KELLENBERGER 600-U
Gyártási év
2025
Állapot
Használt (teljesen működőképes)
Helyszín
Bienne Svájc
Körköszörűgép KELLENBERGER 600-U
more Images
YouTube video
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Körköszörűgép
Gyártó:
KELLENBERGER
Modell:
600-U
Gépszám:
1315/451
Gyártási év:
Állapot:
teljesen felújított (használt)
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Rte de Soleure 145, 2504 Bienne, Schweiz Svájc
Leírás
Teljesen felújítva:
Mechanika, geometria, hidraulika és elektromos alkatrészek (ellenőrizve és/vagy cserélve)
Köszörűorsó egység
Munkadarab orsó egység
Szegnyereg
Szétszerelve, ellenőrizve és felújítva.
Hidraulika
X tengely
Z tengely
Elektromos szekrény
Teljes ellenőrzés, több relé cseréje.
Festés
Színek: fehér RAL 9003 és szürke RAL 7011
Geometria a gyártó protokollja szerint.
Különféle tartozékok ellenőrzése és tisztítása.
Származás: CH
Feszültség: 380 / 50 / 3
Nettó súly: kb. 2200 kg
Vámtarifa szám: 8460.2920
Gsdpow U Ry Nefx Alnobl
MŰSZAKI ADATOK
Névleges csúcstávolság: 600 mm
Max. csúcstávolság (kiálló orsók esetén): 750 mm
Normál csúcsmagasság: 125 mm
Csúcsmagasság cserélhető bakokkal (szegnyeregnél): 175 – 250 mm
Max. munkadarab átmérő (125 mm csúcsmagasság): 250 mm
Max. munkadarab átmérő cserélhető bakokkal: 350 – 500 mm
Asztal elfordíthatósága mindkét irányban: 10°
Max. síkköszörülés hossza (max. szélesség = 200 mm): 900 mm
Asztal fokozatmentes hidraulikus sebességszabályozás: kb. - 6 m/perc
Asztal irányváltás késleltetése: 0-5 mp
Külső hengerköszörű korong, átmérő – szélesség – furat: 400x50x127 mm
Síkköszörű korong: 250x13x76 mm
Köszörűorsó fordulatszám: 1500/1700/2200/3600 ford/perc
Köszörűorsó egység elfordíthatósága: 270°
Indexelés minden: 90°
Köszörűorsó egység függőleges elmozdulása, csúcsmagasság: 125-350 mm
Köszörűorsó egység keresztirányú elmozdulása: 285 mm
Gyors előtolás és visszahúzás hidraulikus úthossza: 40 mm
Köszörű korong szakaszos előtolása asztalfordítással: 0,001-0,03 mm/ütem
Folyamatos előtolás mélyköszörüléshez: 0-0,9 mm/ütem
Mikrométeres ütközés, osztásonként: 0,001 mm