Schneider Electric Altivar 630 ATV630D55N4
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Frekvenciaváltó 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Frekvenciaváltó 55 kW
Gyártó:
Schneider Electric
Modell:
Altivar 630 ATV630D55N4
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
26215 Wiefelstede, DE Németország
Leírás
-Gyártó: Schneider Electric, Altivar 630 frekvenciaváltó
-Típus: ATV630D55N4
-Teljesítmény: 55 kW
Gbedpfxsxnb Txe Alnsl
-Bemenet: 380-480V / 50/60Hz / 97,2 A
-Kimenet: 380-480V / 0-500 Hz / 106 A