Jungheinrich ERD 220 Kezdeti emelés.Jungheinrich
ERD 220
Jungheinrich ERD 220 Kezdeti emelés.
Jungheinrich
ERD 220
Fix ár plusz ÁFA-val
1 875 EUR
Gyártási év
2013
Állapot
Használt
Helyszín
Spøttrup 

Adatok a gépről
- Gépmegnevezés:
- Jungheinrich ERD 220 Kezdeti emelés.
- Gyártó:
- Jungheinrich
- Modell:
- ERD 220
- Gyártási év:
- 2013
- Állapot:
- nagyon jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
1 875 EUR
- Helyszín:
- Knastvej 4, 7860 Spøttrup, Dänemark

Hívás
Ajánlat részletei
- Hirdetés azonosító:
- A6069976
- Frissítés:
- utoljára ekkor: 25.03.2026
Leírás
Jungheinrich ERD 220
Gyártási év: 2013
Podpfog Hi A Esx Agtsgr
Üzemóra: 7523
Teherbírás:
Villákon targoncaként: 1000 kg
Alvázon: 2000 kg
Emelési magasság: 2500 mm
Az emelőkeret segítségével két raklapot lehet egymás fölé mozgatni (2 x 1000 kg).
Alacsony építési magasság.
Szervokormányzás.
230V 10A töltővel együtt.
A szállítás egész Európában megszervezhető.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Gyártási év: 2013
Podpfog Hi A Esx Agtsgr
Üzemóra: 7523
Teherbírás:
Villákon targoncaként: 1000 kg
Alvázon: 2000 kg
Emelési magasság: 2500 mm
Az emelőkeret segítségével két raklapot lehet egymás fölé mozgatni (2 x 1000 kg).
Alacsony építési magasság.
Szervokormányzás.
230V 10A töltővel együtt.
A szállítás egész Európában megszervezhető.
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Szállító
Megjegyzés: Regisztráljon ingyenesen vagy jelentkezzen be, hogy hozzáférjen minden információhoz.
Regisztrált ekkor: 2016
21 Hirdetések online
Ajánlatkérés elküldése
Telefon & Fax
+45 78 15... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
JungheinrichERD 220
JungheinrichERD 220
Apróhirdetés
Rödermark
845 km
Csiszolókorong+polírozó szalagcsiszoló
REMADP-DS 25-300
REMADP-DS 25-300
Apróhirdetés
Neuss
1 030 km
Kézi emelő
JungheinrichERD 220 - Doppelstock - Initialhub - Plattform
JungheinrichERD 220 - Doppelstock - Initialhub - Plattform
Apróhirdetés
Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
JungheinrichERD 220 KLPF
JungheinrichERD 220 KLPF
Apróhirdetés
Wiesbaden
892 km
Kettős köszörűgép
REMADS 07/200 A
REMADS 07/200 A
Apróhirdetés
Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
JungheinrichERD 220
JungheinrichERD 220
Apróhirdetés
Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
JungheinrichERD 220 --> Batterie aus 2024!
JungheinrichERD 220 --> Batterie aus 2024!
Apróhirdetés
Emskirchen
702 km
Targonca töltő
JungheinrichE 220 G 24/65 B-ET-DA
JungheinrichE 220 G 24/65 B-ET-DA
Apróhirdetés
Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
JungheinrichERD 220 -> Batterie aus 2019!
JungheinrichERD 220 -> Batterie aus 2019!
Apróhirdetés
Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
JungheinrichERD 220 Initalhub
JungheinrichERD 220 Initalhub
Apróhirdetés
Berlin
737 km
Dobozos furgon
MERCEDES-BENZSprinter 314 CDI LANG 6G KLIMA MBUX TEMPOMAT AHK
MERCEDES-BENZSprinter 314 CDI LANG 6G KLIMA MBUX TEMPOMAT AHK
Apróhirdetés
Nürtingen
776 km
Raklapos targoncák
JungheinrichERD 220 --> Batterie aus 2019!
JungheinrichERD 220 --> Batterie aus 2019!
Apróhirdetés
Aichach
641 km
Kézi raklapemelő
JungheinrichERD 220 Li
JungheinrichERD 220 Li
Apróhirdetés
Wiesbaden
892 km
Kézifűrészek
KASTOVBS 242
KASTOVBS 242
Apróhirdetés
Düsseldorf
1 025 km
Raklaprakó
JungheinrichERD220 // Elektro
JungheinrichERD220 // Elektro
A hirdetése sikeresen törölve lett
Hiba történt




























































































































































































































