Genox GXC1600T
Gyártási év
2026
Állapot
Új (teljesen működőképes)
Helyszín
Stockport Egyesült Királyság
Nagy teherbírású granulátor Genox GXC1600T
more Images
YouTube video
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Nagy teherbírású granulátor
Gyártó:
Genox
Modell:
GXC1600T
Gyártási év:
2026
Állapot:
új
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Stockport, United Kingdom Egyesült Királyság
Hívás
Műszaki adatok
Forgórész átmérője:
660 mm
Rotor szélesség:
1 600 mm
Referencia szám:
GXC1600T-5-26
Frissítés:
utoljára ekkor: 11.05.2026
Leírás
110 kW-os meghajtómotor külső rotorcsapágyazással (132 kW és 160 kW-os meghajtási opciók is rendelkezésre állnak), nagy teherbírású, precíziós megmunkálású rotor és 480 fordulat/perc üzemi sebesség alapfelszereltségként.
1600 mm széles x 660 mm átmérőjű vágókamra, 5 soros vagy 7 soros V vágórotorral. Két sor ellenkés van a kamrába szerelve, és opcionálisan egy harmadik sor is felszerelhető a gép torokrészébe a vágási hatékonyság növelése érdekében.
Minden kés vákuumban hőkezelt D2 szerszámacélból készül.
A kimeneti méretet a rotortengely alá szerelt cserélhető rosták szabályozzák - a méreteket igény szerint szállítjuk (4 mm-50 mm).