MHT1.500-L800-P1.000
Hegesztő forgóasztal, manipulátor
Heinrichsglück-Mechacon
MHT1.500-L800-P1.000
Gyártási év
2022
Állapot
Új
Helyszín
Soest
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Gyártó:
- Heinrichsglück-Mechacon
- Modell:
- MHT1.500-L800-P1.000
- Gyártási év:
- 2022
- Állapot:
- új
Ár és helyszín
- Helyszín:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Leírás
Manipulátor két állítható magasságú karral és előlaplal. Terhelés: 1.500 kg löket: 800 mm Forgási tartomány: 300 előlap átmérő: 1.000 mm hegesztési áram: 600A
Gisdpofnku Hefx Ac Tst
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Gisdpofnku Hefx Ac Tst
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2015
19 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+49 2921 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Soest
957 km
Forgóasztal hegesztő asztal
Heinrichsglück - MechaconHorizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Apróhirdetés
Hergensweiler
735 km
Hegesztő körasztal, állítható magasságú
ProtecKT 3000 HV
ProtecKT 3000 HV
Fevziçakmak
1 479 km
Fémlemez géptisztító gép
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Voerde
1 049 km
Dugattyús membrán szivattyú, szivattyú etetés
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
Fevziçakmak
Fémlemez géptisztító gép
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
Eislingen/Fils
750 km
Mérési lemez
RUEBENACHUBK
RUEBENACHUBK
Bunschoten-Spakenburg
ágymarógép
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)