Festo DN-80-100-PPV
Fix ár plusz ÁFA-val
Állapot
Használt
Helyszín
Wiefelstede Németország
Pneumatikus hengerek Festo DN-80-100-PPV
more Images
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Pneumatikus hengerek
Gyártó:
Festo
Modell:
DN-80-100-PPV
Állapot:
használt
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Eladó helye:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Németország Németország
Leírás
Pneumatikus hengerek, léghengerek, szabványos hengerek, szorítóhengerek -Festo típus: DN-80-100-PPV -Dugattyúátmérő: 80 mm -Dugattyúrúd: Ø 25 mm -Löket: 100 mm -Max. Nyomás: 12 bar -Pneumatikus csillapítás: mindkét oldalon állítható -Méretek: 320/95 / H125 mm -Súly: 4,8 kg