Genox GXC1200T
Gyártási év
2026
Állapot
Új (teljesen működőképes)
Helyszín
Stockport Egyesült Királyság
Nagy teherbírású granulátor Genox GXC1200T
more Images
YouTube video
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Nagy teherbírású granulátor
Gyártó:
Genox
Modell:
GXC1200T
Gyártási év:
2026
Állapot:
új
Működőképesség:
teljesen működőképes
Ár és helyszín
Helyszín:
Stockport, United Kingdom Egyesült Királyság
Hívás
Műszaki adatok
Forgórész átmérője:
660 mm
Rotor szélesség:
1 200 mm
Referencia szám:
GXC1200T-5-26
Frissítés:
utoljára ekkor: 11.05.2026
Leírás
Gedpjy Rp R Hefx Ac Toit
90 kW-os meghajtómotor külső rotorcsapágyazással (110 kW és 132 kW-os meghajtási opciók is rendelkezésre állnak), nagy teherbírású, precíziós megmunkálású rotor és 480 fordulat/perc üzemi sebesség alapfelszereltségként.
1200 mm széles x 660 mm átmérőjű vágókamra 10 késes/5 soros vagy 14 késes/7 soros V vágó rotorral, vagy a nagy teherbírású, nagy tehetetlenségi tehetetlenségű kaszkád rotorunk 60 x rotor késekkel. A kamrában két sor ellenkés van felszerelve, és opcionálisan egy harmadik sor is felszerelhető a gép torokrészébe a vágási hatékonyság növelése érdekében.
Minden kés vákuumban hőkezelt D2 szerszámacélból készül.
A kimeneti méretet a rotortengely alá szerelt cserélhető rosták szabályozzák - a méreteket igény szerint szállítjuk (4 mm-50 mm).