- Legrégebbi hirdetések
- Feltöltés dátuma
- Legrövidebb távolság
- távolság
- Legnagyobb távolság
- távolság
- Legújabb gyártási év
- Gyártási év
- Legrégebbi gyártási év
- Gyártási év
- Legfrissebb frissítés
- Frissítés
- Legrégebbi frissítés
- Frissítés
- Gyártók A-tól Z-ig
- Gyártó
- Gyártó Z-től A-ig
- Gyártó
- Megnevezés A-tól Z-ig
- Megnevezés
- Megnevezés: Z-től A-ig
- Megnevezés
- Modell A-tól Z-ig
- Modell
- Modell Z-től A-ig
- Modell
- Legalacsonyabb hivatkozás
- referencia
- Legmagasabb ajánlás
- referencia
- Legrövidebb üzemidő
- Üzemidő
- Leghosszabb üzemidő
- Üzemidő
- Relevancia
- Relevancia
Apróhirdetés
Radom
485 km
Ragasztókötőgép
Heidelberg Eurobind 500Perfect Binder
Hívás
Állapot: jó (használt), Heidelberg Eurobind 500 tökéletes kötőgép
A gép nagyon jó állapotban van, kevés üzemórával, azonnal üzemkész.
Fsdpszaz Nxsfx Agtogc
Állami nyomdából.
Gyártói leírás:
Professzionális gép puhakötésű könyvek tökéletes kötéséhez. Ez a teljesen automata kötőgép rendkívül strapabíró kialakítással rendelkezik, és forró ragasztóval van felszerelve, így hatékonyan dolgozik kis és nagyon kis példányszámú füzetek vagy lapok kötésénél is. A Heidelberg Eurobind 500 egy egypofás kötőgép automatikus borítóadagolással, melyet egyetlen kezelő is képes működtetni, és mindig egységesen kiváló minőségű kötött könyveket biztosít.
2–50 mm vastagságú és 120–320 mm gerinchosszúságú könyvek kötésére alkalmas, maximális teljesítménye akár 500 könyv/óra.
Beépített maróegység
Automatikus borítóadagolás és biegelés.
A készlet tartalmazza a dokumentációt, hulladékszívó rendszert, kompresszort és elektromos könyvkiadó rendszert is.
Apróhirdetés
Radom
485 km
Ragasztókötőgép
Horizon BQ-270CPerfect Binder
Hívás
Állapot: jó (használt), Horizon BQ-270C tökéletes kötőgép
A gép nagyon jó állapotban van, azonnal használatra kész. Nagyon kevés üzemórával.
Fsdpfx Ajzaz Nrsgtegc
Gyártói leírás:
Professzionális ragasztókötő gép puhakötésű könyvek előállításához. Ez a teljesen automata kötőgép rendkívül masszív kivitelű, forró olvadék ragasztópisztollyal felszerelt, így kisebb és nagyon kis példányszámú könyvborítók vagy ívek kötésére is alkalmas. A Horizon BQ-270C egypofás kötőgép automatikus borítóadagolással, amelyet egyetlen kezelő is könnyedén üzemeltet, s mindig egyenletesen magas minőségben készít precízen kötött könyveket. Beépített magvastagság-mérőjével igény szerinti kötést tesz lehetővé.
Kötési vastagság: 0,5–50 mm között, gerinchossz: 135–320 mm, maximális teljesítmény: akár 500 könyv/óra.
Gyári vágókés további biegelőkésekkel szerelve.
Maximális marási mélység: 3 mm.
Automatikus borító adagolás szívódobos megoldással, amely biztosítja a borító lapok pontos, egyenletes igazítását a kötött ívekhez. A gyárilag beépített rendszer négyirányú biegelést végez a borítón, amely automatikusan igazodik a precíz elhelyezéshez.
Apróhirdetés
Łomno
432 km
Négyirányú targoncát
CombiliftC4500 / DIESEL / DUPLEX WIDE POSITIONER
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2014, üzemórák: 2 793 h, teherbírás: 4 500 kg, emelési magasság: 4 000 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: dízel, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 2 800 mm, motor gyártó: KUBOTA, hajtástípus: hidrosztatikus, villakeret szélessége: 3 100 mm, villa hossza: 1 300 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: tömörgumi abroncsok (fekete), első gumi méret: 200/50-10, hátsó gumiabroncs típusa: tömörgumi abroncsok (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 27X10-12, össztömeg: 11 200 kg, saját tömeg: 3 700 kg, teljes magasság: 2 400 mm, teljes hossz: 2 500 mm, teljes szélesség: 2 600 mm, szín: zöld, Felszereltség: CE-jelölés, fülke, oldaleltolás, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, 🇭🇺 HASZNÁLT TARGONCA MINŐSÉGI GARANCIÁVAL – FT LOGISTICS
🚜 COMBILIFT C4500 – DUPLEX 4000mm – SZÉLES VILLAELTOLÓ – 2014 – 2793 üzemóra – DÍZEL – 3150mm – ÁLLAPOT: 5/5
⭐ Tapasztalat | Saját szerviz & fényezőműhely | Tanácsadás | Saját szállítás | Utógondozás
🔍 Megbízható targoncát keres?
Európa-szerte ismert új és használt targoncák forgalmazója vagyunk. Gépeink teljesen átvizsgáltak, szervizeltek és munkára készek – valódi garancia a megbízható és zavartalan logisztikához.
💎 MIÉRT MINKET VÁLASSZON
✅ Teljes műszaki átvizsgálás (szerviz, tesztelés, olaj- & szűrőcsere, komponens-felújítás)
🧾 UDT vizsga igényelhető
🎨 Saját festő- és szervizműhely – tökéletes megjelenés & teljesítmény
🚚 Európa-szintű szállítás saját, képzett sofőrökkel
🎓 Kezelői oktatás & gépteszt az átadáskor
🛠️ Utógondozás – vásárlás után is számíthat ránk
🤝 Finanszírozás vezető lízingcégekkel
📄 Számla EUR- vagy PLN-ben
🏷️ AJÁNLATUNKBAN
COMBILIFT C4500 – Négyirányú/Multi-direkciós targonca
📆 Gyártási év: 2014 | ⏱️ 2793 üzemóra | ⚙️ Dízel | 💪 4500 kg
🎯 Oszlop: Duplex 4000 mm | 🔧 Villák: 1300 mm | Villaeltoló: 3150 mm
🛞 Gumik: Szuperelásztikus – 100%-os állapot
Fodpfozccxgex Agtogc
✨ Állapot: Kiváló, teljes szerviz után, rozsda nélkül, azonnal munkára kész
📏 Szabad emelés: 1550 mm
Méretek:
Magasság: 2400 mm | Hossz: 2500 mm | Szélesség: 2600 mm | Villaeltoló szélesség: 3100 mm | Szerkezeti magasság: 2800 mm
🏗️ IDEÁLIS:
🏠 Szűk folyosókhoz | 🪵 Fa-, acél- és csőiparhoz | 📦 Hosszú árukhoz | 🌦️ Kültéri és beltéri használatra
FT LOGISTICS – Minőség, amelyért felelősséget vállalunk. Szerviz, amelyben megbízhat. ⚙️💼

Tájékozódjon most
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Most hirdessen
*hirdetésenként/hónap
Apróhirdetés
Łomno
432 km
Négyirányú targoncát
CombiliftC5000XL GAS TRIPLEX 6000 EXTENDABLE FORK
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2018, üzemórák: 3 671 h, teherbírás: 5 000 kg, emelési magasság: 6 000 mm, szabad emelés: 2 000 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: gáz, oszlop típusa: triplex, építési magasság: 2 900 mm, motor gyártó: G.M., hajtástípus: hidrosztatikus, villakeret szélessége: 1 350 mm, villa hossza: 1 200 mm, villa szélesség: 200 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), első gumi méret: 23X10-12, hátsó gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 28X12,5-15, össztömeg: 12 200 kg, saját tömeg: 7 200 kg, teljes magasság: 2 550 mm, teljes hossz: 2 500 mm, teljes szélesség: 2 250 mm, szín: zöld, motor típusa: 3.0., Felszereltség: CE-jelölés, fülke, raklapvillák, villa hosszabbító, világítás, visszahúzható villa, állítható gém, összkerékhajtás, -- HASZNÁLT TARGONCÁK MINŐSÉGI GARANCIÁVAL – FT LOGISTICS --
🛠️ Sokéves tapasztalat | 🎨 Saját szerviz és festőüzem | 📊 Professzionális tanácsadás | 🚚 Saját szállítóflotta | 🤝 Értékesítés utáni támogatás
Megbízható targoncát keres?
Mi új és használt targoncák elismert forgalmazói vagyunk, sokéves tapasztalattal. Ügyfeleket szolgálunk ki egész Európában – a kisvállalkozásoktól a nagy nemzetközi ipari cégekig. Targoncáink többek egyszerű berendezésnél – garanciát nyújtanak a zökkenőmentes és megbízható logisztikai folyamatokra.
-- Mi különböztet meg minket?
✅ Minden targonca teljes műszaki szervizen esik át (átvizsgálás, tesztelés, szűrők és olajok cseréje, főbb komponensek felújítása)
✅ Teljes UDT vizsga lehetősége az ügyfél kérésére
✅ 🎨 Saját festőműhely és szerviz – a targoncák műszakilag és esztétikailag is kifogástalanok
✅ 🚚 Európa-szerte történő szállítás – saját flottánkkal és képzett sofőrökkel
✅ 👨🏫 Gépkezelői oktatás az átadáskor + funkcionális teszt az ügyfél telephelyén
✅ 🛡️ Értékesítés utáni szerviz és műszaki támogatás – a vásárlás után is elérhetők vagyunk
✅ 🏭 Gépek megtekintése és kipróbálása székhelyünkön – szeretettel várjuk!
