DMG MORI DMC 1150 V függőleges megmunkáló központ
CNC: Siemens CELOS
SMARTkey üzemmódválasztó
Gyártási év: 2017
Folyamatosan programozható főorsó fordulatszám: 20–24 000 ford/perc
Főorsó motor teljesítmény: 24 kW
Főorsó üzemóra: 2 200 óra
Folyamatosan programozható előtolás X, Y, Z tengelyen max. 42 000 mm/perc
Gyorsjárat X, Y, Z tengelyen: 42 m/perc
X-tengely elmozdulás: 1 150 mm
Y-tengely elmozdulás: 700 mm
Z-tengely elmozdulás: 550 mm
Asztal mérete: 1 460 × 750 mm
Max. asztalterhelés: 1 500 kg
Teljes méretek: 6 185 × 5 421 × 2 910 mm
Szállítási méretek: 3 733 × 2 855 × 2 710 mm
Gépsúly: 9 200 kg
SMARTkey üzemmódválasztó
Gbodpfsyf Im Iex Alnsl
Tartozékok:
60 szerszámhelyes szerszámtár
Forgácsszállító
Blum szerszámmérő szenzor
Heidenhain munkadarabérintkező
4. tengelyes forgóasztal: Nikken BZA CNC Z180
Ködleválasztó
Hűtőegység
Főorsón keresztüli hűtés
63 darab HSK szerszámbefogó
Mosópisztoly
Olajköd elszívó
Teljes dokumentáció
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
CNC: Siemens CELOS
Gyártási év: 2017
Főorsó üzemóra: 2 200 óra
X-tengely elmozdulás: 1 150 mm
Y-tengely elmozdulás: 700 mm
Z-tengely elmozdulás: 550 mm
Asztal mérete: 1 460 × 750 mm
Max. asztalterhelés: 1 500 kg
Gépsúly: 9 200 kg