HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Új
Helyszín
Ausztria Ausztria
Hegesztőasztal HISWeld HIS16V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Hegesztőasztal
Gyártó:
HISWeld
Modell:
HIS16V33015 - Aktion
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Ausztria
Leírás
Állapot: új
Szállítási idő: kb. 2 - 4 hét a rendeléstől számítva
Munkaterület: 3000 x 1500 mm
Teherbírás: 3000 kg
Súly: 755 kg
Oldalfal magassága: 100 mm
Munkalap vastagsága: 12 mm
Furat átmérő: 16 mm
PRÉMIUM ASZTALRENDSZEREINK 16 MM-ES FURATRENDSZERREL IPARI ÉS ÜZLETI FELHASZNÁLÁSRA ALKALMASAK, ÉS A PIACI SZABVÁNYT KÉPVISELIK. A 3D MODELLEK ALAPJÁN TELJESEN MODULÁRIS, MIND AZ ÖT OLDALON BŐVÍTHETŐ RENDSZER.
Asztalaink kiemelkedő keménységűek az ÚJ CR75M+ FELÜLETKEZELÉSNEK KÖSZÖNHETŐEN, valamint rendkívül magas, +/- 0,05 mm pontosságot biztosítanak a teljes asztalfelületen, valamint a teljes furatrendszer furatátmérőinek tűréseiben.
3D szabványú hegesztő- és befogóasztal,
3000 x 1500 x 100 mm CR75M+ kemény bevonattal
Asztal rendszer: 16 mm
Anyagvastagság: 12 mm
Különleges fröccsenésgátló bevonat a hegesztési fröccsök ellen
Tartalmazza az asztal alsó szerkezetét és a standard asztallábakat
Gbsdpfxsyq Srlj Alnol
* S355J2+N CR75M+ keményítési eljárással
* Furat: 16 mm, anyagvastagság: 12 mm
* Bevonatos alsó szerkezet mellékelve
* 100 mm magas oldalfal, 2 soros furatkiosztással, 25 mm-es furattávolsággal
* Asztallap kétoldali finom skálabeosztással és 50 x 50 mm rácsvonalazással