HISWeld HIS28V21510
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Új
Helyszín
Ausztria Ausztria
Hegesztőasztal HISWeld HIS28V21510
more Images
HISWeld HIS28V21510
HISWeld HIS28V21510
HISWeld HIS28V21510
HISWeld HIS28V21510
HISWeld HIS28V21510
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hegesztőasztal
Gyártó:
HISWeld
Modell:
HIS28V21510
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Ausztria
Leírás
Állapot: új
Szállítási idő: kb. 2–4 hét a megrendeléstől számítva
Munkaterület: 1500 x 1000 mm
Asztalmagasság: 850 mm
Tömeg: 344 kg
Furatátmérő: 28 mm
2D asztalrendszereink 28 mm-es furatrendszerrel gazdaságos belépő szintet nyújtanak, valamint kisebb és könnyebb munkadarabok megmunkálásához lettek tervezve. Ezek az asztalok rugalmasan, illetve modulárisan bővíthetők.
Asztalaink kiemelkednek a magas keménységi foknak köszönhetően – Cr75M+ keménykrómozott felület, a teljes asztalfelületen ±0,05 mm-es pontossági tűrés, valamint a furatrács átmérő-tűrése.
2D szabvány hegesztő- és rögzítőasztal,
1500 x 1000 x 25 mm, Cr75M+ kemény felületkezeléssel
Asztalrendszer: 28 mm
Anyagvastagság: 25 mm
Az asztal tartószerkezete és standard asztallábak tartozék
* S355J2+N acél Cr75M+ felületkezeléssel
* Bevonatolt asztalváz az árban
* 2-oldalas finomskála, 50 x 50 mm-es rasztervonal