Okuma LB400-MOkuma
LB400-M
Okuma LB400-M
Okuma
LB400-M
Gyártási év
2007
Állapot
Használt
Helyszín
Spanyolország
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Okuma LB400-M
- Gyártó:
- Okuma
- Modell:
- Gyártási év:
- 2007
- Állapot:
- üzemkész (használt)
Ár és helyszín
- Helyszín:
- , Spanyolország
Hívás
Műszaki adatok
- Orsó motor teljesítmény:
- 45 000 W
- Orsófordulatszám (max.):
- 3 500 ford/min
- Teljes magasság:
- 2 110 mm
- Össztömeg:
- 7 600 kg
- Vezérlőgyártó:
- Vezérlő modell:
- OSP -P200L
- Termék hossza (max.):
- 5 330 mm
- Tengelyek száma:
- 2
Ajánlat részletei
- Hirdetés azonosító:
- A21154882
- Referencia szám:
- ES-TUR-OKU-2007-00002
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 03.02.2026
Leírás
Ezt az Okuma LB400-M-et 2007-ben gyártották. Robusztus esztergaközpont, 620 mm-es ágy feletti és 420 mm-es nyereg feletti lengőátmérővel. A rúdkapacitása 80 mm, a tokmány mérete pedig 400 mm. Az orsó akár 3500 fordulat/perc fordulatszámon működik, 45 Kw-os motorral hajtva. Tartalmaz egy 12 állású motoros revolvert. Vegye fel velünk a kapcsolatot, ha további információt szeretne kapni erről a gépről.
Gijdpfsygxccsx Ac Tet
• Tengelyek száma: 2 + C
• Átmérő az ágy felett: 620 mm
• Átmérő a nyereg felett: 420 mm
• Középpontok közötti távolság: 1.270 mm
• tokmány mérete: 400 mm
• Rúdkapacitás: 80 mm
• Torony típusa: Motorizált
• Szerszámállomások: Pozíciók: 12 pozíciók
• X gyorsjárat: 20 m/perc
• Z gyorsjárat: 25 m/min
• Farokasztal-orsó kúpossága: MT #5
Gijdpfsygxccsx Ac Tet
• Tengelyek száma: 2 + C
• Átmérő az ágy felett: 620 mm
• tokmány mérete: 400 mm
• Rúdkapacitás: 80 mm