Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Gyártási év
2018
Állapot
Használt
Helyszín
Hollandia Hollandia
Citizen BNE-51MSY Citizen BNE-51MSY
more Images
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Adatok a gépről
Gépmegnevezés:
Citizen BNE-51MSY
Gyártó:
Citizen
Modell:
BNE-51MSY
Gyártási év:
2018
Állapot:
üzemkész (használt)
Ár és helyszín
Helyszín:
, Hollandia Hollandia
Hívás
Műszaki adatok
Orsófordulatszám (max.):
5 000 ford/min
X tengely elmozdulási távolság:
195 mm
Y tengely mozgástávolsága:
80 mm
Z-tengely elmozdulási távolság:
380 mm
Orsó motor teljesítmény:
15 000 W
Össztömeg:
8 000 kg
Vezérlőgyártó:
MITSUBISHI
Vezérlő modell:
M730VS
Tengelyek száma:
8
Referencia szám:
NL-TUR-CIT-2018-00001
Frissítés:
utoljára ekkor: 26.03.2026
Leírás
Ez a 8 tengelyes Citizen BNE-51MSY 2018-ban készült. A maximális rúdátmérője Ø 51 mm, az orsó sebessége pedig 5000 min-1. A gép 12 revolverállomást és 195 mm-es csúszómozgást tartalmaz X1 irányban. Ha kiváló minőségű esztergálási képességekre vágyik, vegye fontolóra az általunk eladásra kínált Citizen BNE-51MSY vízszintes esztergagépet. További részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot.
• Maximális rúdátmérő (SP1): Ø 51 mm
• Maximális rúdátmérő (SP2): Ø 51 mm
• Orsósebesség (SP1/SP2): 5,000 min-1
• Orsómotor (SP1): (15min./cont.)
• Orsómotor (SP2): 7,5/5,5 kW (15 perc/egység)
• Toronyállások: (HD1) / 12 ST. (HD2)
Godpsywy Shsfx Alnebl
• Forgószerszám-motor: 2,2 kW
• Forgószerszám nyomaték: 20 Nm
• Forgószerszám fordulatszám: Max. 6,000 min-1
• Csúszó löket (X1/Z1): mm / 380 mm
• Csúszó löket (X2/Z2): 195 mm / 175 mm
• Csúszda löket (Y1): 80 (± 40) mm
• Csúszó löket (B): 450 mm