CORMAK QM16125N
Fix ár plusz ÁFA-val
Gyártási év
2026
Állapot
Új
Helyszín
Siedlce Lengyelország
Precíziós gépsatu 125 mm CORMAK QM16125N
more Images
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Precíziós gépsatu 125 mm
Gyártó:
CORMAK
Modell:
QM16125N
Gyártási év:
2026
Állapot:
új
Ár és helyszín
Fix ár plusz ÁFA-val
Helyszín:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Lengyelország
Leírás
Tulajdonságok és alkalmazások
A pofabetétek helyzetének megváltoztatása lehetővé teszi a megnövelt munkafelületet
A mozgatható pofa kialakítása további nyomást biztosít a nyersdarabra az alapra
Az alapmagasság megengedett eltérése ±0,015 mm
Több satu együttes használata is lehetséges
A QM16125N műszaki paraméterei
POCSSZÉLESSÉG
125 mm
ÁLLCSMAGASSÁG
38 mm
POCSNYITÁS L1 MAX
112 mm
POCSNYITÁS L2 MAX
165 mm
Giedpsvxgugjfx Ac Tjt
POCSNYITÁS L3 MAX
250 mm
POCSNYITÁS L4 MAX
305 mm
KERESZT CSAVAR SZÉLESSÉGE
14 mm
HOSSZÚ CSAVAR SZÉLESSÉGE
14 mm
HATSZÖGŰ CSAVAR TENGELYFEJ
14 mm
MÉRETEK
338x126x106 mm
MÉRLEG
16 kg
A hirdetés automatikusan lett lefordítva. Fordítási hibák előfordulhatnak.
Szállító
Legutóbb online: Tegnap
Regisztrált ekkor: 2020
460 Hirdetések online
Hívás
Ajánlatkérés elküldése
Földus
Németország
Ausztria
Svájc
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság
Franciaország
Belgium
Spanyolország
Mexikó
Olaszország
Hollandia
Lengyelország
Orosz Föderáció
Fehéroroszország (Belarusz Köztársaság)
Ukrajna
Észtország
Törökország
Új-Zéland
Írország
Cseh Köztársaság
Dánia
Finnország
Svédország
Norvégia
Luxemburg
Görögország
Litvánia
Lettország
Izland
Portugália
Brazília
Venezuela
Argentína
Magyarország
Szlovákia
Románia
Moldova
Szlovénia
Szerbia
Montenegró
Albánia
Horvátország
Bulgária
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Izrael
Egyiptom
Marokkó
India
Indonézia
Dél-Korea
Japán
Thaiföld
Malajzia
Vietnám
Kína, Népköztársaság
Tajvan
Irán
Banglades
A kérést nem sikerült elküldeni. Kérjük, próbálja meg később újra.
Telefon & Fax
+48 25 63... hirdetések
Ezek a hirdetések is felkelthetik az érdeklődését.
Apróhirdetés
Platform trailer  RDW
Platform trailer  RDW
more images
Hollandia Goudriaan
1 176 km
Platform trailer
RDW
Apróhirdetés
Csigafúró és Lépcsös süllyesztö
Dellach
493 km
CNC függőleges megmunkálóközpont KAFO CV 6A
Svájc Root
841 km
CNC függőleges megmunkálóközpont
KAFOCV 6A
Ellenőrzött kereskedő
Megmunkáló központ LEADWELL V-25
Németország Wiesbaden
892 km
Megmunkáló központ
LEADWELLV-25
Ellenőrzött kereskedő
Függőleges megmunkáló központ HAAS VF-2SS
Magyarország Iszkaszentgyörgy
92 km
Függőleges megmunkáló központ
HAASVF-2SS
Satu 5243 Hilma BB 200 mm
Satu 5243 Hilma BB 200 mm
Satu 5243 Hilma BB 200 mm
Satu 5243 Hilma BB 200 mm
Satu 5243 Hilma BB 200 mm
Satu 5243 Hilma BB 200 mm
Tönisvorst
1 053 km
Satu 5243
HilmaBB 200 mm