Festo DNU-40-105-PPV-A
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikzylinder Festo DNU-40-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikzylinder
Gyártó:
Festo
Modell:
DNU-40-105-PPV-A
Állapot:
jó (használt)
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
26215 Wiefelstede, DE Németország
Leírás
Pneumatikus henger, levegőhenger, pneumatikus dugattyú, levegődugattyú
- Gyártó: Festo, szabványos henger típusa DNU-40-105-PPV-A
- Lökethossz: 105 mm
- Dugattyú: Ø 40 mm
- Dugattyúrúd: Ø 16 mm / M12 x 1,25