✅ 🌍 Több száz elégedett ügyfél Európa-szerte – csatlakozzon elégedett partnereinkhez
✅ 💶 Finanszírozási segítség – együttműködés vezető lízingcégekkel
✅ 📑 Számla EUR-ban vagy PLN-ben – a vevő igénye szerint
-- ELÉRHETŐ:
🚜 COMBILIFT C5000XL – Négyirányú targonca
📅 Gyártási év: 2018
⏱️ Üzemóra: 3 671 mth
⛽ Meghajtás: GÁZ
📦 Teherbírás: 5 000 kg
📏 Emelőoszlop: Triplex – 6 000 mm
🔧 Villaállító 1 350 mm | Kitolható villák 1 200 / 2 000 mm
🛞 Szuperelasztikus abroncsok – 100%-os állapot
🟢 Műszaki állapot: Kitűnő – teljes szerviz után
✨ Esztétikai állapot: Megkímélt, rozsdamentes, azonnal munkára fogható
📐 Szabad emelés: 2 000 mm
Méretek:
📐 Járműmagasság: 2 550 mm
📐 Teljes hosszúság: 2 500 mm
📐 Szélesség: 2 250 mm
📐 Villaállító szélesség: 1 350 mm
📐 Teljes szerkezeti magasság: 2 900 mm
Fgodszccuhopfx Agtsc
-- Tökéletes választás:
📦 Szűk folyosós raktárakhoz
🌲 Fa-, acél- és csőiparhoz
📏 Hosszú áruk mozgatásához
🏭 Beltéri és kültéri üzemeltetéshez egyaránt
Apróhirdetés
Łomno
432 km
Négyirányú targoncát
CombiliftC3000 / DIESEL / DUPLEX 4100 / FREE-LIFT
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2013, üzemórák: 4 041 h, teherbírás: 3 000 kg, emelési magasság: 4 100 mm, szabad emelés: 2 000 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: dízel, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 2 800 mm, motor gyártó: KUBOTA, hajtástípus: hidrosztatikus, villakeret szélessége: 1 200 mm, villa hossza: 1 150 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, első gumi méret: 16X7X10 1/2, hátsó gumiabroncs méret: 23X10-12, össztömeg: 7 900 kg, saját tömeg: 4 900 kg, teljes magasság: 2 350 mm, teljes hossz: 2 200 mm, teljes szélesség: 1 950 mm, szín: zöld, motor típusa: V1505-T, Felszereltség: CE-jelölés, fülke, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, Megbízható targoncát keres? 🧐 Mi az iparág specialistái vagyunk! 🛠️🚜
Magas minőségű targoncák értékesítésére szakosodtunk, bevált, kiváló állapotú gépeket kínálunk.
Tekintse meg ajánlatunkat, és találja meg cége számára a tökéletes berendezést! ✅
📌 Jelen hirdetésben bemutatjuk:
COMBILIFT C3000 – DUPLEX 4100 mm – 2013-as évjárat – 4041 ÜZEMÓRA – DÍZEL – SZABADEMELÉS – VILLAÁLLÍTÓ – OLDALMOZGATÓ – 1150 mm VILLÁK – ÁLLAPOT: 5/5
🟢 A targonca kiváló műszaki állapotban van, azonnali használatra kész.
🔧 Főbb jellemzők és műszaki adatok:
Modell: COMBILIFT C3000
Gyártási év: 07/2013
Emelési kapacitás: 3000 kg
Üzemóra: 4041 h
Oszlop típus: Duplex
Emelési magasság: 4100 mm
Meghajtás: Dízel
Terhelési középpont: 600 mm
Önsúly: 4900 kg
Gumiabroncsok: Tömör, szuperelasztikus, jó állapotban
Első gumiabroncsok: Szuperelasztikus – 16X7X10 1/2 – 100% profilmélység
Hátsó gumiabroncs: Szuperelasztikus – 23X10-12 – 100% profilmélység
Zárt magasság (oszlop): 2800 mm
Műszaki állapot: Hibamentes, teljes szervizelés után
Esztétikai állapot: Nagyon jó
Villa hossz: 1150 mm
Szabad emelés: 2000 mm
Teljes magasság: 2350 mm
Teljes hossz: 2200 mm
Teljes szélesség: 1950 mm
Villaállító szélesség: 1200 mm
⚙️ Felszereltség:
Világítás 💡
Fjdozccr Hjpfx Agtegc
Állítható gém 🔩
Oldalmozgató ↔️
Raklapvillák 🟫
Villaállító 🎯
Zárt fülke 🚪
🏭 Ez a targonca tökéletes megoldás azoknak az iparágaknak, ahol hosszú anyagok hatékony mozgatására van szükség szűk helyeken – például fa-, acél- vagy csőipar.
Többirányú mozgásának köszönhetően könnyű manőverezést és optimális raktárkihasználást biztosít.
✨ További jellemzők:
Integrált többirányú kormányzási rendszer 🔁
Kényelmes kezelőfülke 🪟
Magas megbízhatóság intenzív felhasználás mellett 💪
Alkalmas belső raktárakhoz és kültéri használatra egyaránt 🌦️
✅ Állapot: Teljesen működőképes, rendszeresen karbantartott, azonnal munkára fogható.
🚚 Európa-szerte vállalunk szállítást, és INGYENES előszállítási átvizsgálást biztosítunk!
📞 Lépjen velünk kapcsolatba még ma időpont egyeztetéséhez vagy további információért!
Apróhirdetés
Obermillstatt
451 km
Dobozos furgon
VWCaddy Maxi
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, futásteljesítmény: 122 000 km, teljesítmény: 89,73 kW (122,00 LE), első forgalomba helyezés: 12/2019, üzemanyagtípus: dízel, üzemanyag-fogyasztás (országúton): 6,5 l/100 km, szín: fehér, sebességek száma: 6, ülések száma: 2, Gyártási év: 2019, Felszereltség: ABS, AdBlue, USB port, abroncsnyomás-ellenőrzés, autó regisztráció, elektromos ablakemelő, elektronikus stabilitásprogram (ESP), emelkedőn való elindulás segítő, fedélzeti számítógép, kiegészítő fényszórók, ködlámpák, központi zár, légkondicionálás, légzsák, nem dohányzó jármű, start-stop rendszer, szervokormány, tempomat, tolóajtó, állófűtés, VW Caddy Maxi zárt furgon, tökéletes, tiszta állapotban,
Fsdpfozcmbrex Agtogc
Apróhirdetés
Łomno
432 km
4-utas targonca
CombiliftC4000 / LPG / DUPLEX / 4500MM /FREE LIFT
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2016, üzemórák: 6 780 h, teherbírás: 4 000 kg, emelési magasság: 4 500 mm, szabad emelés: 2 200 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: gáz, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 3 000 mm, motor gyártó: G.M., hajtástípus: hidrosztatikus, akkumulátor kapacitása: 100 Ah, villakeret szélessége: 1 320 mm, villa hossza: 1 200 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), első gumi méret: 200/50-10, hátsó gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 27/10-12, össztömeg: 10 100 kg, saját tömeg: 6 100 kg, teljes magasság: 2 450 mm, teljes hossz: 2 400 mm, teljes szélesség: 1 300 mm, szín: zöld, Felszereltség: fülke, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, Megbízható targoncát keres? Ipari szakemberek vagyunk!
Kiváló minőségű targoncák értékesítésére szakosodunk, tesztelt, kiváló állapotú gépeket kínálunk. Tekintse meg kínálatunkat és találja meg vállalkozása számára a tökéletes berendezést!
Ezen a listán szerepel:
COMBILIFT C4000 - DUPLEX 4500mm - 2016-os év - 6780 MTH - LPG - SZABADEMELÉS - ÁLLAPOT 5/5
A targonca kiváló műszaki állapotban van, azonnal használható.
🔧 Főbb jellemzők és műszaki adatok:
Modell: COMBILIFT C4000
Gyártási év: 2016
Terhelhetőség: 4000 kg 📦
Üzemidő: 6.780 MTH ⏱️
Árboc típusa: Duplex 🔩
Emelési magasság: 4500 mm 📏
Hajtás típusa: LPG ⛽
Terhelési középpont: 600mm ⚖️
Motor gyártó: G.M. 🚜
Teljesítmény: 74 LE 🏎️
Szabademelés: 2200mm ⬆️
Teljes súly: 6100 kg ⚖️
Gumiabroncsok: masszív, szuperelasztikus, jó állapotú 🚜
Első gumik: Szuperelasztikus - 200/50-10 - ÚJ, 100% FONTOZÁS 🔥
Hátsó gumi: Szuperelasztikus - 27/10-12 - 80% FUTÓZAT 🛞
Teljes magasság (összecsukott árboc): 3000 mm 📐
Műszaki állapot: Hibamentes, szervizelt 🔧
Vizuális állapot: Nagyon jó ✅
Villa hossz: 1200 mm 🎯
Teljes magasság: 2450 mm 📏
Teljes hossz: 2400 mm 📐
Teljes szélesség: 2300 mm 📏
Pozícionáló szélessége: 1320 mm 🔩
⚙️ Felszerelés és jellemzők:
✔ Villám 💡
✔ Állítható gém 🔩
✔ Raklapvillák 🏗️
✔ Hidraulikus villa pozicionálás 🎯
Ez a targonca tökéletes olyan iparágakban, ahol szűk helyeken kell hatékonyan kezelni a hosszú terheket, mint például a fa-, acél- és csőipar! 🏗️ Többirányú mozgási funkciójának köszönhetően a targonca könnyű irányíthatóságot és optimális raktárterület-kihasználást biztosít. 🏭
✅ További jellemzők:
🚀 Integrált többirányú kormányrendszer
💺 Kényelmes kezelőfülke
🔧 Nagy megbízhatóság intenzív használat mellett
🌍 Ideális kültéri és beltéri raktári műveletekhez egyaránt
🛠️ Állapot:
✔ Teljesen működőképes, rendszeresen szervizelt, azonnali használatra kész! 🚜💨
🚚 Amit kínálunk:
📦 Szállítás Európa-szerte
🛠️ INGYENES első vizsgálat
💰 Árak és finanszírozás:
💳 Átfogó finanszírozási támogatás ✅
💲Gyors lízing- és hiteldöntés ⚡ (startupoknak vagy pénzügyi nehézségekkel küzdő cégeknek is)
⏳ Lízingdöntés 2 órán belül! ⏱️
💶 A számlák EUR/PLN pénznemben állnak rendelkezésre
📜 Lízingfinanszírozás, startup programok új vállalkozásoknak
🏆 A legtöbb lízingcég hivatalos beszállítója vagyunk
🔥 GYORS / EGYSZERŰ / KEDVEZMÉNYES FINANSZÍROZÁS 🔥
Fjdpfx Ajzccixsgtsgc
Apróhirdetés
Łomno
432 km
Négyirányú targoncát
CombiliftC3500 / DUPLEX - 4100 / EXTENDABLE FORKS
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2016, üzemórák: 6 779 h, teherbírás: 3 500 kg, emelési magasság: 4 100 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: gáz, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 2 800 mm, motor gyártó: G.M., hajtástípus: hidrosztatikus, villakeret szélessége: 1 320 mm, villa hossza: 800 mm, villa szélesség: 160 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), első gumi méret: 200/50-10, hátsó gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 355/45-15, össztömeg: 9 300 kg, saját tömeg: 5 800 kg, teljes magasság: 2 550 mm, teljes hossz: 2 100 mm, teljes szélesség: 2 300 mm, szín: zöld, Felszereltség: CE-jelölés, fülke, légkondicionálás, raklapvillák, villa hosszabbító, világítás, visszahúzható villa, összkerékhajtás, 🚜 Megbízható targoncát keres? Iparági specialisták vagyunk! 💼
Kiváló minőségű targoncákat kínálunk, ellenőrzött, kitűnő állapotú gépekkel.
