2 db telepített egytengelyes aprító
Doppstadt DW 2560 E1

Gyártási év
2006
Állapot
Használt
Helyszín
Wartenberg Németország
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
2 db telepített egytengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
more Images
YouTube video
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1
Doppstadt DW 2560 E1

Adatok a gépről

Gépmegnevezés:
2 db telepített egytengelyes aprító
Gyártó:
Doppstadt
Modell:
DW 2560 E1
Gyártási év:
2006
Állapot:
használt

Ár és helyszín

Helyszín:
85456 Wartenberg, Deutschland Németország
Hívás

Ajánlat részletei

Hirdetés azonosító:
A21323887
Referencia szám:
10034
Frissítés:
utoljára ekkor: 25.02.2026

Leírás

Nr. 10034

2 db Doppstadt DW 2560 E1 álló, egytengelyes aprítógép

Doppstadt DW 2560 E1 álló, egytengelyes aprítógép (1/2)
Használt, 2006-os gyártási év (2024-ben a gyártó által teljesen felújított: új tengely / új hajtómű / új csapágyak / stb.)
A felújítás óta kb. 600 üzemóra
Meghajtás: elektromos motor
Összesen kb. 20 000 üzemóra
A szállítási csomag nem tartalmaz szállítószalagot
Tartalék hajtóművel
Betöltő szélesség: 1900 mm / Betöltő hossz: 3060 mm
Motor: T-T Electric gyártmány / típus: LAK 4250 C egyenáramú motor / teljesítmény: 315 kW / névleges fordulatszám: 2000 ford./perc / armatúra feszültség: 460 V / armatúra áram: 721 A / mező feszültség: 340 V / mező áram: 14,8 A / védettségi fokozat: IP 55 / hűtés: 2 külön motor
Hidraulika egység: OC-Hydraulik Doppstadt gyártmány / teljesítmény: 7,5 kW / névleges feszültség: 380 V
Vágórendszer: henger / hossz: 2500 mm / átmérő: 600 mm / fordulatszám: 31 ford./perc
Átviteli teljesítmény: aprított anyag akár 40 t/h-ig
Szállítási méretek kb. 8000 (7850) x 4700 (3450) x 5380 mm (HxSzxM)
Tömeg kb. 25 665 kg

Doppstadt DW 2560 E1 álló, egytengelyes aprítógép (2/2)
Használt, 2006-os gyártási év (2024-ben gyártó által teljesen felújítva: új tengely / új hajtómű / új csapágyak / stb.), 2025 decemberében tűzkár (henger jó állapotban, hajtómű jó állapotban, motor állapota bizonytalan, vezérlés leégett, hidraulika egység leégett)
A felújítás óta kb. 200 üzemóra
Meghajtás: elektromos motor
Összesen kb. 23 000 üzemóra
A szállítási csomag tartalmaz egy szállítószalagot
A gépet lom- és fahulladék feldolgozására használták
Betöltő szélesség: 1900 mm / Betöltő hossz: 3060 mm
Motor: T-T Electric gyártmány / típus: LAK 4250 C egyenáramú motor / teljesítmény: 315 kW / névleges fordulatszám: 2000 ford./perc / armatúra feszültség: 460 V / armatúra áram: 721 A / mező feszültség: 340 V / mező áram: 14,8 A / védettségi fokozat: IP 55 / hűtés: 2 külön motor
Hidraulika egység: OC-Hydraulik Doppstadt gyártmány / teljesítmény: 7,5 kW / névleges feszültség: 380 V
Vágórendszer: henger / hossz: 2500 mm / átmérő: 600 mm / fordulatszám: 31 ford./perc
Átviteli teljesítmény: aprított anyag akár 40 t/h-ig
Hosszanti szalag: hossz: 7800 mm / szélesség: 1000 mm / kidobási magasság: 1680 mm / sebesség: 1,8 m/s
Szállítási méretek kb. 8000 (7850) x 4700 (3450) x 5380 mm (HxSzxM)
Tömeg kb. 25 665 kg

