Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Gyártási év
2013
Állapot
Használt
Helyszín
Németország Németország
Ablakösszeszerelő állomás Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
more Images
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Ablakösszeszerelő állomás
Gyártó:
Nutek
Modell:
NTM 530 WSL-1500-3(S)
Gyártási év:
2013
Állapot:
üzemkész (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
Deutschland Németország
Referencia szám:
INNO31056
Frissítés:
utoljára ekkor: 20.03.2026
Leírás
Egy Nutek in-line munkaállomás elérhető NYÁK-inspekcióhoz és kézi munkafolyamatokhoz. Alkatrész hosszúság: 80 mm - 460 mm, alkatrész szélesség: 50 mm - 407 mm, alkatrész él alátámasztása: 3 mm, felső/alsó alkatrész helyigény: 30 mm/30 mm, szállítási magasság tartomány: 925 mm - 975 mm, szalagsebesség: 14 m/perc, gépméretek (X/Y/Z): kb. 1500 mm/1100 mm/2200 mm, tömeg: kb. 150 kg. Dokumentáció rendelkezésre áll. Helyszíni megtekintés lehetséges.