✅ Tekintse meg ajánlatunkat, és találja meg a vállalkozásához tökéletes gépet!
🔹 Jelen hirdetésben bemutatjuk:
COMBILIFT C3500 – DUPLEX 4100 mm – Gyártási év: 2016 – 6779 üzemóra – GÁZOS – KIHÚZHATÓ VILLÁK 800 / 1100 mm – FÜLKE – FŰTÉS + LÉGKONDICIONÁLÓ – ÁLLAPOT: 5/5
🛠️ Ez a targonca kiváló állapotban van, azonnal munkára fogható!
🔧 Műszaki adatok:
Modell: COMBILIFT C3500
Gyártási év: 2016.12
Teherbírás: 3500 kg
Üzemóra: 6779 mth
Oszlop: Duplex
Emelési magasság: 4100 mm
Meghajtás: Gáz
Terhelési középpont: 600 mm
Fgsdpfx Agjzccd Aetsc
Saját tömeg: 5800 kg
Gumik:
Tömör szuperelasztikus, kiváló állapotban
Első: 200/50-10 – Futófelület: 100%
Hátsó: 355/45-15 – Futófelület: 100%
📏 Méretek:
Magasság (leengedett oszloppal): 2800 mm
Fülkemagasság: 2550 mm
Hosszúság: 2100 mm
Szélesség: 2300 mm
Villa hossza: 800 / 1100 mm
Villapozícionáló szélesség: 1320 mm
⚙️ Felszereltség:
💡 Világítás
🔄 Kihúzható villák
🛡️ Fülke
🔥 Fűtés
❄️ Légkondicionálás
🏭 Ideális:
Olyan iparágak számára, ahol hosszú rakományokat kell keskeny folyosókon mozgatni – például fa-, acél- vagy csőiparban.
Többirányú hajtásának köszönhetően könnyen manőverezhető és maximalizálható a raktári helykihasználás.
🚀 További jellemzők:
Többirányú kormányzás
Kényelmes kezelőfülke
Intenzív munkavégzésre tervezve
Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas
✅ Teljesen működőképes, szervizelt, azonnal használatra kész.
🌍 Szállítás egész Európában + INGYENES beüzemelési átvizsgálás!
💰 Ár & Finanszírozás:
✔️ Teljes körű finanszírozási támogatás
✔️ Lízing akár kezdő vagy múltbeli pénzügyi előzménnyel rendelkező cégeknek is
✔️ Döntés 2 órán belül
✔️ EUR vagy PLN számlázás
✔️ Hivatalos beszállító a vezető lízingcégek számára
GYORS / EGYSZERŰ / KEDVEZŐ FINANSZÍROZÁS 💸
Apróhirdetés
Łomno
432 km
Négyirányú targoncát
CombiliftCB4000 TRIPLEX 5200 FREE-LIFT POSITIONER
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2019, üzemórák: 2 789 h, teherbírás: 4 000 kg, emelési magasság: 5 200 mm, szabad emelés: 1 550 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: gáz, oszlop típusa: triplex, építési magasság: 2 450 mm, motor gyártó: G.M., hajtástípus: hidrosztatikus, villakeret szélessége: 1 500 mm, villa hossza: 1 200 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), első gumi méret: 21X9X15, hátsó gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 355/50-15, össztömeg: 12 650 kg, saját tömeg: 8 650 kg, teljes magasság: 2 356 mm, teljes hossz: 1 840 mm, teljes szélesség: 1 624 mm, szín: sárga, Felszereltség: CE-jelölés, első védő, oldaleltolás, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, 🇭🇺 MAGYAR VERZIÓ
COMBILIFT CB4000 – LPG / TRIPLEX 5200 mm / VILLAPOZÍCIONÁLÓ / OLDALVÁLTÓ – KIVÁLÓ ÁLLAPOT🔧
Használt targoncák tanúsított minőséggel – FT LOGISTICS ✅
A Combilift CB4000 egy prémium négyirányú multidirekcionális targonca, teljesen átvizsgálva, azonnali munkavégzésre kész állapotban. Tökéletes hosszú vagy terjedelmes rakományok szűk folyosóban történő mozgatására, beltéren és kültéren egyaránt.
Műszaki adatok:
• Gyártási év: 2019 | Üzemóra: 2 789 | Üzemmód: LPG/gáz ⛽
• Teherbírás: 4 000 kg | Oszlop: Triplex 5 200 mm | Szabademelés: 1 550 mm
• Villapozícionáló: 1 500 mm | Villák: 1 200 mm | Oldalváltó: ✔️
• Gumiabroncsok: Superelastic 100% 🛞
Fgodpfx Aezccdcogtjc
• Műszaki állapot: Kiváló – teljes átvizsgálás után
• Esztétikai állapot: Felújított, rozsdamentes, azonnal munkára kész
• Magasság: 2 350 mm | Hossz: 1 840 mm | Szélesség: 1 624 mm
Miért válassza az FT LOGISTICS-et? 💪
✅ Több mint 10 év tapasztalat a targoncák értékesítésében és szervizelésében
✅ Teljes műszaki vizsgálat és professzionális felújítás
✅ Saját festőműhely, szerviz és európai szintű szállítás 🚛
✅ Kezelőképzés és funkcionális próba az átadáskor
✅ Finanszírozás elérhető | Számla EUR-ban vagy PLN-ben
✅ Vevőszolgálat – Ön mellett vagyunk a vásárlás után is
Ideális 🏭
Raktárakhoz, fa-, acél- és csőiparhoz, hosszú rakományok kezeléséhez, beltéri/kültéri használatra.
Minőség garantálva 💯
Minden targonca teljeskörűen átvizsgálva, tesztelve, európai munkavégzésre készen szállítjuk.
📞 Vegye fel velünk a kapcsolatot megtekintés vagy árajánlat miatt! Szállítás egész Európában!
Apróhirdetés
Łomno
432 km
4-utas targonca
CombiliftWR / DUPLEX / 4.5M / 2017 / ONLY 30 H
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2017, üzemórák: 30 h, teherbírás: 1 500 kg, emelési magasság: 4 500 mm, szabad emelés: 1 500 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: elektromos, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 2 800 mm, hajtástípus: automata, akkumulátor kapacitása: 270 Ah, akkumulátor feszültség: 24 V, villakeret szélessége: 815 mm, villa hossza: 1 010 mm, villa szélesség: 100 mm, villa vastagsága: 30 mm, szabadmagasság: 30 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, össztömeg: 4 200 kg, saját tömeg: 2 700 kg, teljes magasság: 2 800 mm, teljes hossz: 1 950 mm, teljes szélesség: 1 512 mm, szín: sárga, Felszereltség: raklapvillák, 🔍 Megbízható targoncát keres? Iparági szakértők vagyunk!
Kiváló minőségű targoncák értékesítésére szakosodunk, tesztelt, kiváló állapotú gépeket kínálunk. ✅ Tekintse meg kínálatunkat és találja meg vállalkozása számára a tökéletes felszerelést! 🚜💼
🔥 Ebben a listában bemutatjuk:
🚀 COMBILIFT WR-4 - ELEKTROMOS ⚡ - DUPLEX 4500mm 📏 - 2017-es év 🏷️ - CSAK 30 MTH ⏳ - INGYENES EMELÉS 🎯 - ÁLLAPOT 5/5 🌟 - ÚJ! 🏆
A targonca kiváló műszaki állapotban van, azonnal használható. ⚙️🔧
📌 Főbb jellemzők és műszaki adatok:
📍 Modell: COMBILIFT WR-4
📍 Gyártási év: 2017 🏗️
📍 Teherbírás: 1500 kg 🏋️♂️
📍 Üzemidő: 30 MTH ⏱️
📍 Árboc típusa: Duplex 🚜
📍 Emelési magasság: 4500 mm 📏
📍 Hajtás típusa: Elektromos ⚡
📍 Terhelési középpont: 600 mm 🎯
📍 Összsúly: 2700 kg ⚖️
📍 Gumiabroncsok: Tömör, újszerű 🛞🔄
📍 Teljes magasság (ledőlt árboc): 2800 mm 📐
📍 Műszaki állapot: Hiba mentes, szerviz átvizsgálás után 🛠️
📍 Látás állapota: Nagyon jó 👌
📍 Villa hossza: 1010 mm 🔩
📍 Szabademelés: 1500 mm 📈
📍 Teljes magasság: 2800 mm 📊
📍 Teljes hossz: 1950 mm 📏
📍 Teljes szélesség: 1290 mm 📐
📍 Pozícionáló szélesség: 815 mm 🔧
🎯 Berendezések:
🔋 Akkumulátor
🦾 Raklapvillák
Ez a targonca tökéletes megoldás az olyan iparágakban, ahol szűk helyeken kell hatékonyan kezelni a hosszú terheket, mint például a fa-, acél- 🏗️ vagy a csőipar. Többirányú mozgási funkciójának 🔄 köszönhetően a targonca könnyű manőverezhetőséget és optimális raktárterület-kihasználást biztosít 📦🚛.
