TECHWIN TWQX-2000G
Gyártási év
2020
Állapot
Használt
Helyszín
Diest Belgium
Vízszintes üvegmosó gép TECHWIN TWQX-2000G
more Images
TECHWIN TWQX-2000G
TECHWIN TWQX-2000G
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Vízszintes üvegmosó gép
Gyártó:
TECHWIN
Modell:
TWQX-2000G
Gyártási év:
2020
Állapot:
szinte új (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Herrestraat 12, 3294 Molenstede-Diest, Belgium Belgium
Leírás
Kínában gyártott, vízszintes üvegmosó és szárítógép.
Max. munkaszélesség: 2000 mm
Min. üvegméret: 400 x 400 mm
Üveg vastagság: 3 - 25 mm
Munkasebesség: 1 - 10 m/perc
Fúvó motor teljesítmény: 15 kW
Teljes teljesítmény: 42,5 kW
Kefék: 3 pár
Kemény kefe sörteátmérő: 0,25 mm
Puha kefe sörteátmérő: 0,08 mm
Kefetengely átmérő: 75 mm
Görgő átmérő: 75 mm
Gbodpfxsy R Dw Io Alnsl
Víz tartályok: 4 db
Légkés: 2 db
Asztal magasság: 900 +/- 50 mm
Nettó tömeg: 4300 kg
Gép méretek: H = 5680 mm, Sz = 4744 mm, M = 3287 mm