MAN TGS 26.440 6x2H-4 KRAN FASSI F195A.2.24
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2025
Állapot
Új
Helyszín
LEMGO Németország
3 oldalú billenő MAN TGS 26.440 6x2H-4 KRAN FASSI F195A.2.24
more Images
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
3 oldalú billenő
Gyártó:
MAN
Modell:
TGS 26.440 6x2H-4 KRAN FASSI F195A.2.24
Gyártási év:
2025
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
LEMGO, Németország Németország
Hívás
Műszaki adatok
Teljesítmény:
324 kW (440,52 LE)
Üzemanyagtípus:
dízel
Abroncs méret:
Tengelyelrendezés:
6x4
Tengelytáv:
3 600 mm
Üzemanyag:
dízel
Üzemanyagtartály kapacitása:
390 l
Szín:
fehér
Vezetőfülke:
nappali fülke
Hajtástípus:
automata
Kibocsátási osztály:
Euro 6
Felfüggesztés:
acél-levegő
Raktér hossza:
5 200 mm
Rakodótér szélesség:
2 420 mm
Raktérmagasság:
800 mm
Felszereltség:
Leírás
- Alumínium üzemanyagtartály
- Hátsó munkalámpák
- Fűthető külső tükrök
- Fűthető tükrök
- Utasülés
- Bluetooth
- Távolsági fényszóró
- Katalizátor
- Hűtőszekrény
- Légrugózás
- Légrugós ülések
- Részecskeszűrő
- PTO (Teljesítmény-leadó tengely)
- Rádió-/multimédiarendszer
- Körbefutó villogó
- Tolatókamerarendszer
- Tárcsafékek
- Tolótető
- Ülésfűtés
- Napellenző
- Sávtartó asszisztens
- Stabilitásvezérlés
- Szerszámosláda
- Kiegészítő kormányzott tengely
Belső azonosító ügyfélmegkeresések esetén: 5-052 / Azonnal elérhető!!!
MAN TGS 26.440 6x2H-4 BL 3-oldalas billenőplatós teherautó FASSI F195A.2.24 E-DYNAMIC daruval
Daruk lényege:
FASSI F195A.2.24 e-dynamic
Emelési nyomaték: 162 kNm (16,51 mt)
Hidraulikus négyszeres teleszkópos kitolás, 12,7 m
E-dynamic tömlőrendszer 2 kiegészítő eszközhöz
400° forgatási tartomány
Dupla könyökmechanika PROLINK-kel (túlívelhető törőkar akár 15°-ig)
Elektronikus túlterhelés lekapcsoló FX 500-zal
FASSI stabilitásvezérlés FSC LMB II-vel
Fassi RCS MAXI rádiótávvezérlés – 6 funkció, 3 joystick (2-2-2)
Speciális kitámasztólábak, 6,64 m hidraulikus kitolás, FSC-vel
Kitámasztók rádióvezérléssel
FL-rendszer (Full Lift): kapcsolható gyorsító szelep a kitoláshoz
LED munkalámpák
Jármű:
MAN D2676 LFAJ dízelmotor, 324 kW (440 LE), 2.200 Nm nyomaték, Euro 6e
MAN TipMatic 12.24 OD automata sebességváltó
6x2H-4 MAN HydroDrive: az első tengely hidrosztatikus hajtása
Tengelytáv: 3.600+1.350 mm
Laprugó/légrugó felfüggesztés
RINGFEDER 40mm típusú 4040/G150A vonófej (alternatívaként felár ellenében ø50mm)
2-vezetékes pótkocsi fékcsatlakozás, DuoMatic csatlakozó
390 l üzemanyagtartály, 60 l AdBlue tartály
Maximális motorfék MAN Turbo EVBec, fokozatos
Differenciálzár a hajtott hátsó tengelyen
Futó tengely: 9.000 kg, hajtás nélküli, egyenes, kormányzott, emelhető
Előkészítés 2 kamerához, egy kamera a tolatófényhez kapcsolva
NN fülke: praktikus (keskeny, középhosszú, normálmagas)
Légrugós vezetőülés deréktámasszal, vállbeállítással és ülésfűtéssel
Elektromos első napellenző roló belül
Hűtőláda
MAN EasyControl vezérlőpanel, 4 funkció, nyitott ajtó mellett kívülről kezelhető
MAN Mediasystem Navigation Professional 12,3”
Gjdeylx Hljpfx Ac Toit
MAN Soundsystem Advanced hangrendszer
Felépítmény:
3-oldalas billenőplatós felépítmény daruval, közvetlenül a vezetőfülke mögött
Platóméret:
Méret HxSzxM: 4.800 mm x 2.420 mm x 800 mm
(Alternatívaként elérhető: rakfelület hossza 5.200 mm x 2.420 mm x 800 mm)
Előfal magasság: 1.000 mm