🚀 További funkciók:
✔ Integrált többirányú kormányrendszer 🔄
✔ Kényelmes kezelőfülke 🛋️
✔ Nagy megbízhatóság intenzív használat mellett 🔝
✔ Kültéri 🌞 és beltéri 🏠 raktári műveletekre egyaránt alkalmas
🛠️ Állapot:
✅ Teljesen működőképes
✅ Rendszeresen szervizelt
✅ Azonnali munkára kész! 🚛💨
📦 Szállítást kínálunk Európa szerte 🌍 és INGYENES első vizsgálatot 🆓!
💰 Árak és formaságok:
Fedpfx Agozcb Rbjtjgc
💳 Teljes körű támogatást nyújtunk a finanszírozási lehetőségekhez, beleértve a gyorslízing- és hitelengedélyezést 💰, akár új vállalkozásoknak 🚀 vagy nehéz pénzügyi helyzetben lévő cégeknek.
✔ Lízingdöntés mindössze 2 óra alatt! ⏳
✔ EUR/PLN számla elérhető 💶
✔ Lízingfinanszírozás és start-up program új vállalkozások számára 🚀
✔ A legtöbb lízingcég hivatalos beszállítója vagyunk 🏦
⚡ GYORS / EGYSZERŰ / KEDVEZMÉNYES FINANSZÍROZÁS 💼
Apróhirdetés
Łomno
432 km
4-utas targonca
CombiliftC3000 / DUPLEX / 4100MM / LPG / FREE LIF
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2010, üzemórák: 8 934 h, teherbírás: 3 000 kg, emelési magasság: 4 100 mm, szabad emelés: 1 900 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: gáz, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 2 600 mm, motor gyártó: G.M., hajtástípus: hidrosztatikus, akkumulátor kapacitása: 100 Ah, villakeret szélessége: 1 200 mm, villa hossza: 1 150 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), első gumi méret: 16x7x10 1/2, hátsó gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 27/10-12, össztömeg: 8 300 kg, saját tömeg: 5 300 kg, teljes magasság: 2 350 mm, teljes hossz: 2 400 mm, teljes szélesség: 2 250 mm, szín: zöld, Felszereltség: fülke, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, Megbízható targoncát keres? Ipari szakemberek vagyunk!
Kiváló minőségű targoncák értékesítésére szakosodunk, tesztelt, kiváló állapotú gépeket kínálunk. Tekintse meg kínálatunkat és találja meg vállalkozása számára a tökéletes berendezést!
Ezen a listán szerepel:
COMBILIFT C3000 - DUPLEX 4100mm - 2010-es év - 8934 MTH - LPG - SZABADEMELÉS - ÁLLAPOT 5/5
A targonca kitűnő műszaki állapotú, azonnali használatra kész.
Fjdjzcb Nwspfx Agtjgc
Főbb jellemzők és műszaki adatok:
Modell: COMBILIFT C3000
Gyártási év: 2010
Terhelhetőség: 3000 kg
Üzemidő: 8.934 MTH
Árboc típusa: Duplex
Emelési magasság: 4100 mm
Hajtás típusa: LPG
Terhelési középpont: 600 mm
Motor gyártó: G.M.
Teljesítmény: 74 LE
Szabademelés: 1900 mm
Teljes tömeg: 5300 kg
Gumiabroncsok: masszív, szuperelasztikus, jó állapotú
Első gumik: szuperelasztikus - 16x7x10 1/2 - ÚJ, 100% FUTÓZAT
Hátsó abroncs: szuperelasztikus - 27/10-12 - ÚJ, 100% FUTÓZAT
Teljes magasság (összecsukott árboc): 2600 mm
Műszaki állapot: hibátlan, szervizelt
Vizuális állapot: Nagyon jó
Villa hossza: 1150 mm
Teljes magasság: 2350 mm
Teljes hossz: 2400 mm
Teljes szélesség: 2250 mm
Pozícionáló szélesség: 1200 mm
Felszereltség és jellemzők:
Villám
Állítható gém
Raklapvillák
Ez a targonca tökéletes olyan iparágakban, ahol szűk helyeken kell hatékonyan kezelni a hosszú terheket, mint például a fa-, acél- és csőipar. Többirányú mozgási funkciójának köszönhetően a targonca könnyű manőverezhetőséget és optimális raktárterület-kihasználást biztosít.
További jellemzők:
Integrált többirányú kormányrendszer
Kényelmes kezelőfülke
Nagy megbízhatóság intenzív használat mellett
Ideális kültéri és beltéri raktári műveletekhez egyaránt
Állapot:
Teljesen működőképes, rendszeresen szervizelt, azonnali használatra kész
Kínálunk:
Szállítás Európa-szerte
Ingyenes kezdeti ellenőrzés
Árképzés és finanszírozás:
Átfogó finanszírozási támogatás
Gyors lízing- és hiteldöntés (még induló vagy pénzügyi nehézségekkel küzdő cégek számára is)
Lízingdöntés 2 órán belül
A számlák EUR/PLN-ben állnak rendelkezésre
Lízingfinanszírozás, startup programok új vállalkozások számára
A legtöbb lízingcég hivatalos beszállítója vagyunk
Gyors / Egyszerű / Megfizethető finanszírozás
Apróhirdetés
Łomno
432 km
4-utas targonca
CombiliftC4000 / TRIPLEX / 4900MM / GAS
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2010, üzemórák: 3 275 h, teherbírás: 4 000 kg, emelési magasság: 4 900 mm, szabad emelés: 1 500 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: gáz, oszlop típusa: triplex, építési magasság: 2 400 mm, motor gyártó: G.M., hajtástípus: hidrosztatikus, akkumulátor kapacitása: 100 Ah, villakeret szélessége: 1 320 mm, villa hossza: 1 200 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), első gumi méret: 200/50-10, hátsó gumiabroncs típusa: szuperelasztikus gumik (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 27/10-12, össztömeg: 9 800 kg, saját tömeg: 5 800 kg, teljes magasság: 24 000 mm, teljes hossz: 2 300 mm, teljes szélesség: 2 200 mm, szín: zöld, Felszereltség: fülke, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, 🔧 Megbízható targoncát keres? Szakemberek vagyunk!
Kiváló minőségű targoncák értékesítésére szakosodunk, jó állapotú, karbantartott gépeket kínálunk.
Tekintse meg kínálatunkat és találja meg vállalkozása számára a tökéletes berendezést! 💼🔍
🚜 Ezen a listán bemutatjuk:
COMBILIFT C4000 – TRIPLEX 4900 mm – 2010-es évjárat – GÁZ – SZABADEMELŐ – VILLA OLDALTOLÓ – ÁLLAPOT 5/5
A targonca kitűnő műszaki állapotú, azonnali használatra kész. ✅
📊 Főbb jellemzők és műszaki adatok:
Modell: COMBILIFT C4000
Gyártási év: 05/2010
Terhelhetőség: 4000 kg ⚖️
Árboc típusa: Triplex
Emelési magasság: 4900 mm ⬆️
Hajtás típusa: GÁZ ⛽
Terhelési középpont: 600 mm
Motor: G.M.
Teljesítmény: 74 LE
Teljes tömeg: 5800 kg
Szabademelés: 1500 mm
Gumiabroncsok: masszív, szuperelasztikus, jó állapotú
Elöl: 200/50-10 – 100% futófelület
Hátul: 27/10-12 – 90% futófelület
Teljes magasság (leengedett árboc): 2400 mm
Műszaki állapot: Teljesen működőképes, teljes szerviz után 🛠️
Vizuális állapot: Nagyon jó 👍
Villa hossza: 1200 mm
Teljes magasság: 2400 mm
Teljes hossz: 2300 mm
Teljes szélesség: 2200 mm
Villa pozícionáló szélesség: 1320 mm
🛠️ Felszerelés:
Munkalámpák 💡
Állítható gém
Raklapvillák 🏗️
Kezelőfülke
Szabademelés
Villa oldalváltó ↔️
Ez a targonca ideális olyan iparágakban, ahol szűk helyeken kell hatékonyan kezelni a hosszú terheket, mint például a fa-, acél- vagy csőipar.
Többirányú mozgásrendszerének köszönhetően könnyű manőverezést és a raktárterület optimális kihasználását biztosítja.
✨ További funkciók:
Integrált többirányú vezérlőrendszer 🔄
Kényelmes kezelőfülke 🪟
Nagy megbízhatóság intenzív használat mellett
Fgedpfx Aszcb Igogtsc
Tökéletes beltéri és kültéri használatra 🌦️
✅ Állapot:
Teljesen működőképes, rendszeresen karbantartott, használatra kész.
🚚 Szállítást kínálunk Európa egész területén, és tartalmazza a targonca INGYENES első vizsgálatát.