Közvetített értékesítés ügyfél megbízásából, telephelyről (85456 Wartenberg közelében), szétszerelés, szállítás és üzembe helyezés nélkül
Lodeym Edtepfx Abaohl
A leírásban és az árban való eltérés jogát fenntartjuk
Szétszerelés, szállítás és felrakodás opcionálisan általunk megoldható
A félreértések elkerülése érdekében helyszíni megtekintés előzetes időpontegyeztetéssel lehetséges és ajánlott
Az értékesítés a jelenlegi állapot szerint történik
Műszaki adatok, állapotleírás, gyártási év és szállítási kör tartalma a gyártó prospektusa illetve az előző tulajdonos adatai alapján, garancia nélkül
Az eladásig változás joga fenntartva
Használt gépeknél mindenféle garancia kizárt, az adásvétel: „megnézett állapotban vásárolt” feltétellel történik
A képek és videók példaként szolgálnak, nem a tényleges szállítási tartalmat mutatják

Fizetési feltételek: árak nettó, ÁFA nélkül, fizetés az átvétel vagy szállítás előtt

Szállítási feltételek: telephelyről

A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.

Szállító

Legutóbb online: Tegnap

Regisztrált ekkor: 2019

66 Hirdetések online

Trustseal icon
Hívás

Ajánlatkérés elküldése

Földus 
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
Megjegyzés: Az Ön érdeklődését továbbítjuk a gépkategóriába tartozó összes eladónak. Ennek köszönhetően nagyon sok ajánlatot kaphat.
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.

Telefon & Fax

+49 7361 ... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Egyéb Doppstadt DW 2560 E1 / Elektro / Shredder
more images
Friedberg
862 km
Egyéb
DoppstadtDW 2560 E1 / Elektro / Shredder
Hívás
Apróhirdetés
Orsó osztó Orsó vágó Guillotine Klanke RGS25A
Orsó osztó Orsó vágó Guillotine Klanke RGS25A
Orsó osztó Orsó vágó Guillotine Klanke RGS25A
Orsó osztó Orsó vágó Guillotine Klanke RGS25A
Orsó osztó Orsó vágó Guillotine Klanke RGS25A
more images
Németország Dinklage
1 018 km
Orsó osztó Orsó vágó Guillotine
KlankeRGS25A
Hívás
Apróhirdetés
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
Egy tengelyes aprító Doppstadt DW 2560 E1
more images
Németország Hohenwestedt
1 035 km
Egy tengelyes aprító
DoppstadtDW 2560 E1
Hívás
Apróhirdetés
Hacker kés Epper M 40 x 40 konkav
Hacker kés Epper M 40 x 40 konkav
Hacker kés Epper M 40 x 40 konkav
more images
Németország Bitburg
1 003 km
Hacker kés
EpperM 40 x 40 konkav
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
3,5T terepes targonca 4x4 CE tanúsítvánnyal Largotec
3,5T terepes targonca 4x4 CE tanúsítvánnyal Largotec
3,5T terepes targonca 4x4 CE tanúsítvánnyal Largotec
3,5T terepes targonca 4x4 CE tanúsítvánnyal Largotec
3,5T terepes targonca 4x4 CE tanúsítvánnyal Largotec
more images
Lengyelország Barcin
643 km
3,5T terepes targonca 4x4 CE tanúsítvánnyal
Largotec
Ellenőrzött kereskedő
Hívás
Apróhirdetés
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító Kärcher HD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
more images
Lengyelország Brzesko
323 km
Kärcher HD 9/25 G magasnyomású tisztító
KärcherHD 9/25 G Classic 900 l/h 250bar NEW!
Hívás
Apróhirdetés
Szűrés rács szűrő Magnetigrid die magnetprofis DMPMFG200x200
Szűrés rács szűrő Magnetigrid die magnetprofis DMPMFG200x200
Szűrés rács szűrő Magnetigrid die magnetprofis DMPMFG200x200
more images
Ursberg
689 km
Szűrés rács szűrő Magnetigrid
die magnetprofisDMPMFG200x200
Hívás
Apróhirdetés
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
Szárító (mezőgazdaság) Dutch Dryers DX - 3000
more images
Németország Elmstein
894 km
Szárító (mezőgazdaság)
Dutch DryersDX - 3000
Hívás
Apróhirdetés
AUTO BMW 216D
AUTO BMW 216D
AUTO BMW 216D
AUTO BMW 216D
AUTO BMW 216D
AUTO BMW 216D
AUTO BMW 216D
AUTO BMW 216D
more images
Spanyolország Logrezana
2 013 km
AUTO
BMW216D
Hívás
Apróhirdetés
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
Kopóalkatrészek Doppstadt AK 430 ; AK 560
more images
Németország Velbert
1 012 km
Kopóalkatrészek
DoppstadtAK 430 ; AK 560
Hívás