Letter Press keret
Heidelberg OHT

Állapot
Használt
Helyszín
Emskirchen Németország
Letter Press keret Heidelberg OHT
Letter Press keret Heidelberg OHT
Letter Press keret Heidelberg OHT
Letter Press keret Heidelberg OHT
Letter Press keret Heidelberg OHT
more Images
Heidelberg OHT
Heidelberg OHT
Heidelberg OHT
Heidelberg OHT
Heidelberg OHT

Adatok a gépről

Gépmegnevezés:
Letter Press keret
Gyártó:
Heidelberg
Modell:
OHT
Állapot:
használt

Ár és helyszín

Helyszín:
Emskirchen - Nürnberg Németország
Hívás

Ajánlat részletei

Hirdetés azonosító:
A14815573
Referencia szám:
xx036
Frissítés:
utoljára ekkor: 07.03.2025

Leírás

Rögzítő keret - Keret OHT Letter Press Heidelberg OHT A4-24 Keret OHT Platen
-8 keret KS henger
-1 Keret KSB henger
-2 keret S henger
-4 keret SBG henger
-1 keret Adast GP hengerlemez
Lsdpfx Ajrffmzeqpshl
Online-videó-ellenőrzés Skype-videóval
Nagyon örülnénk látogatásának - további gépek raktáron
Azonnal rendelkezésre áll - megtekinthető
Raktáron Emskirchen / Nürnberg - Vizsgálható

A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.

Szállító

Regisztrált ekkor: 2007

574 Hirdetések online

Trustseal icon
Hívás

Ajánlatkérés elküldése

Földus 
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
Megjegyzés: Az Ön érdeklődését továbbítjuk a gépkategóriába tartozó összes eladónak. Ennek köszönhetően nagyon sok ajánlatot kaphat.
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.

Telefon & Fax

+49 9101 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
Ofszet nyomdagép Heidelberg OHT A4 Hot Foil stamping
more images
Németország Obererbach (Westerwald)
950 km
Ofszet nyomdagép
HeidelbergOHT A4 Hot Foil stamping
Hívás
Apróhirdetés
Papírpohár LIFENG GZB-600
Papírpohár LIFENG GZB-600
Papírpohár LIFENG GZB-600
Papírpohár LIFENG GZB-600
Papírpohár LIFENG GZB-600
Papírpohár LIFENG GZB-600
Papírpohár LIFENG GZB-600
more images
Észak-Macedónia Скопје
594 km
Papírpohár
LIFENGGZB-600
Hívás
Apróhirdetés
Lyukasztóhenger Heidelberg OHT
Lyukasztóhenger Heidelberg OHT
more images
Németország Németország
795 km
Lyukasztóhenger
HeidelbergOHT
Hívás
Apróhirdetés
Lyukasztóhenger Heidelberg OHT
Lyukasztóhenger Heidelberg OHT
Lyukasztóhenger Heidelberg OHT
more images
Németország Németország
795 km
Lyukasztóhenger
HeidelbergOHT
Hívás
Apróhirdetés
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
Síklapos automata stancológép Bobst Autoplaten Speria 106 E
more images
Egyesült Királyság London
1 498 km
Síklapos automata stancológép
BobstAutoplaten Speria 106 E
Hívás
Apróhirdetés
Könyvnyomó tégely – Kivágó tégely / Magasnyomású tégely – Stancgép Heidelberg OHT
Könyvnyomó tégely – Kivágó tégely / Magasnyomású tégely – Stancgép Heidelberg OHT
Könyvnyomó tégely – Kivágó tégely / Magasnyomású tégely – Stancgép Heidelberg OHT
Könyvnyomó tégely – Kivágó tégely / Magasnyomású tégely – Stancgép Heidelberg OHT
more images
Németország Emskirchen
696 km
Könyvnyomó tégely – Kivágó tégely / Magasnyomású tégely – Stancgép
HeidelbergOHT
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
more images
Németország Emskirchen
702 km
Letter Press - DIE Cutter
HeidelbergOHT
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
Papírvágó gép Polar Mohr 115 E
more images
Ausztria Werberg
504 km
Papírvágó gép
Polar Mohr115 E
Hívás
Apróhirdetés
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
more images
Németország Emskirchen
702 km
Letter Press - DIE Cutter
HeidelbergOHT
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
more images
Németország Emskirchen
702 km
Letter Press - DIE Cutter
HeidelbergOHT
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Ragasztógép / Ragasztógép Karl Tränklein AM500
Ragasztógép / Ragasztógép Karl Tränklein AM500
Ragasztógép / Ragasztógép Karl Tränklein AM500
Ragasztógép / Ragasztógép Karl Tränklein AM500
Ragasztógép / Ragasztógép Karl Tränklein AM500
Ragasztógép / Ragasztógép Karl Tränklein AM500
more images
Németország Emskirchen
696 km
Ragasztógép / Ragasztógép
Karl TränkleinAM500
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
more images
Németország Emskirchen
702 km
Letter Press - DIE Cutter
HeidelbergOHT
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
more images
Németország Emskirchen
696 km
Letter Press - DIE Cutter
HeidelbergOHT
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Digitális nyomdagép Konica Minolta AccurioPress C4080
more images
Franciaország Liévin
1 278 km
Digitális nyomdagép
Konica MinoltaAccurioPress C4080
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Letter Press - DIE Cutter Heidelberg OHT
more images
Németország Emskirchen
696 km
Letter Press - DIE Cutter
HeidelbergOHT
Ellenőrzött kereskedő
Hívás