💶 Ár és finanszírozási lehetőségek:
Teljes körű támogatást nyújtunk finanszírozással:
A számlázás EUR-ban vagy PLN-ben lehetséges 💱
Lízinglehetőségek, beleértve az induló programokat új cégek számára
A legtöbb nagy lízingcég hivatalos beszállítója vagyunk
Lízingdöntés 2 órán belül! ⏳
GYORS / EGYSZERŰ / KEDVEZMÉNYES FINANSZÍROZÁS
Apróhirdetés
Łomno
432 km
Négyirányú targoncát
CombiliftC4500 DIESEL DUPLEX WIDE FORK POSITIONER
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2016, üzemórák: 7 776 h, teherbírás: 4 500 kg, emelési magasság: 4 100 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: dízel, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 2 800 mm, motor gyártó: KUBOTA, hajtástípus: hidrosztatikus, villakeret szélessége: 3 100 mm, villa hossza: 1 300 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: tömörgumi abroncsok (fekete), első gumi méret: 200/50-10, hátsó gumiabroncs típusa: tömörgumi abroncsok (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 27X10-12, össztömeg: 11 200 kg, saját tömeg: 6 700 kg, teljes magasság: 2 450 mm, teljes hossz: 2 500 mm, teljes szélesség: 2 620 mm, szín: zöld, Felszereltség: CE-jelölés, fejvédő, fülke, oldaleltolás, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, 🚜 COMBILIFT C4500 | DÍZEL | DUPLEX 4100 MM | SZABAD EMELÉS | SZÉLES VILLAELTOLÓ | TELJES KABIN | AZONNAL MUNKÁRA FOGHATÓ
✅ TELJESKÖRŰEN SZERVIZELT GÉP | GARANCIA | VILÁGSZERTE ELÉRHETŐ SZÁLLÍTÁS
Ha olyan targoncát keres, amely már az első naptól értéket teremt ahelyett, hogy a fenntartási költségeket növelné, ez a gép a tökéletes megoldás.
Egy bizonyított és teljesen felkészített COMBILIFT C4500 oldalvillás targoncát kínálunk, mely professzionálisan szervizelt, alaposan átvizsgált, és azonnali üzembe helyezésre alkalmas gyártócsarnokokban, raktárakban és logisztikai központokban.
---
## ⭐ Fő Előnyök
✔ Eladás előtt teljes körűen szervizelve
✔ Indítási garancia
✔ Vadonatúj szuperelasztikus abroncsok
✔ Kitűnő műszaki és esztétikai állapot
✔ Azonnal üzemkész, további beruházás nélkül
✔ Élő online bemutató lehetősége
✔ Közvetlen szállítás az Ön telephelyére
---
## 🔧 MŰSZAKI ADATOK
Gyártó: COMBILIFT
Típus: C4500
Gyártási év: 2016
Teherbírás: 4 500 kg
Motor: Kubota Dízel
Üzemóra: 7 776 h
Oszlop: Duplex
Emelési magasság: 4 100 mm
Villaeltolás: Széles kivitel – 3 100 mm
Villahossz: 1 300 mm
Fülke: Teljesen zárt és fűtött
Gép tömege: 6 700 kg
### 📏 Méretek
• Teljes magasság: 2 450 mm
• Teljes hossz: 2 500 mm
• Teljes szélesség: 2 620 mm
• Építési magasság: 2 800 mm
### 🛞 Abroncsok
Első: 200/50-10
Hátsó: 27x10-12
Állapot: 100% új
---
## ⚙ FELSZERELTSÉG
✔ Széles villaeltoló
✔ Szabad emelés
✔ Teljesen zárt kabin
✔ Fűtés
✔ Munkalámpák
---
## 🎯 IDEÁLIS
✔ Fa- és fűrészüzemek számára
✔ Acélgyárak és acélfeldolgozó központok részére
✔ Szerkezeti acélgyártóknak
✔ Csövek, profilok és hosszú anyagok mozgatásához
✔ Kültéri és beltéri alkalmazásokra
---
## 💼 MIÉRT AZ FT LOGISTICS?
Az FT LOGISTICS-nél kizárólag targoncák, oldalvillás targoncák, multidirekcionális targoncák és anyagmozgató berendezések értékesítésére specializálódtunk.
Minden gép átfogó műszaki átvizsgáláson, teljes szervizen és üzempróbán esik át a szállítás előtt.
Több mint 100 raktáron lévő géppel Európa, Dél-Amerika, Afrika, Ázsia és a Közel-Kelet ügyfeleit szolgáljuk ki.
---
## 🌍 SZOLGÁLTATÁSAINK
✔ Teljes szerviz szállítás előtt
✔ Garancia
✔ Professzionális műszaki támogatás
✔ Lízing és finanszírozás
✔ Szállítás megszervezése
✔ Exportdokumentáció és vámügyintézés
✔ Utógondozás, szervizszolgáltatás
---
## 🤝 TÖBB SZÁZ ELÉGEDETT ÜGYFÉL
Európa-szerte több száz ügyfél választja berendezéseinket, és visszatér hozzánk újabb vásárlásokra is.
Vállaljuk:
✔ Élő online bemutatók szervezését
✔ További fotók és videók küldését
✔ Egyedi szállítási ajánlatok készítését
Fedpfx Agezbz Udotegc
✔ Házhozszállítás világszerte
---
## 📞 VEGYE FEL A KAPCSOLATOT
Csapatunk szívesen ad további információkat, műszaki dokumentációt, fotókat, videókat vagy élő gépbemutatót is.
### FT LOGISTICS
🚜 Munkára kész gépek
🔧 Megbízható szerviz
🌍 Világszintű szállítás
🤝 Megbízható partnere az anyagmozgatásban
Apróhirdetés
Łomno
432 km
Négyirányú targoncát
CombiliftC4500 DIESEL DUPLEX WIDE FORK POSITIONER
Hívás
Állapot: nagyon jó (használt), Funkcionalitás: teljesen működőképes, Gyártási év: 2016, üzemórák: 7 776 h, teherbírás: 4 500 kg, emelési magasság: 4 100 mm, teher súlypontja: 600 mm, üzemanyagtípus: dízel, oszlop típusa: duplex, építési magasság: 2 800 mm, motor gyártó: KUBOTA, hajtástípus: hidrosztatikus, villakeret szélessége: 3 100 mm, villa hossza: 1 300 mm, villa szélesség: 150 mm, villa vastagsága: 50 mm, gumiabroncs állapota: 100 százalék, Első gumiabroncs típusa: tömörgumi abroncsok (fekete), első gumi méret: 200/50-10, hátsó gumiabroncs típusa: tömörgumi abroncsok (fekete), hátsó gumiabroncs méret: 27X10-12, össztömeg: 11 200 kg, saját tömeg: 6 700 kg, teljes magasság: 2 450 mm, teljes hossz: 2 500 mm, teljes szélesség: 2 620 mm, szín: zöld, Felszereltség: CE-jelölés, fejvédő, fülke, oldaleltolás, raklapvillák, világítás, összkerékhajtás, 🚜 COMBILIFT C4500 | DÍZEL | DUPLEX 4100 MM | SZABADEMELÉS | SZÉLES VILLAELHELYEZŐ | TELJES KABIN | AZONNAL MUNKÁRA KÉSZ
✅ TELJESKÖRŰEN SZERVIZELT GÉP | GARANCIA | VILÁGSZERTE SZÁLLÍTHATÓ
Ha olyan targoncát keres, amely már az első naptól értéket teremt a karbantartási költségek helyett, ez a gép a tökéletes választás.
Bizonyított, teljesen előkészített COMBILIFT C4500 oldalvillás targoncát kínálunk, professzionálisan szervizelve, alaposan átvizsgálva, azonnal üzembe helyezhető ipari létesítmények, raktárak és logisztikai központok számára.
---
## ⭐ Fő előnyök
✔ Eladás előtti teljes szerviz
✔ Indítási garancia
✔ Új, super-elastic abroncsok
✔ Kiváló műszaki és esztétikai állapot
✔ Azonnal munkára fogható, további befektetés nélkül
✔ Élő online bemutató lehetőség
Fsdpfx Aozbz T Hsgtsgc
✔ Közvetlen szállítás a telephelyére
---
## 🔧 MŰSZAKI ADATOK
Gyártó: COMBILIFT
Típus: C4500
Gyártási év: 2016
Teherbírás: 4 500 kg
Motor: Kubota dízel
Üzemóra: 7 776 h
Oszlop típus: Duplex
Emelési magasság: 4 100 mm
Villaelhelyező: Széles kivitel – 3 100 mm
Villa hossz: 1 300 mm
Kabin: Teljesen zárt és fűtött
Gép tömege: 6 700 kg
### 📏 Méretek
• Teljes magasság: 2 450 mm
• Teljes hossz: 2 500 mm
• Teljes szélesség: 2 620 mm
• Építési magasság: 2 800 mm
### 🛞 Gumiabroncsok
Első: 200/50-10
Hátsó: 27x10-12
Állapot: 100% új
---
## ⚙ FELSZERELTSÉG
✔ Széles villaelhelyező
✔ Szabademelés
✔ Teljesen zárt kabin
✔ Fűtés
✔ Munkalámpák
---
## 🎯 IDEÁLIS
✔ Fa- és fafelhasználó iparágak
✔ Acélművek és acélkereskedők
✔ Szerkezeti acélgyártók
✔ Csövek, profilok és hosszú anyagok mozgatása
✔ Beltéri és kültéri használatra
---
## 💼 MIÉRT VÁLASSZA AZ FT LOGISTICS-OT?
Az FT LOGISTICS-nál kizárólag targoncák, oldalvillás targoncák, multidirekcionális targoncák és anyagmozgató gépek forgalmazására specializálódtunk.
Minden gépet átfogó műszaki ellenőrzés, teljes szerviz és működési tesztelés előz meg a szállítás előtt.
Több mint 100 gép elérhető raktárról, ügyfeleinket egész Európában, Dél-Amerikában, Afrikában, Ázsiában és a Közel-Keleten látjuk el.
