HIS16V32412 - Aktion
Hegesztőasztal
HISWeld
HIS16V32412 - Aktion
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Új
Helyszín
Ausztria
Adatok a gépről
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
- Helyszín:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427672
- Referencia szám:
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 07.05.2026
Leírás
Állapot: új
Szállítási idő: kb. 2-4 hét rendeléstől számítva
Munkaterület: 2400 x 1200 mm
Teherbírás: 3000 kg
Súly: 482 kg
Oldalgerendák magassága: 200 mm
Furat: 16 mm
PRÉMIUM ASZTALRENDSZEREINK 16 MM-ES LYUKRENDSZERREL IPARI ÉS KERESKEDELMI FELHASZNÁLÁSRA SZABVÁNYT KÉPVISELNEK. A 3D MODELL ALKOTJA AZ EGÉSZ RENDSZER ALAPJÁT, MELY MIND AZ ÖT OLDALON SZABADON BŐVÍTHETŐ.
3D szabvány hegesztő- és rögzítőasztal, 2400 x 1200 x 100 mm, CR75M+ kemény bevonattal
Asztalrendszer: 16 mm
Anyagvastagság: 12 mm
Különleges tapadásgátló bevonat a hegesztési fröccsenések ellen
Az asztal alapszerkezetét és a standard asztallábakat tartalmazza
* S355J2+N acél CR75M+ keményítéssel
* Furat: 16 mm, anyagvastagság: 12 mm
* Bevonatos asztal alapszerkezetet tartalmazza
* 100 mm oldalgerenda, két sor furattal, 25 mm furattávolsággal
* Asztallap kétoldali finom beosztással és 50 x 50 mm rasztervonalakkal
* Lekerekített és utómunkált élek és furatok
* Masszív standard asztallábak, lábanként 1 t teherbírás; görgős kivitel esetén 500 kg/láb
MOST KEDVEZMÉNYES CSOMAGBAN ELÉRHETŐ:
TARTALMAZ 32 DARABOS STARTER KÉSZLETET
TARTALMAZ 12 DARABOS HISWELD-PACK-1 CSOMAGOT
Gbodpfx Ajyq Sr Ejlnsl
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Munkaterület: 2400 x 1200 mm
Teherbírás: 3000 kg
Súly: 482 kg
Furat: 16 mm
Asztalrendszer: 16 mm
Anyagvastagság: 12 mm
Gbodpfx Ajyq Sr Ejlnsl
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+43 2236 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Mindelheim
682 km
Forgó hajlító gép
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
Apróhirdetés
Kalina Wielka
362 km
Préselő- és hajtogató gép
SchechtlMAF 400/CNC
SchechtlMAF 400/CNC
Wiefelstede
1 055 km
CNC élhajlító prés 3200 mm x 125 t
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
Günzburg
704 km
Hegesztőasztal
SIEGMUND - System 28Retro Edition 2400x1200
Čakovec
248 km
Nyomjuk meg a fék
GaspariniPBS 105/3000
GaspariniPBS 105/3000
Ausztria
259 km
Lemezmegmunkáló hajlítógép
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
Dortmund
994 km
4 tengelyes CNC élhajlító prés
HACOERMS 40135
HACOERMS 40135
Işıktepe OSB
1 082 km
Cső- és profillyukasztógép
BaykalBLT LASER TUBE CUTTING 2D or 3D
Wijchen
CNC élhajlító HACO PPM 36100, 3600 mm x 100 t, 2011-es évjárat
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t