Mindkét maróorsó teljes 5 tengelyes megmunkálásra alkalmas.
A Z-tengelyek az eszterga orsóházakban helyezkednek el.
Az X2 tengely a segédfőorsó orsóházában található.
Az 1. maróorsó fejében x/y/b-tengelyek vannak,
a 2. maróorsó fejében y/b-tengelyek.
Mindkét maróorsó teljes értékű B-(forgató-)tengellyel rendelkezik, 230°-os szögtartománnyal.
A gép rövid rúdadagoló IRCO-val és darableszedővel szerelt.
A leválasztandó darabok maximális méretei:
Átmérő: 65 mm
Hossz: 120 mm
Tömeg: 5 kg
Végdarab hossza: 200 mm
Minden lineáris tengely üvegmérőléccel felszerelt.
A hűtőfolyadék-ellátás történik a fő- és segédfőorsón, ill. a segédfőorsón keresztül is.
Szerszámtörés-ellenőrzés 1 mm-es fúróátmérőtől.
Az összes meglévő szerszámtartó a gép tartozéka.
A gép kiváló állapotban van!
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Esztergálási átmérő: 65 mm
Esztergálási hossz: 120 mm
Vezérlés: Index C200-4D SL
Főorsó Z-tengelyének elmozdulása: 390 mm
Segédfőorsó Z-tengelyének elmozdulása: 390 mm
Segédfőorsó X-tengelyének elmozdulása: 600 mm
Y1-tengely elmozdulás: ± 80 mm
Y2-tengely elmozdulás: ± 80 mm
X-tengelyek gyorsjárat: 45 m/perc
Y-tengelyek gyorsjárat: 15 m/perc
Z-tengelyek gyorsjárat: 45 m/perc
1. orsó fordulatszám: 5000 ford/perc
1. orsó teljesítmény: 35,5/27,5 kW
1. orsó nyomaték: 170/125 Nm
2. orsó fordulatszám: 5000 ford/perc
2. orsó teljesítmény: 35,5/27,5 kW
2. orsó nyomaték: 170/125 Nm
C-tengely: 0,00014 °
Rúdátmérő: 65 mm
Orsó orr: AD 140
Orsófurat: 85 mm
1. maróorsó fordulatszám: 18000 ford/perc
1. maróorsó teljesítmény: 11 kW
1. maróorsó nyomaték: 19 Nm
2. maróorsó fordulatszám: 18000 ford/perc
2. maróorsó teljesítmény: 11 kW
2. maróorsó nyomaték: 19 Nm
B-tengelyek forgatási szöge: 230 °
B-tengelyek nyomatéka: 440 Nm
B-tengelyek szögfelbontása: 0,001 °
1. és 2. maróorsó szerszámtár: 80 HSK A40
2. maróorsó statikus szerszámtár: 6 x VDI 25
Belső hűtőfolyadék-ellátás: Knoll 80 bar / Ecofluid
Gép tömege kb.: 16,3 t
Helyigény kb.: 3,73 x 2,92 x 2,58 m
Tartozékok:
Forgácsszállító
1. orsó energiafeszítő tokmány SMW HFKN 165-46 mm
2. orsó energiafeszítő tokmány SMW HFKN 165-46 mm
Főorsó tokmány: Hainbuch Spanntop
Segédfőorsó tokmány: Hainbuch Spanntop
Rúdadagoló interfész: Unimag
Darableválasztó fő- és segédfőorsóra
Szállítószalag a darabok eltávolításához
Olajköd-leválasztó: Büchel
Gsdpfxsyxpado Ac Tjit
Átmérő: 65 mm
Hossz: 120 mm
Tömeg: 5 kg
Végdarab hossza: 200 mm