---
## 🌍 SZOLGÁLTATÁSAINK
✔ Teljes szerviz átadás előtt
✔ Garancia
✔ Professzionális műszaki támogatás
✔ Lízing és finanszírozás
✔ Szállításszervezés
✔ Exportdokumentáció és vámügyintézés
✔ Utólagos szerviz
---
## 🤝 TÖBB SZÁZ ELÉGEDETT ÜGYFÉL
Európa-szerte ügyfelek százai bíznak gépeinkben és térnek vissza hozzánk újabb vásárlásokért.
Biztosítani tudjuk:
✔ Élő online bemutató
✔ További fotók és videók
✔ Testreszabott szállítási ajánlatok
✔ Ajtótól-ajtóig szállítás világszerte
---
## 📞 LÉPJEN VELÜNK KAPCSOLATBA MÉG MA
Csapatunk szívesen nyújt részletes információkat, műszaki dokumentációt, fényképeket, videókat, vagy élő gépbemutatót.
### FT LOGISTICS
🚜 Munkára kész gépek
🔧 Megbízható szerviz
🌍 Világszintű szállítás
🤝 Anyagmozgatási partnere
Apróhirdetés
Tuszyn
495 km
Flexor 100% ellenőrzőgép
Flexor440IS
Hívás
Gyártási év: 2026, állapot: új, Funkcionalitás: teljesen működőképes, Flexor 440IS EyeC ProofRunner Web 450 nyomatellenőrző rendszerrel és REA-JET HR 4K nyomtatórendszerrel.
Fgedpjwkt D Dofx Agtjc
A Flexor 440IS a tökéletes, teljesen integrált, 100%-os ellenőrzési megoldás. A 440IS gép lehetővé teszi a kezelő számára akár 440 mm széles pálya ellenőrzését és a hibák eltávolítását. A gép a legmagasabb minőségi elvárásokkal rendelkező ügyfelek számára is rugalmasságot és magas teljesítményt kínál.
Nagysebességű ellenőrzés, alacsony karbantartási költségek, a 100%-os ellenőrző kamera teljes integrációja olyan csomagot biztosít a feldolgozóknak, amely minden igényt felülmúl.
Az ajánlati ár a kamerát és az inkjet egységet nem tartalmazza.
Ezek az ügyfél kívánsága és igénye szerint választhatók.
Felkeltettük érdeklődését? Forduljon hozzánk bizalommal!
Apróhirdetés
Németország
699 km
Függőleges eszterga
EMAGVSC 7
Hívás
Állapot: használt, Gyártási év: 2008, Műszaki adatok:
x-irányú elmozdulás: 850 mm
y-irányú elmozdulás: - mm
z-irányú elmozdulás: 315 mm
Fodpezcn Tpjfx Agtjgc
Forgási átmérő: 420 mm
Főorsó fordulatszám: 3400 ford/perc
Előtoló erő: 11 kN
Szerszámbefogás: VDI 50
Munkadarab maximális magassága: 160 mm
Munkadarab maximális átmérője: 340 mm
Szerszámtár: 12 hely
Előtoló erő: 11 kN
Teljes teljesítményigény: 45 kW
Gép tömege kb.: 10 t
Teljes rendszer mérete: 5,3 x 4,19 x 3,5 m
Gép mérete kb. HxSzxM: 3,8 x 1,45 x 3,5 m
Nagy teljesítményű CNC függőleges esztergagép
Tökéletes sorozatgyártáshoz
Betöltési idő: 4–6 másodperc (a munkadarabtól és a befogótól függően)
Span-Span idő: 8–10 másodperc (a folyamattól és a munkadarabtól függően)
Főorsó csatlakozás: DIN 55 026 – 11-es méret
Főorsó csapágy (első csapágy): Ø 160 mm
Apróhirdetés
Németország
699 km
Függőleges eszterga
EMAGVSC 315
Hívás
Állapot: használt, Gyártási év: 2007, Műszaki adatok:
x-út: 680 mm
y-út: - mm
z-út: 250 mm
Fordulási átmérő: 340 mm
Fgjdszcn Tcspfx Agtec
Főorsó fordulatszám: 3400 - 4300 ford./perc
Szerszámtár: 12 férőhely
Főorsó átmérője az első csapágyban: 120 mm
Gyorjárat X + Z tengely: 45 / 30 m/perc
Teljes teljesítményigény: 43 kW
Gép tömege kb.: 12 t
Teljes berendezés: 9,0 x 4,0 x 3,3 m
A gép méretei kb. H x Sz x M: 3,8 x 1,5 x 3,3 m
Nagy teljesítményű CNC függőleges eszterga
tökéletes sorozatgyártáshoz
tipikusan autóipari felhasználás
különféle tartozékok és hajtott szerszámok
Apróhirdetés
Framrach
359 km
Grizzly rost
ASCOGS Medi - 2025
Hívás
Gyártási év: 2025, állapot: új, Funkcionalitás: teljesen működőképes, össztömeg: 1 500 kg, teljes hossz: 2 985 mm, teljes szélesség: 3 972 mm, teljes magasság: 3 000 mm, Felszereltség: Típuscímke elérhető, dokumentáció / kézikönyv, Az ASCO GS Medi egy nagy teljesítményű grizzly-rácsszita, amely megbízható előszűrést biztosít a durva anyagokhoz olyan igényes területeken, mint a bányászat, az építőipar és az újrahasznosítás. Masszív kialakításának és stabil rácspálcáinak köszönhetően ez az előszita ideális nagyméretű kődarabok, földrögök vagy más durva komponensek leválasztására – még mielőtt az anyag a finom- vagy főszitálási szakaszba kerülne.
Hatékony durva szitálás a magas anyagminőségért
A grizzly-rácsszita párhuzamosan elrendezett, masszív pálcákkal dolgozik, amelyek meghatározott távolságban helyezkednek el. Így a nagydarab anyagokat biztonságosan visszatartja, miközben a kisebb frakciók átesnek a rácson, és tovább feldolgozhatók. Ez a hatékony szétválasztás jelentősen csökkenti a következő gépek kopását, és növeli a teljes szitasor élettartamát.
Az ASCO GS Medi előnyei röviden:
- Masszív szerkezet folyamatos működéshez, zord körülmények között is
- Hatékony durvaanyagos leválasztás nagy méretű szemcséknél, rögöknél
- Az előszitálás védi a következő gépeket, csökkenti a karbantartási igényt
- Ideális kőfeldolgozásban, bontási anyag kezelésében, földmunkákban és nyersanyagkitermelésben
Fgodpfsw R N Ecox Agtjc
- Alacsony karbantartásigény és hosszú élettartam a robusztus kialakításnak köszönhetően
ASCO GS Medi – Az anyagfeldolgozás első védvonala
Ha megbízható előszitálásra van szükség, az ASCO GS Medi a tökéletes megoldás. Akár önálló egységként, akár egy komplett szitasor részeként alkalmazzák, ez a grizzly-rácsszita gondoskodik a hatékony osztályozásról és megóvja a befektetést a következő technológiai lépcsőknél.
Apróhirdetés
Fumane (Verona)
686 km
Használt COBERT töltőgép borhoz
CobertSUPREMA
Hívás
Állapot: használt, Gyártási év: 1985, gép/jármű száma: R88, Használt COBERT bor töltőgép
Műszaki adatok és teljesítményjellemzők
A Cobert SUPREMA egy izobárikus töltőgép, melyet precíz ellennyomásos töltésre terveztek borhoz. 24 töltőszeleppel rendelkezik, amelyek egyenletes töltésszintet biztosítanak, miközben megőrzik a pezsgő és csendes borok szénsavtartalmát és minőségét. A gép kialakítása ipari csomagolási környezetre alkalmas, ahol az italgyártásban elsődleges a pontosság, higiénia és az ismételhetőség.
Gyártó: Cobert
Típus: SUPREMA
Gyártás éve: 1985
Sebesség: 3000 palack/óra
Géptípus: Izobárikus töltőgép
Töltési technológia: Izobárikus (ellennyomás)
Fsdpfxjzcf I Rs Agtjgc
Töltőszelep száma: 24
Termékek: csendes bor, gyöngyözőbor, pezsgő
Palackok: üvegpalackok
Vonali környezet: Használt palackozó sorba és másodlagos italgyártási felállásokba integrálható
Fejlett automatizálás és vezérlés
Az izobárikus rendszer minden palackot nyomás alá helyez a töltés előtt, így ellenőrzött termékátadást és stabil töltést biztosít, még szénsavas borok esetén is. A szelepvezérlés megbízható indítási/leállítási ciklusokat, a nyomáskiegyenlítés pedig a termék integritását biztosítja. A gép szabványos kezelői vezérlőfelületek támogatásával lehetővé teszi a beállítást és felügyeletet, megfelelve az italipari töltőgépeknél alkalmazott biztonsági és működtetési elvárásoknak.
Gyártósori integráció
A SUPREMA tökéletesen illeszthető komplett palackozó sorba, hatékonyan párosítható előmosógépekkel, záró- és kapszulázógépekkel, feliratozókkal. Kezeli a boriparban szokásos palackgeometriákat és nyakméreteket. Ipari csomagoló- vagy italgyártó sor részeként sorba rendezve vagy önálló töltőként, saját be- és kihordó szállítószalagokkal is működtethető.
Állapot és karbantartási előélet
Az 1985-ben gyártott SUPREMA robusztus Cobert konstrukcióval rendelkezik, ami hosszú távú használatra, használt palackozó környezetbe is alkalmas. Megelőző karbantartás során javasolt a termék-érintkező alkatrészek tisztítása és fertőtlenítése, az izobárikus szelepek tömítéseinek és tömítőgyűrűinek ellenőrzése, a nyomásbeállítások ellenőrzése és a töltési szintek kalibrálása a következetes teljesítmény érdekében.
