BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
Állapot
Használt
Helyszín
Darwen Egyesült Királyság
BRIDGEPORT VMC500XP BRIDGEPORT VMC500XP
more Images
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
BRIDGEPORT VMC500XP
Gyártó:
BRIDGEPORT
Modell:
VMC500XP
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Helyszín:
Lancashire BB3 3DF, United Kingdom Egyesült Királyság
Leírás
Bridgeport VMC 500 XP, Fanuc 18i-M vezérlés, BT 40 orsó, 2001-es évjárat, tömeg: 2500 kg
Műszaki adatok:
X: 500 mm
Godpoy N Ulysfx Amgjit
Y: 340 mm
Z: 520 mm
Teljesítmény: 10 kW
Fordulatszám: 12.000 ford/perc
Szerszámtár (ATC): 16
Kúposzlop: BT40
Asztalszélesség: 360 mm
Asztalhossz: 840 mm