Kel-Varia R175-1500
Hengeres köszörűgép - Külső
KELLENBERGER
Kel-Varia R175-1500
Állapot
Használt
Helyszín
Kirchheim unter Teck
Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Hengeres köszörűgép - Külső
- Gyártó:
- KELLENBERGER
- Modell:
- Kel-Varia R175-1500
- Állapot:
- használt
Ár és helyszín
- Helyszín:
- 73230 Kirchheim
- A16588676
- Referencia szám:
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 27.03.2025
Leírás
Köszörülési átmérő 350 mm Köszörülési hossz 1500 mm Középmagasság 175 mm Tárcsa balra 600 mm Köszörűfej feszes. Nem forgatható.
Új FAGOR vezérléssel BEMA hengeres csiszolófelülettel.
Új szervizbarát kabinnal.
Gusdpfxjt Ii Rfo Ac Tsb
Kellenberger mérési protokoll szerint teljesen felújítva
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Új szervizbarát kabinnal.
Gusdpfxjt Ii Rfo Ac Tsb
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2002
51 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+49 7021 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Brügg
925 km
CNC HENGERES KÖSZÖRŰGÉP
KELLENBERGERKEL-VARIA R175 x 1500
Apróhirdetés
Jakling
357 km
CNC eszterga és maró központ
EMCOHyperturn 665 MC Plus
EMCOHyperturn 665 MC Plus
Brügg
925 km
CNC HENGERES KÖSZÖRŰGÉP
Metzingen
778 km
Honológép - Belső - Függőleges
KADIAVZH 90/450 F
KADIAVZH 90/450 F
Root
841 km
CNC 5 tengelyes univerzális megmunkálóközpont
DECKEL MAHODMU 60 evo
DECKEL MAHODMU 60 evo
Root
841 km
CNC eszterga
HYUNDAIHIT 250 M
HYUNDAIHIT 250 M
CNC eszterga
DAEWOOPUMA 250 MSB
DAEWOOPUMA 250 MSB
Contamine-sur-Arve
1 011 km
CNC automata esztergapad
NAKAMURASC-100X2
NAKAMURASC-100X2
Ingolstadt
625 km
Koordináta mérőgép
HEXAGON LEITZReference 700
HEXAGON LEITZReference 700
CNC függőleges megmunkálóközpont
KAFOCV 6A
KAFOCV 6A