Üzemeltetési teljesítmény és sokoldalúság
Az izobárikus töltési elv lehetővé teszi a gyöngyöző- és pezsgőborok kíméletes kezelését, mivel a palack belső nyomásához igazítva minimalizálja a habzást, illetve megőrzi az oldott szén-dioxidot. Csendes borok esetében a szabályozott töltési ciklus egyenletes áramlást és stabil szintet biztosít. A 24 szelepes kialakítás kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt a precíz termékkezelés mellett, ideális választás borászatoknak, akik meglévő vagy bővített használt palackozó sorukat megbízható töltési technológiával kívánják felszerelni.
Telepítési követelmények és helyszín előkészítés
A telepítés az ipari palackozó gépeknél szokásos módon történik: stabil, sík padozat a pontos beállításhoz; megközelíthetőség tisztítás és karbantartás céljából; megfelelő közművek, mint elektromos áram, sűrített levegő a működtetéshez és technológiai víz a tisztításhoz. A telepítési dokumentáció és a részletes helyigény a géphez tartozik.
Apróhirdetés
Oberham
461 km
Hegesztőgép
CraftweldCraft-Laser 800
Hívás
Állapot: szinte új (használt), Gyártási év: 2024, Funkcionalitás: teljesen működőképes, bemeneti áram típusa: Légkondicionáló, teljes magasság: 680 mm, teljes szélesség: 340 mm, teljes hossz: 680 mm, bemeneti feszültség: 230 V, össztömeg: 38 kg, hűtés típusa: levegő, elektromos biztosíték: 16 A, lézerteljesítmény: 800 W, tengely hossza: 1 080 mm, folyamatos teljesítmény: 800 kW (1 087,70 LE), Felszereltség: dokumentáció / kézikönyv, fejvédő, Kezelés
- A szinergikus karakterisztikának köszönhetően rendkívül egyszerű kezelhetőség
- Három lépésben elkészül a hegesztett végeredmény: automatikus beállítások – teljesítmény, huzalelőtolás, lengési szélesség, lengési frekvencia, lézerfrekvencia, PWM, Hotstart stb.
- Nagy felbontású kijelző biztosítja az összes szükséges paraméter legjobb olvashatóságát. A beépített súgó segít a beállítási lehetőségek jobb megértésében
- Teljesen integrált vezérlés a huzalelőtoló kofferben – választható kezelés a gépen vagy a huzalelőtolón keresztül
Műszaki jellemzők
- 20 µm együzemű (single-mode) lézerforrás
- Nagy teljesítményű lézercellák gázhűtéses pisztollyal biztosítják a maximális teljesítmény- és fókuszstabilitást
- 2 az 1-ben gép: hegesztés és tisztítás – lézertisztítás tökéletes festék-, rozsda- és reve-eltávolításra
- Opcionális: dupla huzalelőtolás
Biztonság
- 2 csatornás vészleállító rendszer
- 2 csatornás biztonsági interfész belépésfigyeléshez (ajtókapcsoló)
- Kulcsos kapcsoló a jogosulatlan használat megakadályozására
- 2 csatornás száltörés-érzékelés és felügyelt QBH-csatlakozó
- Biztonsági tájékoztató és a lézer engedélyezésének manuális aktiválása minden indításnál
- Kétkezes nyomógomb megakadályozza a lézer véletlen aktiválását
- Alkalmas nagy igénybevételű (heavy-duty) alkalmazásokhoz
A lézerhegesztés előnyei a hagyományos hegesztési eljárásokkal szemben
- Kismértékű alakváltozás, hihetetlenül gyors, kiváló minőség (akár 1 mm-nél vékonyabb anyagok esetén is)
- Kb. 70%-kal alacsonyabb energiafogyasztás
Fgjdpfjyuvqmex Agtoc
- Gyorsan és egyszerűen megtanulható
- Magas folyamatbiztonság
- Extrém időmegtakarítás, jelentősen csökkentett utómunkálat mellett
- Az egyik legkönnyebb pisztoly a piacon, kb. 680 g
- 2 csatornás biztonsági áramkör a maximális biztonságért
A Craft-Laser előnyei
- Lézertisztítás akár 100 mm-es szkennelési szélességgel, autofókusszal
- 2 az 1-ben gép: hegesztés és tisztítás
- Teljes szinergia – nincs több paraméterlista
- Karbantartásbarát – nem kell többet bosszantóan szervizbe küldeni
Apróhirdetés
Oberham
461 km
Lézerhegesztő gép
CraftweldCraft-Laser 1500 S
Hívás
Állapot: szinte új (bemutatógép), Gyártási év: 2024, Funkcionalitás: teljesen működőképes, gép/jármű száma: A32404019520, bemeneti áram típusa: háromfázisú, bemeneti feszültség: 230 V, össztömeg: 53 kg, hűtés típusa: levegő, lézerteljesítmény: 1 500 W, tengely hossza: 1 080 mm, folyamatos teljesítmény: 1 500 kW (2 039,43 LE), Felszereltség: Típuscímke elérhető, dokumentáció / kézikönyv, fejvédő, Kezelés
- Rendkívül egyszerű kezelés szinergikus karakterisztikákkal
- Három lépésben elkészül a hegesztési végeredmény. Automatikus beállítás: teljesítmény, huzalelőtolás, lengésszélesség, lengésfrekvencia, lézerfrekvencia, PWM, Hotstart stb.
- Nagy felbontású kijelző biztosítja az összes szükséges paraméter kiváló olvashatóságát. Beépített súgó segít a beállítási lehetőségek jobb megértésében.
Fgjdpfx Agoyuvktstoc
- Teljesen integrált vezérlés a huzalelőtoló egységben – igény szerint vezérlés a gépen vagy a huzalelőtolón keresztül
Műszaki jellemzők
- Magas teljesítményű lézercellák gáz hűtésű pisztolyokkal kombinálva maximális teljesítmény- és fókuszstabilitást biztosítanak.
- 2 az 1-ben gép: hegesztés és tisztítás. A lézertisztítás tökéletes festékeltávolításhoz, rozsdátlanításhoz és reve eltávolításhoz.
- Opcionálisan: dupla huzalelőtolás
Biztonság
- Kétcsatornás vészleállító rendszer
- Kétcsatornás biztonsági interfész a hozzáférés ellenőrzéséhez (ajtóérintkező kapcsoló)
- Kulcsos kapcsoló az illetéktelen használat megakadályozására
- Kétcsatornás száloptikai sérülésérzékelés, valamint felügyelt QBH-csatlakozás
- Biztonsági utasítások és kézi lézerengedélyezés minden indításnál
- Kéttenyérgombos indítás védi a véletlen lézeraktiválás ellen
- Alkalmas nagy igénybevételű (Heavy-Duty) alkalmazásokhoz
A lézeres hegesztés előnyei a hagyományos hegesztési eljárásokhoz képest
- Alig tapasztalható deformáció, elképesztően gyors, kiváló minőség (még
Bizalom pecsét
Machineseeker által hitelesített kereskedők

Apróhirdetés
Wymysłów
553 km
STOBER B21R 71 G 4 – Új
STOBER B21R 71 G 4 – NowySTOBER B21R 71 G 4 – Nowy
Hívás
Állapot: új, Új, soha nem használt ipari hajtást kínálok a neves német STOBER gyártótól. A motor 24 V DC elektromágneses fékkel és SSI Multiturn ROQ 425 abszolút enkóderrel van felszerelve, így kiválóan alkalmas precíziós pozicionáló rendszerekhez, ipari automatizáláshoz, szállítópályákhoz és gyártógépekhez.
Műszaki adatok:
* Gyártó: STOBER
* Típus: B21R 71 G 4
* Teljesítmény: 0,37 kW
* Feszültség: 220–240 / 380–420 V (50 Hz)
Fgjdpjza Hzaefx Agtec
* Feszültség: 220–277 / 380–480 V (60 Hz)
* Fordulatszám: 1370 / 1700 ford./perc
* Elektromágneses fék: 4 Nm, 24 V DC
* Enkóder: Multiturn ROQ 425 SSI, 10–30 V
* Védettségi osztály: IP56
* Szigetelési osztály: F
* Szerelési kivitel: IMB5
* Működési mód: S3 ED 25%
Állapot:
* Gyári új.
* Nem volt használatban.
* Kiváló esztétikai állapotban.
* Raktározva tartott.
* Pontosan a képeken látható állapotban eladó.
A STOBER hajtás megbízható, hosszú élettartamú, ipari minőségű megoldás, amely kiváló pozicionálási pontosságot és megbízhatóságot biztosít. Az SSI enkódernek és az elektromágneses féknek köszönhetően tökéletes választás fejlett automatizálási alkalmazásokhoz.
Apróhirdetés
Lanškroun
373 km
Laminálógép
KomfiAmiga 52 B Bottom Suction Feeder
Hívás
Állapot: új, Gyártási év: 2020, üzemórák: 10 h, Funkcionalitás: teljesen működőképes, gép/jármű száma: 52AMG290, sűrítettlevegő-csatlakozás: 6 rúd, munkaszélesség: 560 mm, garancia időtartama: 6 hónapok, üzemi sebesség: 400 mm/s, Komfi Laminator Amiga 52B (Alsó Vákuumos Adagoló)
Új, gyártási év: 2020
Műszaki adatok:
Max. laminálási sebesség: 25 m/perc
Max. kapacitás: 8000 ív/óra
Min. ívméret: 200 × 250 mm
Max. ívméret: 560 × 800 mm (vagy akár 1016 mm-ig)
Papírsúly: 115-600 g/m²
Papírvastagság: Max. 0,7 mm (túlfedéssel > 0) / Max. 1,4 mm (túlfedéssel < 0)
Max. papírpakolás: 6 cm (ívhossztól függően)
Lamináló fólia vastagság: 24–50 μm; OPP, PET, Nylon
Ívtúlnyúlás pontossága: ± 1 mm
Adagoló:
Alsó vákuumos adagoló
Lamináló egység:
Állítható távtartók a lamináló egységhez, melyek lehetővé teszik vastag alapanyagok és ablakos ívek feldolgozását
"Menet közbeni" oldalirányban állítható lecsévélő tengely szabályozható fékezőerővel
Magasságában állítható és könnyen eltávolítható kiegyenlítő henger, amely tökéletesen eltávolítja a gyűrődéseket a laminált anyagról
IR fűtés a lamináló hengerhez; a hengerben elhelyezett hőmérő precíz hőszabályzást tesz lehetővé
Gumiborítású nyomóhenger
Erős pneumatikus nyomórendszer az egyenletes présnyomás és tökéletes laminálási eredmény biztosításáért
Leválasztó & Kidobó:
Kiegyenlítő egység, ami rúdból és hengerből áll, pozíció-vezérléssel a nyújtási pont automatikus mozgatásához, a kiegyenlítő pozíciójának változtatásakor
Beépített fóliaperforátor az ívek szétválasztásának megkönnyítésére
Bütykös meghajtású leválasztó henger állítható tépőhatással, kidobó henger és ívrendező kerék
Fix kidobóasztal állítható levegőfúvókákkal
Fgsdpfxezbaxuo Agtoc
Apróhirdetés
Aalen
721 km
Dupla gérvágó fűrész
RAPIDDGS 200
Hívás
Állapot: új, Munkahossz: 4000, 5000 mm
Munkamagasság: 120 mm
Billenthető: igen
Rapid DGS 200 dupla gérvágó fűrész
-----
420 mm átmérőjű fűrészlappal, manuális hosszállítás digitális hossz-kijelzővel
Tökéletes méret- és szögpontosság garantált.
