AWEA BM-1200-II
Gyártási év
2023
Állapot
Új (teljesen működőképes)
Helyszín
Cuggiono Olaszország
Függőleges megmunkálóközpont AWEA BM-1200-II
more Images
AWEA BM-1200-II
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Függőleges megmunkálóközpont
Gyártó:
AWEA
Modell:
BM-1200-II
Gyártási év:
2023
Állapot:
új
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Via F. Somma 66, 20012 Cuggiono - MILANO, Italia Olaszország
Hívás
Műszaki adatok
Bemeneti áram típusa:
háromfázisú
X tengely elmozdulási távolság:
1 200 mm
Y tengely mozgástávolsága:
650 mm
Z-tengely elmozdulási távolság:
610 mm
Munkadarab tömege (max.):
1 200 kg
Teljes magasság:
24 920 mm
Teljes hossz:
38 970 mm
Teljes szélesség:
30 700 mm
Asztal hossza:
1 300 mm
Asztalszélesség:
650 mm
Orsó motor teljesítmény:
11 W
Gyors előtolás Z tengelyen:
24 m/min
Gyors előtolás X-tengely:
30 m/min
Gyors előtolás Y-tengely:
30 m/min
Orsóorr:
Iso 40
Orsófordulatszám (max.):
8 000 ford/min
Orsó fordulatszám (min.):
40 ford/min
Szerszám átmérő:
75 mm
Szerszámhossz:
250 mm
Szerszám súlya:
7 g
Felszereltség:
dokumentáció / kézikönyv, fordulatszám fokozatmentesen szabályozható
Leírás
AWEA BM-1200II függőleges megmunkálóközpont FANUC 0i-MF Plus CNC-vel
Gedpforhi Rksx Ac Tsit
Jelen lévő tartozékok:
Forgóasztal előfeszítés
Levegőbefúvó az orsón kívül
Bal oldali csigás forgácsszállító
Automatikus nagynyomású rendszer az orsón keresztül 20 bar nyomáson