Kézi emelőkocsi
Linde L14

Fix ár plusz ÁFA-val
3 950 EUR
Gyártási év
2011
Állapot
Használt
Helyszín
Dortmund Németország
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
Kézi emelőkocsi Linde L14
more Images
Linde L14
Linde L14
Linde L14
Linde L14
Linde L14
Linde L14
Linde L14
Linde L14
Linde L14
Linde L14

Adatok a gépről

Gépmegnevezés:
Kézi emelőkocsi
Gyártó:
Linde
Modell:
L14
Gépszám:
5002
Gyártási év:
2011
Állapot:
használt
Üzemórák:
10 103 h

Ár és helyszín

Fix ár plusz ÁFA-val
3 950 EUR
Eladó helye:
Freie-Vogel-Str. 11, 44263 Dortmund, Németország Németország
Hívás

Műszaki adatok

Teherbírás:
1 400 kg
Emelési magasság:
2 000 mm
Szabad emelés:
1 020 mm
Üzemanyagtípus:
elektromos
Oszlop típusa:
duplex
Építési magasság:
1 400 mm

Ajánlat részletei

Hirdetés azonosító:
A18092041
Referencia szám:
5002
Frissítés:
utoljára ekkor: 28.05.2025

Leírás

.: 5002


Eszköz adatai:
építés éve: 2011
Emelőképesség : 1400 kg
Emelési magasság : 2000 mm
Olvasott üzemórák száma : 10103 h
Szabad emelés : 1020 mm
Árboc típusa : Duplex
Hsdpfx Amjvkfals Ter
Árboc magassága : 1400 mm
Hosszúság/szélesség/magasság : 1870 / 800 / 1200 mm
Üzemi súly : 1293 kg
Akkumulátor :2011-től
----
Felszereltség:
* DGS plexiüvegből

----
További információk a felszerelésről:
----
Az üzemidő általában olvasott óra.

Szívesen biztosítjuk Önnek a megfelelő szállítást.

További 250 - 300 targonca, munkagépek és söprőgépek azonnal az Ön rendelkezésére állnak.
Természetesen bérbeadásra is!

Szívesen megvásároljuk az Ön OLD-jét.

Kérdése van?

Elérhet minket nyitvatartási időnkben 7.30 és 16.00 óra között.
Várjuk a hívását!

Beszélünk angolul

Ez az ajánlat az előzetes eladás és a hibák kivételével.

A kereskedő üzletében a készüléket úgy értékesítjük, ahogy van, nem felújítva.
Minden információ garancia nélkül, a hibák és a változások kivételével.

A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.

Szállító

Regisztrált ekkor: 2017

206 Hirdetések online

Hívás

Ajánlatkérés elküldése

Földus 
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
Megjegyzés: Az Ön érdeklődését továbbítjuk a gépkategóriába tartozó összes eladónak. Ennek köszönhetően nagyon sok ajánlatot kaphat.
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.

Telefon & Fax

+49 231 9... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
more images
Niederlangen
1 081 km
Kézi emelő
LindeL14API
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
Kézi emelő Linde L14API
more images
Niederlangen
1 081 km
Kézi emelő
LindeL14API
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Raklaprakó Linde L 14
Raklaprakó Linde L 14
Raklaprakó Linde L 14
more images
Wermelskirchen
995 km
Raklaprakó
LindeL 14
Hívás
Apróhirdetés
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
more images
Strzałkowo
588 km
Álló targonca
LindeL14AP
Hívás
Apróhirdetés
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
Álló targonca Linde L14AP
more images
Strzałkowo
588 km
Álló targonca
LindeL14AP
Hívás
Apróhirdetés
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
Raklapos targoncák Linde L14 AP
more images
Németország Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
LindeL14 AP
Hívás
Apróhirdetés
Kézi emelő Linde L14 Li
Kézi emelő Linde L14 Li
Kézi emelő Linde L14 Li
Kézi emelő Linde L14 Li
Kézi emelő Linde L14 Li
more images
Oberschweinbach
636 km
Kézi emelő
LindeL14 Li
Hívás
Apróhirdetés
Raklaprakó Linde L14AP
Raklaprakó Linde L14AP
Raklaprakó Linde L14AP
Raklaprakó Linde L14AP
Raklaprakó Linde L14AP
Raklaprakó Linde L14AP
Raklaprakó Linde L14AP
more images
Meschede
942 km
Raklaprakó
LindeL14AP
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Kézi emelő Linde L14SP
Kézi emelő Linde L14SP
Kézi emelő Linde L14SP
Kézi emelő Linde L14SP
Kézi emelő Linde L14SP
Kézi emelő Linde L14SP
Kézi emelő Linde L14SP
more images
Meschede
942 km
Kézi emelő
LindeL14SP
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
Keresztirányú ülőhely-rendező Linde L14RW
more images
Strzałkowo
588 km
Keresztirányú ülőhely-rendező
LindeL14RW
Hívás