Ehhez precíz és hatékony mozgatástechnikát alkalmazunk:
golyóscsapágyas vezetés a hosszállításhoz, rugózott billenőegységek a kényelmes és biztonságos szögállításhoz 45° és 90° között. A kétfejes gérvágó fűrész hossz- és szögállítása manuálisan történik. Nagyobb kezelési kényelem és teljesítménynövelés érhető el a digitális hossz-kijelző segítségével.
Rendszerjellemzők:
-----
- Manuális hossz- és szögállítás
- Fűrészlap Ø 420 mm
- Masszív hegesztett szerkezet
- Golyóscsapágyas lineáris vezetés hosszú élettartammal
Fsdpfx Agjxmk Ametogc
- Edzett vezetőrúdak
- Elektronikusan kiegyensúlyozott fűrészlap karima
- Közvetlen hajtású motor
- Mindkét oldalon csapágyazott billenőtengely
Digitális hossz-kijelző:
-----
- Digitális hossz-kijelző 30 profil számmal és azok korrekcióival
- A 30 profilszám (név + korrekció) szerkeszthető a kijelzőn
- A korrekció a fűrész szögállásának (45° és 90°) megfelelően kerül elszámolásra
- Darabszámláló: ha a hossz-kijelző több mint 0,1 mm-rel változik, a darabszám nullára áll
- Ütköző rövid darabokhoz: hosszmérés és profilmagasság átszámítása a szöghelyzet szerint
Felhasználási példák:
-----
Ablak-, ajtó-, homlokzat-, télikert-, rovarvédő profilok, válaszfalrendszerek, belső tolóajtó elemek
- PVC, PVC-alumínium
- Alumínium
- Fa, fa-alumínium
Legmagasabb precizitás dupla vezetőrudakkal
-----
A 420 mm-es fűrészlappal széles körű alumínium vagy PVC profilrendszerek munkálhatók meg. Egyszerű kezelhetőség, rendkívüli precizitás és megbízhatóság teszi a DGS200-at különösen értékessé kisebb szériás szúnyogháló gyártásban. Kezdőmodellként is kedvelt ablakgyártásban. A faiparban a fűrész bútorgyártásban és belsőépítészetben különféle lécek vágásához is használatos.
Műszaki adatok
-----
Hajtás: 2 x 2,2 kW háromfázisú motor, 400 Volt
Billenési tartomány: manuális, 45° - 90°
Fűrészlap: 420 mm átmérő
Vágási hossz: 4.000 mm, 5.000 mm
Profilszorítás: 2 db vízszintes szorítóhenger
2 db függőleges szorítóhenger (opcionális)
Hosszállítás: manuális
Légnyomás: 7 bar
Méret: 5200/1200/1500 mm
Tömeg: 800 kg
(a műszaki adatok gyártói adatok – felelősséget nem vállalunk!)
Apróhirdetés
Oberkochen
723 km
Sarokcsapágy és olajbogyó fúrógép
HESSBohrstation
Hívás
Állapot: üzemkész (használt), Fúrómotorok száma 1 db.
Fúró sarokcsapágy 1=igen, 0=nem 1 igen_igen
Olíva fúrása 1=igen, 0=nem 1 igen_igen
1 HESS szerelvényfúróállomás sarokcsapágyakhoz és olívához
Ez a Hess fúróállomás sok fúrási technológiát kínál kevés pénzért
kézművességhez. Komplett állomás a sarokcsapágyak fúrásához
és olajbogyó minden fontos tulajdonsággal, mint például a 2
Szorítóhenger, fúrási mélység érzékelés, hatékony szívás,
Ütközőrendszerek sarokcsapágyakhoz és olajfúráshoz, fúrófej
cserélhető tokmányral, állítható fúró előtolási sebességgel,
automatikus programfolyamat. Ez a tökéletes technológiát jelenti
Munka: csak egy gép csak egy fúróegységgel és csak
egy fúrófej 2 művelethez.
A rendszer:
- Alapkeret tartófalként keretek és szárnyak 100 mm-ig
- Középen elhelyezett fúróegység, menetes orsóval kézzel állítható magasságú
- A furat helyzete és mélysége a megadott illesztési típushoz van rögzítve,
Típusváltáskor stoprendszeren keresztül állítható
- A fúrás előtolási sebessége a fojtószeleppel változtathatóan szabályozható
- Közvetlen szívás
- Elektro-pneumatikus vezérlőrendszer automatával
Programsorozat - munkadarabok rögzítése - fúrómotor bekapcsolva - fúróegység bekapcsolva -
Fúrás - a fúróegység visszaadása - a fúrómotor leállítása - a munkadarab rögzítésének oldása
- rögzített horgonyrendszerek
Alapfelszereltség / műszaki adatok:
Stabil alapkeret tartófalként, precíz támaszték kopásálló anyagból
és mérettartó műanyag, akár 100 mm vastag keretekhez és szárnyakhoz,
Sarokcsapágy és olajfúrás egy gépben és egyben
Fúróegység, egyszerű és kényelmes, függőleges munka, egyszerű
Kezelés, sablonok nélkül, minimális idő szükséges a biztonsághoz
Munkadarab pozicionálás, garancia a pontos és precíz furatokhoz,
2 szorítóhenger a szárny vagy a keret elmozdíthatatlan rögzítéséhez,
különböző fa vastagságokhoz állítható,
Oldalsó ütköző a hajtásban a sarokcsapágyak számára, ergonomikusan elhelyezve
Ütközőrendszer olívafúráshoz 14 elfordítható ütközővel
és további színes jelölések, fix stop rendszer a
A furat magasságának meghatározása sarokcsapágyról olíva csapágyra való váltáskor,
automatikus fúrási mélységérzékelés sarokcsapágyakhoz és olajbogyóhoz,
Fúróegység gyorsváltó tokmányral a különböző szerszámokhoz
sarokcsapágyakhoz és olajbogyókhoz, szerszámcsere egy szempillantás alatt, automatikusabb
Programfolyamat, tiszta munkavégzés a hatékony szívásnak köszönhetően,
Kis helyigény és mobil a forgatható/fékező görgőknek köszönhetően.
Elektromos berendezések a VDE szerint.
Elektromos csatlakozás: 0,55 KW, 400 V, 50 Hz.
Pneumatikus csatlakozás: R 3/8", 4 - 8 bar
Szívócsatlakozó darab: 1 x 100 mm átmérőjű
Szívási sebesség: 25 m/sec.
Helyigény:
Szélesség: 2600mm
Magasság: 1250 mm
Mélység: 800mm
Támaszmagasság: 300 mm
Festés:
RAL 7030 kőszürke színnel
RAL 1018 cink sárga
Fgsdpfx Aevu Hgzsgtec
1 fúrókészlet 1 db 25 mm-es fúróval és 2 db 10 mm-es fúróval
ezenkívül 1 db 34 mm átmérőjű fúró
(műszaki adatok a gyártó szerint - garancia nincs!)
Megkönnyítjük Önnek a keresést: "jagenberg tökéletes kötőanyag"
Azonnal és díjmentesen új ajánlatokat kap e-mailben.
A keresési megbízást bármikor egyszerűen befejezheti.

Tájékozódjon most
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Most hirdessen
*hirdetésenként/hónap









































































































































































































































































































































































































































































































































